Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


Lord Konrad I

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj przy moście długim i dworcu kompletna klapa. Jedyne co to jakiś facet na fileta trafił okonia grubo ponad 30cm i sandacza w granicach 50cm. Oba skończyły z łbami roztrzaskanymi o chodnik :neutral:. Jeśli pogoda dopisze jutro powtórka.

pepe17 i Supersobi wpadli na odwiedziny

Też ich dzisiaj widziałem, wzięło chłopaków na odwiedziny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy chociaż im się poszczęściło

Pepe trafił sandała 56cm.. a jak żeśmy go wypuścili to okoliczny tłum zaaferowanych trafieniem 1,5 kliowego mięska, mało nie zemdlał ze złości :mrgreen:

Kooedukacja na C&R w centrum, jak zwykle spotyka się z niekrytym wyrazem braku piątej klepki :lol:

Nie musze chyba dodawać, że po chwili tłumnie obstawieni zostaliśmy ekipą tamtejszych wyławiaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy chociaż im się poszczęściło

Pepe trafił sandała 56cm.. a jak żeśmy go wypuścili to okoliczny tłum zaaferowanych trafieniem 1,5 kliowego mięska, mało nie zemdlał ze złości :mrgreen:

Kooedukacja na C&R w centrum, jak zwykle spotyka się z niekrytym wyrazem braku piątej klepki :lol:

Nie musze chyba dodawać, że po chwili tłumnie obstawieni zostaliśmy ekipą tamtejszych wyławiaczy.

U mnie ten sam problem. Wypuszczałem złowione duże okonie a gościu do mnie, że on by chętnie go wziął. Ale go pogoniłem. Za chwilę czterech próbowało łowić koło mnie. Żal jeździć na ryby, gdzie są mięsiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nieźle, ale liczyłem na więcej :roll:

4 szczupaczki: 43,40,38,35 cm

2 bolki: 30,32 cm

1 kleń: 26 cm

10 okoni: 15-17,8 cm ~~

3 okonki 19,21,24

Do wagi przyniosłem trzy okonie i klenia, dało mi to 7 miejsce.

W klasyfikacji całkowitej mojego koła zająłem 8 miejsce ( uczestniczyłem w 6 na 7 zawodów )

Miałem jeszcze na kiju jednego szczupala, chyba największego w życiu, ale mnie wykiwał równo... miałem zabardzo odkręcony hamulec bo nastawiony byłem na okonie ( no i oczywiście lekko przyciołem :/ ) ;)

Oraz fajnego okonia 25-30 cm mniej więcej, za szybko go holowałem, myśląc, że to kolejny 17cm a tu zonk i jakieś 10 metrów od brzegu obudził się i zaczął trzepać pyskiem płynąc w moją stronę aż wypadła mu obrotówka. :(

Największa ryba dnia szczupak 2,5 kg, ogólnie było nieźle, każdy praktycznie coś złapał ( niekoniecznie wymiarowego )

Miejsce: Wisła/ Ciszyca Przewozowa, gmina Tarłów ;) (sam wylosowałem jako najmłodszy uczestnik :P )

Ryby brały jedynie na Twistery w kolorze perłowym oraz głównie na obrotówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi wymiatasz w tym sezonie z tymi szczupakami . Ja trafiłem w tym sezonie może trzy niewymiarki . Wina chyba leży po mojej stronie bo rzadko sie nastawiam na szczupaki . W tym sezonie raczej klenie były moim celem ale już mi sie znudziły .Od przyszłego sezonu tylko szczupak , sandacz :razz:

Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj choć padało cały dzień, wybrałem się z lekkim spinem bo tak ciepło już w tym sezonie może nie być. koło 50 okoni połowa z tego w przedziale 20-24cm reszta 18-20cm może ze trzy mniejsze. w tym największe 32 i 28cm fotki w temacie okonie 09 http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=139685&highlight=dwa+najwi%EAksze+grubaski++wczoraj#139685

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.