Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??&quot


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy miejscówkę nad Narwią, bezpośrednio przy brzegu na terenie ośrodka.

Ośrodek znajduje się w miejscowości Łacha przy ul. Sosnowej 3.

Płatności za dobę: 10 pln namiot plus 7 pln za osobę. Samochody gratis. Tuż pod miejsce biwakowania można podjechać samochodami i są 4 skrzynki z prądem. Do wody jest 10 metrów, jest miejsce do palenia ogniska

Tutaj lokalizacja: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=woj.+Mazowieckie%2C+%A3acha%2C+ul.+sosnowa&cId=1315fae200dc47003420009bfd00005f7f006ccefc8ecf03&sId=&Submit=Szukaj&moreCities=1

Chciałabym wiedzieć kto deklaruje obecność :D

Nie ma rezerwacji bo ośrodek raczej świeci pustkami, więc jest super. Nie jest wypasiony, więc mało osób tam jeździ - ergo - będzie spokój.

Jesteśmy umówieni z właścicielami, wiedzą że będziemy, więc teraz tylko jedziemy i już. Po drugiej stronie Narwi jest wypożyczalnia łodzi z silnikami, w Serocku, więc infrastruktura jest.

No. To jedziemy na sumy i brzany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A jesteście pewni ze na te wyspy mozna wchodzić?

można, zapeweniam.

będzie spokój.

ale na pewno nie na wodzie.

z jachtami oceanicznymi

Tam to dopiero jest ich w bród.

Ale deklaruje swoją obecność, w maju nawet tuż po przepłynięciu motorówki gryzły szczupaczki, tylko łódką niemiłosiernie rzucało.

ps. na Łachę to jeździłem z ojcem i dziadkiem jak nie sięgałem nosem ponad stół, ale coś tam zawsze łowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super - w takim razie wszystko ustalone. Ja już się nie mogę doczekać. :)

Od tej strony co jest ośrodek motorówek jest mniej, bo jest zarośnięte, pływają pod drugim brzegiem albo środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z pozwoleniami dla obcych

W zeszłym roku było 10 zł za dzień. Można też (przynajmniej ja tak robiłem) zrobić przelew przez internet i wydrukowć potwierdzenie, a w tytule wpłaty wpisuje się date i województwo. Np PKO BP ma taki dopisek u dołu wydruku, że jest to dokument bankowy nie potrzebujący stępla. Szybciej, bez chodzenia na pocztę ( i stania w kolejce ) i opłaty pocztowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super, Aniu.

Jeśli to jest ten sam ośrodek o którym myślę, usytuowany na zakolu Narwi to proponuję nastawiać się na zakwaterowanie w namiotach. Domki są reliktem poprzedniego ustroju. Jest przyzwoita stołówka na terenie ośrodka. Czasem bywa tam hałaśliwie.

Woda co prawda bardzo ruchliwa (skutery, motorówki), ale można mieć nadzieję na łowienie sensownych ryb, głównie nocą.

Będę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w zasadzie nie trzeba, ale dobrze by było wiedzieć ile nas będzie :)

Grześ to jest ten ośrodek co myślisz, ale mam wrażenie że on podupada, i chyba chcą go zamknąć - śladu działalności stołówki nie zauważyłam, choć budynek ją przypominający tam stoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza szczytem sezonu, czyli wakacjami nie widziałem nigdy żeby się tam cokolwiek działo.

Ale skoro ośrodek nie działa teraz to może jest gorzej niż w latach poprzednich....

Aniu, jeśli masz możliwość weź jakiegoś autochtona na spytki....

Są jeszcze inne miejsca dobre pod namiot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety życie :???: nie dam rady być w kilku miejscach na raz ponieważ w dniu zlotu rano muszę być w sz-n a raczej nie dam rady szybko się teleportować w miejsce spotkania dla tego po południu albo jak kto woli wieczorem będę zlotował z chłopakami w sz-n zrobimy retransmisje oby był zasięg 3G wideo połączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.