Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :grin:

Mam na imię Marcin mam 25 lat i jestem z RADOMIA !

łowie od 2 lat , głownie na zbiornikach w moim okregu troche ich jest , a szczególnie na zalewie Domaniów :!::grin:

ulobionymi metodami sa łowienie na Grunt , żywca

na ryby jeżdżę dostc czesto 3-4 razy w miesiącu lapiąc głównie Płotki , Liny , Karpie , Leszcze , Jażie , Szczupaki i Sandacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

mam na imię Paweł ,mieszkam w miasteczku Łobez w zachodniopomorskim, mam 33 lata, wędkuje od 6 roku życia troche rybek już złapałem.Wędkuje głównie na jeziorach węgorzyńskie oraz duży przytoń.moje największe rybki to szczupak 3.80 kg,karp 4,00, węgorz 1,95, leszcz 3,95 ,okoń 1,25 kg , lin 2,50 kilka potworków poszło z zestawami i pływa sobie dalej ale tak to jest największe zawsze zostają w wodzie hehe!Od 3 latach staram się wyspecjalizować w połowach głównie węgorzy i linów z wynikami jest różnie w 2006 roku sezon zakończyłem z 20 węgorzami powyżej 1 kg oraz 5 linami ok.1.5 kg w 20007 sezon był zdecydowanie lepszy bo węgorzy padło 39 sztuk powyżej 1 kg i 10 linów a ten rok zdecydowanie słabszy bo tylko 11 wegorzy i tylko 4 liny to ogólnie słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam na imię Lucyna i mieszkam we Wrocku. Wędkuję z mężem od dość dawna i to on zaraził mnie miłością do wędki. Wprawdzie nie mam na koncie dużych sukcesów ale lubię spędzać czas nad wodą. W końcu nie chodzi o to by złapać króliczka, ale by gonić go...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow portalu haczyk.pl

Mam na imie Mariusz,wędkarstwem zaraziłem sie w wieku 9 lat wiec choruje juz 16lat na te piekne hobby.Moja ulubiona metoda wędkowania jest spining chociaz czasami lubie wyrwac sie na nocke na gruncik lub w czasie urlopu zasiasc gdzies nad jeziorem o połapac na spławik.Jestem z Warszawy wiec moim ulubionym łowiskiem jest Wisła.Pozdrawiam wszystkich :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, przepraszam że późno tak zawitałem tu, wybaczcie, to emocje ostatnich dni...

Witam WSZYSTKICH forumowiczów tych nowych jak i starych.

Wędka była pasją do momentu wkroczenia w dorosłe zycie.

Później wiadomo - dzień zbyt krótki okazywał się na codzienne sprawy,

o rybkach nie było mowy...

Kije pokrył kurz w kącie piwnicy.

Niemal 20 lat później łapię ponownie za wędkę i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Janek z Kalisza lat 22 wedkowalem kiedys z dziadkiem pozniej przerwa no i od jakis 3 miesiecy znowu wedkowanie narazie na stawie mojej dziewczyny wuja gdzie ryby nie były łapane od ok 10 lat i sa tam naprawde konkretne okazy udało mi sie wyciagnac karpia 9,70kg to tyle pozdrawiam.

Witam Ziomala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH NA FORUM. MAM NA IMIE PAWEŁ JESTEM Z SOSNOWCA. ODKĄD PAMIĘTAM WĘDKUJE.... OBECNIE TYLKO SPINNING NA JEZIORACH DZIECKOWICE ORAZ PRZECZYCE Z ŁÓDECZKI :wink: NA ROZKŁADZIE KILKA NOIEZŁYCH GARBATYCH, MĘTNOOKICH I SZCZUPALI. METODY AGRESYWNEGO KOGUTA ORAZ FINEZYJNEGO OPADU PAPROSZKAMI.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Jakub, mam 15 lat, mieszkam w Golubiu-Dobrzyniu. Wędkuje metodą spinningową od 2 lat. Najczęściej na Drwęcy. Spinning stał się moją pasją kiedy po raz pierwszy poszedłem porzucać i złapałem szczupaka (niewymiarowy) i okonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę owocnego korzystania z zasobów haczyk.pl

No no Panie administratorze :grin::lol:

Właśnie, witam wszystkich nowych, licząc na udaną współpracę, znowu będe się rozpisywał, bo ostatnio nie było czasu na forum, trzeba się 'odkuć'..

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.