Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


Lord Konrad I

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Pięć godzin spinningowania na glinankach. Głównie padało, wiatr dość silny:

4 okonie, 3 szczupaki. Drugie tyle odprowadzeń. Same maluchy (największy szczupak miał w porywach 30 cm - zakładam, że zmienna aura źle wpłynęła na większe egzemplarze), niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 16 do 19 na Warcie pełnia księżyca, jesienna pogoda i deszczyk wyniki u mnie szczupaczek 42cm, drugi spięty plus okoń wszystko na obrotówe a kolega miał prawdopodobnie bolka na gume ale zrobił kółko i poszedł w pieruny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal997, widzę kolejnego obywatela znad bzurki :cool:

Ano jakoś tak. Od zawsze jeżdżę nad Wisłę, ale zamierzam częściej odwiedzać moją rodzimą Bzurę.

No i zaczynam zabawę ze spiningiem

Żeby nie było offtop

Wczoraj z gruntu na Wiśle zero brań i zero ryb.. w miejscu gdzie zawsze coś złapałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś szczupły ok 2kg. zawsze noszę aparat żeby uwiecznić połowy, a że długo nic nie brało to dziś nie brałem bo myślałem że będzie normalka. A tu masz ci przypadek, no i brak foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się właśnie wydawało na początku- boleniowa paszcza, mocne pobicie i znacznie słabszy niż bym się po jaziu spodziewał. Zmyliły mnie złote oczka :)

P.S. Minęło 30 minut, muszę poprosić moda o usunięcie z mojego poprzedniego posta zdjęć niewymiarowej ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy popołudniowy wypad na podwrocławawskie leśne jeziorko zaowocował szczupaczkiem 55+.Skusił się na miedzianego mepsa/2. Nie duży ale dzielnie walczył.

36da39216a41df4fm.jpg

Doskonale zdała też egzamin nowa plecionka.Miałem mnóstwo zaczepów a straciłem tylko dwie przynęty i to dlatego że pękały wolframy.Przy pozostałych prostowały się haki :wink:

Przeszedłem się też po lesie ale mimo ostatnich opadów, sciółka jest nadal sucha i grzybków brak :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.