Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Sytuacja jest taka. W Rumbar.Nasyp rezerwują tylko do 6 osób. Nie mają fizycznej możliwości, by zapewnić więcej miejsc dla gości. Taka też polityka baru. Może się zdarzyć, że będzie nas więcej i będzie problem. Nie znam tej knajpki i nie wiem, czy rzeczywiście przy frekwencji z najlepszych czasów nie skończy się spotkanie na zewnątrz baru?brrrr:)

Bar proponuje w zastępstwie Rumbar na św. Antoniego, lub Texico. Szybko odpisywać, kto będzie i wtedy będzie sens rezerwować. Inaczej nasyp wystarczy;)

PS

Dajcie tak na 100% kto będzie. Będzie łatwiej coś postanowić. Jest jeszcze po rozmowie KRVN sprawdzony przez Rafała, ale to bez konkretnych danych, to nie wiadomo o czym rozmawiać. Do końca weekendu przydałoby się już coś konkretnego ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie kombinujmy już:) W piątek (19.01) spotykamy się w Rumbar,Nasyp na ul. Bogusławskiego 55. Z wpisów nie widać, żeby więcej było niż 10 osób w szczycie, to się pomieścimy. Wysłałem przez zjedz,pl rezerwację na stolik 6 osób, by mieć spokojną głowę o kawałek placu (więcej nie rezerwują). Jak ktoś przewiduje nas więcej, to może dodatkowo rezerwować. Z potwierdzeniem muszę poczekać, może nawet do jutra? Tak to działa. Rezerwację ustaliłem na 17:30 i o tej godzinie kto może, to niech wbija. Zaglądajcie tu, bo gdyby ktoś miał inny pewny adres i zabezpieczenie na kilkanaście osób, to oczywiście nie ma co się zastanawiać:) W Spiżu byśmy mieli całą salę, gdyby Wasyl załatwił. Ale w tyłkach się poprzewracało i klimatu się co niektórym zachciało. Torów kolejowych:)))

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie trwało do 1:00 i powiem szczerze, że nie planowałem tego. Dzięki bardzo koledzy👍  Na stałą ekipę można liczyć i przy okazji wrócić z nowymi postanowieniami.  Może zacznę ze sprzętem muchowym zasadzać się na sumy, karpie, albo amury? :))) Dobra dobra, zejdźmy na ziemię. Wystarczy w sezonie kilka okoni lub sandaczy i będę zadowolony. Na pamiątkowym zdjęciu nie ma wszystkich. Był z nami jeszcze Darek i Maciek. Zapomniałem  jeszcze o kimś?

Tematów rozmów było sporo. Jeden zapadł mi szczególnie. Natomiast to, że krakowskie żwirownie są obfite w okonie. We Wrocławiu można o takich pomarzyć. I z tego tytułu trzeba dla krakowiaków wprowadzić inne kryteria do okoniowej ligi. Za 1 cm = 0,5 pkt :))) Sprawiedliwość musi być:))) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu👊

  • Lubię to 1
  • Dzięki! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mnie nie będzie niestety, choć gdybym mógł to byłbym tam z Wami. Będę wtedy na mazowieckiej Wiśle próbując przechytrzyć jakiegoś bolenia. Tak czy inaczej nie pokłujcie tam wszystkiego i zostawcie coś dla mnie 😎. Ekspertem w tych sprawach nie jestem ale powoli się szykuję. Mi wystarczy wymiarowy 😛

20240524_215242_resized.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem kiedy wystartuję. Ten rok dla mnie trochę inny, niż zazwyczaj. Na kanale byłem tylko raz na chwilę. Na wyspie (teraz to targnął mną delikatnie szok:) ani razu. Do domu grzecznie wracam, gdy tylko szarówka się zbliża:) Bliżej mi do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Pierwsze koty za płoty. Noc ciepła i bezwietrzna, nad wodą cichutko i spokojnie. O dziwo, nikogo nie spotkałem. Miałem jeden atak na nietoperza. Klasnęło, że hej, jednak nie trafił i już nie poprawił.

  • Lubię to 3
  • Dzięki! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.