Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

A od jakiegoś czasu nie są w stanie stworzyć niczego co zbliżyłoby się do starych hitów. :roll:

dlatego metallica skończyła sią na reload.... - a najlepsze kawałki były do czarnej....

z nowszych tylko no leaf clover ma "to coś"

to co tworzą teraz :roll: tfurczość...a właściwie TFUrczość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
bez przesady panowie 30 lat na scenie to i vena sie skonczyla

30 jeszcze nie mają :wink: , a właśnie w tym rzecz, że jak śpiewał markowski "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym..."

można też być na scenie tyle lat i zachować swój styl jak np. U2 (32 lata grają)- forma się zmienia ewoluuje, ale nadal momentalnie wiesz że to oni

matallice nie udało się nie ani jedno ani drugie - kolejne płyty nagrywają chyba tylko dla kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie w tym rzecz, że jak śpiewał markowski "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym..."

To święta prawda

można też być na scenie tyle lat i zachować swój styl jak np. U2 (32 lata grają)- forma się zmienia ewoluuje, ale nadal momentalnie wiesz że to oni

Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. Niestety to pierwsze zdaża się bardzo rzadko :???: A szkoda bo czasem psuje ciężko wypracowany wizerunek :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na koncercie i powalili na kolana.

Potrafią zrobić dobry koncert ;) A dla mnie z ostatnich czasów St. Anger będzie najlepszą płytą i koncertem studyjnym

Lodz podwodna do piet im niedorasta

Bo to inna muza jest :razz: A co do nazwy to chodzi o samolot szpiegowski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodz podwodna do piet im niedorasta

dokładnie jak napisał kolega kocur

Bo to inna muza jest :razz:

i nie mam zamiaru porównywać tego co nagrywają...

Bylem na koncercie i powalili na kolana

z tym też nie będę polemizował, bo koncerty mają swój klimat atmosferę.... nie da się tego porównać do wersji studyjnych - a tutaj moim prywatnym zdaniem metallica zdziadziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nooooo prosze nie mialem pojecia...

Ja osobiscie trash & heavy...

Ostatnio zawiesilem sie na godsmack.....ale oczywiscie polski rock, stara metallica, choc nowa plyta jest niezla,

Slayer...dawna fascynacja

Tool to na nieciekawy nastroj

a by bylo smiesznie sam gralem w zespole co zwal sie headache...dawne czasy, wiele koncertow.

po jakims czasie zrodzilo sie to krakowska formacja TRIPIS przeksztalcone headache...

polecam

http://www.youtube.com/watch?v=L-t_1Bf5FY4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście mam ulubione kapele z róznych kategorii , które nie zawsze mi odpowiadają.

Choćby moimi ulubionymi kapelami są: Iron Maiden, TOOL, Dream Theater, Machine Head, Rage Against The Machine.

póżniej można wymieniać ale godne wyróżnienia: KULT i wszystko co z Kazikiem, SBB, Illusion.

Ogólnie jestem maniakiem koncertowym i jak któraż z ww kapel gra w pobliżu - jadę:D

a ktoś tu zkolegów/koleżanek jeżdzi na kocnerty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michcio, no coz kiedys sie jezdzilo.....teraz niemam za bardzo czasu...

acodo kazika...coz mialem przyjemnosc kiedys grac jako support jeszcze w klubie zelazna 10.5 na ul. Berka Joselewicza...

fajne imprezy tam byly.... ale ty miales wtedy jakies 10 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kilka dni temu wyszła nowa płyta Guns N'Roses - "Chinese democracy". Czekałem 15 lat, szkoda, że zabrakło starego składu, Axl dalej ma głos jak dzwon, jest czego posłuchać - to tak w dużym skrócie.

też czekałem.

Pierwszy utwór z płyty o tym samym tytule dla mnie masakra :twisted: szczególnie solówa :cool:

Natomiast kilka innych słyszałem w Trójce parę dni temu w audycji Piotra Kaczkowskiego, i szczerze powiedziawszy,hym... muszę co najmniej drugi raz posłuchać :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo o gustach się nie dyskutuje, ale mogę powiedzieć że do niedawna zasłuchiwałem się w metallice (szczególnie S&M i black album) SOAD itd itd, teraz ray charles, louis prima, ba nawet beethoven xD nie mogę wam powiedzieć skąd ta nagła zmiana zdania, ale warto było, i każdemu mogę taką zamianę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuham mixy Energy 2000,muzyki z clubu BLUE,elektro,eletro-house,trance,hardstyle,muzy z imprez masoywch mi.n Sun Rise,Mayday,Qilmax,sety dj ogolnie calutka muza clubowa i mocny basik :P A oprócz tego jescze polskiego Hip-Hopu (Peja,HG,Kaliber 44) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wyszła nowa płyta Guns N'Roses - "Chinese democracy". Czekałem 15 lat, szkoda, że zabrakło starego składu, Axl dalej ma głos jak dzwon, jest czego posłuchać - to tak w dużym skrócie.

Jak dla mnie ta płytka co najmniej średnia może nie w moim stylu trochę za to nowa płyta AC/DC wymiata :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta GNR jest średnia, ale po kilku krotnym jej przesłuchaniu(co prawda bez przekonania) wpadła mi w ucho. I jest to kolejna pozycja ktorą sobie słucham. Szału nie ma, ale płyta jest sympatyczna.

Pierwszy utwór z płyty o tym samym tytule dla mnie masakra :twisted: szczególnie solówa

Swięta prawda :twisted:

A tak naprawdę w ucho wpadła mi Coma. I nie puszcze jej szybko :lol::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę w ucho wpadła mi Coma. I nie puszcze jej szybko :lol::oops:

Oj Coma świetna nowa płytka po kilku przesłuchaniach przypadła mi do gustu chociaż na początku nie miałem do niej przekonania, najbardziej denerwowały mnie te "przerywniki" co to miały być wkomponowane aby płyta stanowiła jedną całość. Koncert oczywiście musiałem zaliczyć w Kielcach, koncert świetny tylko troszkę ludzi przy dużo jak na tak mały klub. Zastanawiam się jeszcze za niecałe 2 tygodnie nad Radomiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.