Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie OSKAR mam (26l.)

Jestem ze Starogardu Gdańskiego.Wędkuje od młodych lat , aktualnie: połowy jezioro w Osieku metoda spławikowa,gruntowa, ostatnio Łeba DORSZE:) mam zamiar dowiedzieć się czegoś ciekawego na forum i podzielić się także wiedzą ....

:wink: POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW WĘDKARSTWA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich serdecznie i przyjemności z korzystania życzę.

Prośba do wszystkich nowych koleżanek i kolegów: Uzupełnijcie w miarę możliwości swoje profile i zapoznajcie się z regulaminem forum, co by w przyszłości uniknąć nieporozumień i czerwonych kresek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :grin:

jestem Kamil mam 21 lat łowie od 7 roku życia(początki były napiękniejsze)mieszkam w lublinie.łowię głównie na jeziorach.od 4 lat karpióje,sporo też zagranicą.ulubiona metoda hm..the method,i na sztywno.moje ulubione łowisko w Polsce to jez. głębokie,bo nikt tam nie łowi karpi a są...ale niezbyt wiele już(kłusole!!!)ale liczy się jakość nie ilość :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Arek z okolic Ciechanowa. 32 lata z czego 25 z wędką w ręku. Zaczynałem od spławika poprzez typową denkę powracając do przepływaneczki. W ostatnich latach króluje jednak spining.

Łowię głownie na Wkrze (Strzegowo-Glinojeck-Sochocin) oraz Narwii (Wyszków -Pułtusk).

Pozdrawiam serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imie Artur. Mam 32 lata, od małego łowię na spławik. ale bardzo zaciekawiła mnie metoda d.s. a szczegulnie feeder. I od przyzłego roku mam zamiar łowić tą metodą na Warcie. Mam nadzieje na pomoc w sprawach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imie Artur. Mam 32 lata, od małego łowię na spławik. ale bardzo zaciekawiła mnie metoda d.s. a szczegulnie feeder. I od przyszłego roku mam zamiar łowić tą metodą na Warcie. Mam nadzieje na pomoc w sprawach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.Mam na imie Darek,wędkuje od dwóch miesięcy ta naprawde to dopiero odkrywam o co mi chodzi z tym wędkarstwem.Mój pierwszy kontakty z wędkowaniem(nie licząc kiedyś gdy koledzy zabrali mnie kilka razy na ryby ale wtedy niestarczało mi cierpliwości na patrzenie w splawik i czytałem książki)to bylo tego lata w bezietrzny dzień gdy nie dało się pływać(żeglować)zaczołem robic jakieś porządki w żaglowni i natkąłem sie na jakąś złamaną wędke bez szczytówki z dowiązaną żylką i paprochem.Kilka rzutow przy pomoście i :!:coś jest!? jak się za chwile okazało szczupak ok.50cm!Potem jeszcz przez kilka weekendow coś tam probowałem ale nic.Po jakimś czasie postanowiłem kupic wędke i tak zaczynam przygode ze spinningiem.Po tym przydługim wstepie chciałbym podziekować wszystkim za posty które pomagają mi w pierwszych krokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam na imię Robert,mam 44 lata i na stałe mieszkam w Nowym Jorku.

Wędkuję od małego,ostatnio najbardziej pociąga mnie wędkarstwo gruntowe,przedewszystkim karp i sum.Jeśli pogoda i czas dopisuje to prawie każdy weekend spędzam nad wodą,w promieniu 1 godziny jazdy mam spory wybór jezior i kanałów,większość świetnie zarybiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imię Tomek, mieszkam w Krakowie i dopiero zaczynam przygodę z wędkarstwem. Kiedyś trochę łowiłem, ale teraz zamierzam wziąć się do tego bardziej poważnie, więc póki co będę głównie pytał i pytał.

Wybieram się też do Norwegii bliżej lata i mam nadzieję, że do tego czasu skompletuję sprzęt i chociaż odrobinę wiedzy, która pomoże mi wykorzystać wędkarskie uroki tego kraju.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Nazywam sie Łukasz od pewnego czasu byłem gosciem na forum,dzisiaj postanowiłem sie zalogować i czasem pogadać o wspólnym hobby.Od kilku miesięcy interesuję się wędkarstwem i coraz bardziej mi się to podoba,więc dobrze będzie czasem pogadać z kimś doświadczonym pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Ince ja sam poczętkuje ,na przelomie sierpnia i września bylem na morzu północnym i mialem tam malą przygode trudno powiedzieć że wędkarską ale wtedy nie interwesowalo mnie wędkarstwo a tylko częśc kulinarna.No ale... zabralem że sobą żylke 04 4 największe blachy jakie byly w sklepie i cheja na rejs w wolnych chwilach między wachtami zaczolem wyżuzać ten zestaw za burte z rufy wiążąć wolny koniec do wolnej knagi lub kabestanu.Szybko się okazało że żyłka się skręca a jak plyneliśmy więcej niż 3-4 węzły caly zestaw slizgał się po wodzie,ale gdzieś znalazlem woblerka takiego 3-4 cm i uzbroilem go kotwiczką od blachy ,fakt że kotwiczka byla większa od wobka ale zaczely brać belony (na początku nie wiedzialem co to i czy jadalne ale okazalo sie że tak) i makrele Mniam bardzo smaczne nie to co wędzona ajak 11 gęb nie przejadalo na objad to w zalewe i za 4 dni na kolacyjke pod wodekke mniam.Makrele braly jak głupie poderzewam że bralu by na kapsel z kotwiczką a jakby stanąć i spuścić glębiej to może coś większego by wzielo.Pozniej z rozmow wyniklo że tam to nie to co u nas ryb jest wbrod .Także napewno warto się troche przygotować ,sam jak w przyszlym roku jak tam poplyne poplyne już nie tylko jako żeglarz ale i wędkaż warto poczytać i sie troche przyotować żeby nie robić nic w ciemno.Incrżycze powodzenia i milej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.