Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam! Piotrek z lubuskiego. Zarejestrowany nie dawno ale jakoś zawsze zapominałem się przedstawić ;)

Ulubione metody połowu: spining oraz grunt.

Wariactwa poza wędkarstwem: militaria

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunon z Lubuskiego :mrgreen:

Ulubiona metoda połowu to spinning, wielkich osiągnięć nie mam ale coś tam się połowiło ;]

Mieszkam na piękną rzeką Odrą i każdą wolną minute spędzam nad wodą..

Inne hobby to ASG :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romanhoks

Witam wszystkich kolegow po kiju.Na budziku mam 52 lata.Ale to chyba nie przeszkadza.Zanioslo mnie do Norwegi .No i tu sie nareszcie moge dobrze pobawic.Wedkuje z brzegu jak i z lodzi.Wyniki mam nie zle.No ale tutaj to jak sie nie trafi maly krokodyl albo halibut ze 50kg to po co sie chwalic.Szczupak typu 1m to normalne. Pozdrawiam I przepraszam za pisownie bo mam klawiature Norweska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na imię mam Grzegorz . Wędkuje ponad czterdzieści lat i to typowo rekreacyjnie. Interesuje mnie przede wszystkim spławik chociaż innymi metodami także łowię , jednak gdzie tylko mogę to podrzucam spławiczek. Czytając już trochę to forum uświadamiam sobie jak mało wiem o zwyczajach ryb po mimo wędkowania od najmłodszych lat.

Super portal. :grin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich stałych bywalców Forum.Dziś się do Was przywiązałem.

Nie jestem wędkarzem z zamiłowania ale uwielbiam obserwować rybki.

Mogę moczyć kija a proszę w myślach by się żadna nie złapała, nie przepadam za rybkami

ale karpia na święta chętnie zjem.Bywam między lasami Puszczy Rzepińskiej.

Jest tu sporo rzeczek, jezior nad którymi spędzam czas jako rencista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Michał. Wędkuje w sumie to odkąd pamiętam. Trudno było by się wyłamać z mojej wędkarskiej rodziny :mrgreen::) Moje ulubione miejsca to nasze nizinne rzeki - Wisła i Narew. Mieszkam w Garwolinie, mam 23 lata. Nie mam ulubionej metody, łowię na każdą po trochu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof "Hichu". Pozdrawiam wszystkich. Wędkuję odkąd pamiętam, przynajmniej od 40 lat. Obecnie jest to dla mnie zajęcie typowo urlopowe , raz z braku czasu poza okresem wakacyjnym a po drugie nie łowię w morzu lub zatoce, no chyba że rejsy na dorsze. Moja ulubiona metoda łowienia najczęściej wykorzystywana to pełny zestaw. Od roku jednak próbuję sił na spinning.Narazie moje największe ryby to boleń około 40 cm oraz dwa małe szczupaczki po około 35 - :cool: 40 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grono zapalonych wedkarzy...Mam na imie Grzegorz...lat -skromne 38. Jestem z Łodzi.Wedkowalem za mlodu z ojcem..Pozniej zycie ograniczylo mi te nadzwyczaj mila forme relaxu gdyz za taka uwazam wedkowanie..Dla mnie to czysta forma relaxu....Ryb nie jadam wiec połów wylacznie sportowy:):0 no chyba ze dozyje takich czasow ze FILETY bede holował:):) POZDRAWIAM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :grin:

Nazywam się Tomasz i mam 24 lata. Mieszkam w Warszawie.

Wędkuję można powiedzieć od zawsze, tym hobby zaraził mnie mój ojciec.

Przeważnie łowię z gruntu i spławik, choć spiningu też często używam.

Słyszałem o tym forum już jakiś czas, pomyślałem, że najwyższy czas dołączyć do was.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie koleżanki i kolegów.

Na imię mam Marcin, pochodzę z Tarnowa. Przygodą z wędkarstwem, w latach dzieciństwa, zaraził mnie mój ojciec. Przez pewien okres czasu mojego życia całkowicie odstawiłem to hobby do kąta.

Teraz wracając po kilkunastu latach do wędkowania liczę na pomoc w zaktualizowaniu wiedzy n/t. tego hobby oraz podpowiedzi w doborze sprzętu, jako, że preferuję łowienie w wodach stojących metodą gruntową zarówno bez jak i ze spławikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie koleżanki i kolegów.

Mam na imię Rafał. Mieszkam w Warszawie. Przygodę z wędkarstwem zacząłem w latach dzieciństwa, a później miałem długą (~20 lat) przerwę.

Teraz wracam do wędkarskiej braci. Preferuję łowienie w wodach stojących metodą spławikową, chociaż gruntem oraz spiningiem również od czasu do czasu nie pogardzę.

Na razie łowię w samotności, ale liczę na poznanie kompana do wspólnych wypadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem Maciek, mieszkam obecnie w Poznaniu, ale korzenie mam Świnoujskie. Mam 23 lata, pracuje w ochronie. Zamierzam wrócić do Ś-cia., bo jednak tam było lepiej. Wędkuje od 6 klasy podstawówki, z przerwami, nawet całkiem sporymi, zaczynałem w dziadkiem i ojcem, oboje pływali w PPDMiUR ODRA Świnoujście. Zawsze łapałem na ukochany spławik na kanale Piastowskim, koło dużej przeprawy promowej. Obecnie jestem niezrzeszony z żadnym kole w Poznańskim. Łapie rekreacyjnie na łowiskach płatnych (staw, żwirownia itd.)

Oprócz moczenia kija, uwielbiam fotografię, amatorsko robię fotki.

Jeśli ktoś ze Świnoujścia, zapraszam do pogawędki na wiadomość prywatną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.