Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??Kwiecień 2010.


kamionki

Rekomendowane odpowiedzi

Graty za Rusałkę Robal. Byłem w sobotę, też ale poza zawodami i z kolegą nawet porządnego brania(6-9), ale wciąż mam niedosyt żeby się tam wybrać przed majem. Może jakieś wskazówki podrzucisz... Dziś idę,ale na spacer z aparatem nad Wartę(od Garbar, wzdłóż Szelągowskiej) podzielę się jak to wygląda tam. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 295
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś z nastawieniem na karpika/karasia/amura wynik zerowy ale miejscóweczka dobrze podnęcona ... jutro poprawka z nęcenia i w środę jako pogoda dopiszę ruszam znowu :) ... jak nie dopisze to też ruszam !!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś z dziewczyną nad J.Glinki łódeczką przy trzcinkach bawiliśmy się z drobnicą. Dużo brań jak na 3 h wędkowania. Płoć ma widoczne białe kropki na głowie, a mimo to bierze.

Rybki wypuszczone , w drugim miejscu podnęcone kukurydzą w przygotowaniu na najbliższy weekend. Najlepsze jednak z tego wszystkiego było wiosłowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa ze spingiem nad Nysę Łużycką w poszukiwaniu klenia zakończona połowicznym sukcesem. Niby zameldował się na brzegu 33 centymetrowy okaz ale zerwałem "rybę życia". Podejrzewam o to brzanę , która robiła z moim zestawem co chciała( żyłka 0,16 mm), a ja mogłem się tylko przyglądać wysnuwającej się z kołowrotka lince. Niestety, ryby nie zobaczyłem. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wypad za Boleniem na Regalicę (na wodach RSR boleń nie ma okresu ochronnego!). U mnie zameldowały się 3 sztuki (nie mierzyłem ale mieściły się w przedziale 40-50cm) a u znajomego jeden około 40. Do tego było bardzo dużo spinek i popukiwania w wobki. Miejsce wydaje się bardo boleniodajne. Oczywiście wszystkie rybki wróciły do wody.

Kilka fotek:

pict0012modified.jpg

pict0021modified.jpg

pict0024modified.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuuu, weź przestań, czy na prawdę musisz pogłębiać moje zniecierpliwienie takimi fotkami? :razz: Mnie już skręca żeby pójść porzucać za bolkami, wiem wiem 1 maj już w sobotę ale ja strasznie niecierpliwy jestem :wink: U mnie trochę wieje i nie za ciepło jest ale pójdę przetestować nowe woblerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolegą wieczorny wypadzik z myślą o kleniu. Obłowiliśmy 3 fajne przelewy, niestety o kiju dzisiaj :-/ Woda jeszcze lekko za wysoka a i wiatr troche przeszkadzał. Ogólnie nie było widać żeby jakaś rybka "chodziła" :roll: Ale cóz ważne że rekonesans przeprowadziłem na nowych Wiślanych miejscówkach, a latem zapowiadają się te miejsca na prawdziwe eldorado :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo silny wiatr utrudniał wędkowanie, ale ogólnie nie było tak źle z braniami. Najwięcej krąpia , kilka płotek.

Dziś to samo tylko pogoda o wiele lepsza i więcej brań :mrgreen:

Wszystkie rybki sobie nadal pływają oprócz jednego kolucha , który wziął na białego.

Sekcja wykazała 8 ziaren kukurydzy w brzuchu :shock: te odkurzacze chyba nic karpiom nie zostawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.