Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Po kazdym finale Eurowizji zastanawiam sie czy cywilizowany kraj(a za taki Polske uwazam) musi brac udzial w tej farsie :?::!: .I nie istotne jest to ze o jakosci wykonywanych utworow mam (delikatnie mowiac) bardzo zle zdanie. Poniewaz nawet jesli wykonawca i jego utwor prezentowaliby najwyzszy poziom to i tak mogli by liczyc na glosy emigrantow z UK i IRE. :smile: Nie mamy "przyjaciol" podobnych jakich maja panstwa po bylej Jugoslawii czy Zwiazku Radzieckim.Glosowanie wyraznie pokazuje ze wystarczy "byc" z ktoregos z wymienionych panstw a dostanie sie punkty lub wygra konkurs.Podobne glosy podnosza sie w innych panstwach.Moze wiec jako pierwsi powinnismy powiedziec "mamy dosc tej zenady". :evil:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczoraj był dobry motyw związany z tą Eurowizją. Wszystkie państwa głosują, Polska 0,0,4,0 ... . Mówię do mamy o teraz Irlandia, tam połowa to Polacy to będziemy mieli sporo. ,,Eee tam przesadzasz" ; ,,Eight points go to... Poland ;) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Eurowizje jest mi szczerze żal oglądać. Niestety. W ogóle niewiem co to za muzyka , chyba raczej jakiś spektakl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak. Słucham wszystkiego. Poezja śpiewana, hip hop, kiedyś metal i punk, muza clubowa, techno i takie tam. Ale za często słucham głośno i są skargi od sąsiadów mimo że mieszkam w domu. Ostatno usłyszałem od sąsiadki że jej córka nie mogła się uczyć do matury bo słuchałem jakiejś opery! Jakiejś myślę sobie!!!! To była 9 symfonia!!! Za moich czasów maturę zdawali ludzie ogarnięci. Na 9 symfonię nie mówili jakaś. I tak mieli farta. Słucham ostatno tylko na 2 kolumnach. No nic. Trzeba jechać do sklepu i kupić Koss porta pro. Są to dość paskudne słuchawki z wyglądu ale od wielu wielu lat najlepsze.

Pozdrawiam wszystkich maniaków muzy. A po cichu co to za słuchanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że przyleci sąsiad z góry

Swojego czasu gralismy z kumplem na gitarkach i podczas jednej z prob u niego w mieszkaniu :mrgreen: gramy gramy chwila przerwy, dzwoni telefon, Krzysiek poszedl odebrac wraca i mowi ze to sasiadka z parteru dzwonila czy to on tak glosno gra bo nie moze sie skupic na nauce :lol:...to byly czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem mieszkam w domu po lewej nie ma sąsiada bo wyjechał. Po prawej jest ulica. Ja tylko trochę głośno zrobiłem bo lubię słuchać. Ale awaria na pół miasta. Jeszcze dokupię kilka kolumn. Dopiero zobaczą co to znaczy głośno!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowałem tym i słuchałem też senneiserów i AKG. Jesteś bardzo bogaty to kupuj. Jesteś melomanem to Koss. Za 1/5 ceny kupujesz porta pro i masz full wypas. Wybór należy do Ciebie. Dźwięk Kossa kolego powala na kolana. Wygląd tych słuchawek niestety jest tragiczny. Ale..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
A ja sobie słucham głownie U2 i Republiki :cool:

Republika dla mnie jest jedna z najlepszych grup w Polsce :wink:

W młodości słuchałem polskiego punka plus kilka perełek z zachodu jak Sex Pistols, GBH itp, do tego polski rock i metal.

Aktualnie z wiekiem chyba to przychodzi zmieniłem trochę gusta i w domu słucham jazzu, Pink Floyd - ale tylko do momentu aż odszedł Waters, późniejsza twórczość to już nie Pink Floyd, The Doors, Hendrix plus jeszcze wiele innych kapel robiących dobrą muzę począwszy od takich gigantów jak Metallica aż do Genesis. Poza hiphopami, techniawką disco polo oraz relacjami z sejmu słucham wszystkiego :mrgreen:

Nad wodę zabieram koncerty fortepianowe Chopina :mrgreen:

Płytą życia jest dla mnie ścieżka dźwiękowa z filmu "Wielki Błękit" skomponowana przez Erica Sera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W młodości słuchałem polskiego punka plus kilka perełek z zachodu jak Sex Pistols

No jak sie slucha takich zespolow to zawsze zostaje pociag do muzyki gitarowej, wiem to z wlasnego doswiadczenia...

Juz kiedys pisalem ale napisze znowu - Posluchajcie sobie rosyjskiego zespolu pop punkowego Zweri naprawde fajna muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
U mnie raczej pozytywna w odbiorze była za pierwszym razem.

Nie mówię, że to całkowite dno. Ale to jest Metallica- oczekuję czegoś więcej niż od innych zespołów. A od jakiegoś czasu nie są w stanie stworzyć niczego co zbliżyłoby się do starych hitów. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.