Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam na imię Michał,wiek 22.

Wędkuję od 10 lat ,lecz moje pierwsze styczności z wędką i pierwszą rybą jaką był okoń to już w wieku 6 lat.

Pochodzę z małej miejscowości pod Jelenią Górą na dolnym śląsku.

Łowię tylko metodą spiningową.

Moje główne łowiska to Jezioro Złotnickie,Leśniańskie oraz Żwirownie w Rakowicach Wielkich koło Lwówka Śląskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam serdecznie nazywam sie Piotr pochodze z Jeleniej Góry. Ulubiona metoda łowienia to metoda Spławikowa oraz Grunt. Łowieniem ryb zaraził mnie wujek który do dzisi łowi. Zaczołem łowić mając 16 lat i tak łowilem do 18 roku życia puzniej przestałem łowic i teraz mając 25 lat postanowiłem powrócić do tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :grin:

Mam na imię Ela. Jestem studentką. Nie wędkuję, ale szukam łódki płaskodennej. Muszę ją wypożyczyć na 19-22 sierpnia. Organizujemy coś w rodzaju widowiska na wodzie.

Będzie to w Poznaniu, więc dobrze byłoby gdyby taka łódka była z okolic. Szukałam w internecie ale nie mogłam znaleźć.

Jeśli znacie jakieś miejsca gdzie mozna wypozyczyć proszę piszcie. Z góry dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cool:

Jestem Adam z Bronowa[wieś na śląsku :mrgreen: ]. Mam 20Lat łowię około 6 lat, ulubione łowisko to zaporka goczałkowice:] Preferuje przeważnie metodę gruntową :] na forum jestem od wczoraj. Moje skromne rekordy to węgorz 62cm, sum 62, sandacz 51, leszcz 45cm.

Pzdro:]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że od września nie przyglądałem się działaniem forum, to natrafiłem na ten temat

więc jak przystało na dżentelmena ...

Witam serdecznie z Wrocławia.

Stażu po kiju liczę jakieś 15 lat, od roku wznowiłem prężne działania wędkarskie.

Łowię głównie na spinning, spławik czasem też i byłem parę razy na zasiadówkach na suma ale g**** z tego wychodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapaleńców rybobrania :cool:

Mam na imię Marcin. Pochodzę z Legnicy natomiast od 7 lat mieszkam na Bielanach Wrocławskich. Wychowałem sie na jeziorach "pojezierza legnickiego" - Kunice, Jaśkowice, Tatarak, Jezierzany, Koskowice, Rokitki. Z racji obecnego zamieszkania próbuję swoich sił na zbiorniku Bajkał w Kamieńcu Wrocławskiem, zbiorniku Topola oraz na Odrze. Nie ukrywam, że z sentymentu chętnie powracam na stare śmieci - w znane mi bardzo dobrze miejscówki. Pozdrowionka dla wszystkich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! Mam na imie Tomek mieszkam w Dąbrowie Górniczej - Gołonóg. Z wedkarstwem nie mam nic wspólnego dla tego zapisałem sie na to forum. Mam nadzieje ze mnie nie wywalicie za brak znajomości o wedkarstwie. Jedyne co wiem to jak wyglada karp ;) aha no i rekin :) Posiadam akwarium ale nie łowie w nim i nie chciał bym sie tam uczyc połowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.