Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam

Łukasz, pochodzę z Olsztyna koło Częstochowy, wedkuję okd ok 12-13 lat. Zaraziłem się tym od rodziny, każdy wędkuje :]. Moja ulubiona metoda to metoda spławikowa, chociaż od czasu do czasu lubię pospiningować. Mój rekordowy okaz to szczupak, 107 cm. Oczywiście rybka trafiła z powrotem do wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.Pochodze z Katowic. Mam 18 lat. Wedkuje od 6 roku roku życia Moja ulubiona metoda połowu to spining i grunt (DS). Obserwuje to forum jako gość około 1.5 roku. Czas przyszedl na mnie zeby sie zarejestrowac i aktywnie brac udzial w zyciu forum. Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkujących.

nazywam Się Maciej, mieszkam W Celestynowie niedaleko Warszawy, ulubiona metoda połowu to spławik choć spiningiem też lubię sobie porzucać. Wędkuję od około 4 lat ale mimo to są już jakieś sukcesy na koncie. Liczę że przy bardziej doświadczonych wędkarzach nauczę się czegoś przydatnego a i sam postaram się przekazać swoje spostrzeżenia.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Adam,mam 14lat i jestem z Częstochowy.Wędkuje od ok.8 lat,lecz łowie na poważnie dopiro od roku. W nadchodzącym sezonie planuje wybrac się na okonie,to optymalny wybór na początek. Wmiarę gdy opanuje lepiej techniki łowienia będe mierzył w większe ryby.Poizdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam blisko emeryturę, od 30 lat jestem "uzależniony" od wędkowania, niedawno nawet

"wyskrobałem" 6 metrową łódkę dla wnuczków i oczywiście na bałtyckie dorsze. Łowię tam

gdzie nie przeganiają. Ryby kupuję w centrali - złowione najczęściej wracają do wody (prócz dorszy). Poza tym jestem normalny, jak mówią ..wino, popatrzeć na kobiety, i pośpiewać.

Ot tyle na początek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość flyfishing4

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Darek. Pochodzę z południa Polski. Moją pasją jest mucha i spinning ... Dla znajomych fishek ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikado90

Witam wszystkich:) na imię mam Emil i pochodzę z Chełma. Na karku mam 21 a rybkami zajmuję się ok 13 lat :) ogólnie łowię wszystkim po trochu:) ale ostatnio spodobał mi się spinning i często też preferuję "matchówke"

Ulubione łowiska to: rz. Bug, j.Glinki(ok. Włodawy)

Chyba tyle na mój temat pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.