Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wiem że mają fajne kawałki bo ich trochę słuchałem zastanawiałem się czy na koncertach nie grają coś Pidżamy. U mnie taki lokalny zespół raczej mało znany (menomini) grał kawałki "Stiff stuff" bo jeden z członków zespołu był wokalistą "stiff stuff" i dlatego pytam czy tez tak nie grają. A jak będzie w mojej okolicy koncert Strachy na Lachy na pewno sie pojawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mieszkam w gminie Brody, miejscowość o swojsko brzmiącej nazwie Dziurów.
O stary :!: To mam do Ciebie bardzo blisko. :mrgreen: tylko las i jestem. Często bywam w Twoich okolicach, niekoniecznie na rybach choć na rybach bywam tam dość często. Co do muzyki: Rock, Heavy metal (Acid Drinkers, Vader itp). Często bywając na rybkach w słuchawkach gra mi dość "ciężko" ale mnie to uspokaja. :mrgreen: Wiem że nie w temacie ostatnich postów ale temat to w końcu muzyka. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

www.lastfm.pl ma ktoś tu konto?? Co sądzicie o tej stronie?? Jak dla mnie to bardzo ciekawe rozwiązanie przenosi pliki słuchane na codzień w otwarzaczu i tworzy statystyki. Po jakimś okresie można sobie je przeglądać i zerknąć czego sie kiedyś słuchałoi w jakich ilościach. Jest też dużo informacji o poszczególnych zespołach, koncertach. Można też zapraszczać znajomych bądź też wymieniać sie poglądami z ludzmi słuchającymi taką samą lub tez przynajmniej podobną muzykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to taka rozbudowana i skupiona tylko na muzie wrzuta.... swoją drogą ciekawe jak to jest z legalnością takiego odsłuchiwania :roll: bo coś ostatnio jest nagonka na wszelkie serwisy podejrzane o łamanie praw autorskich :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tak na potwierdzenie teorii że wędkarstwo idzie w parze z ciężką muzą...

Głównie słucham black, heavy lub gothic metalu...z polskich kapel uwielbiam np Kata (z Kostrzewskim)...poza tym Dead Can Dance, Devil Doll (Mr. Doctor) i tym podobne klimaty.

no i długo by tu jeszcze wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
techno młodzieży

Jak dla mnie to kompletne dno od zawsze :mrgreen:

Bo pewnie nawet nie słyszałeś nigdy dobrego techna. Chciałbym przypomnieć, że techno jest tylko gatunkiem muzyki elektronicznej, a nie jak większość myśli całość muzyki elektronicznej.

Ja słucham house, electro house ,troche trance'u i czasami techna.

Nie nawidze długowłosych , spoconych, wrzeszczących i skaczących po scenie heavy metalowców czy innych hardcorowców. :twisted: Jak może sie takie coś podobać ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze długowłosych , spoconych, wrzeszczących i skaczących po scenie heavy metalowców czy innych hardcorowców. :twisted:

No to podpadłeś :evil: :evil:

:mrgreen: :mrgreen:

Jak może sie takie coś podobać ?

Wierz mi że może :wink: .

Ty tego nie zrozumiesz tak jak ludzie słuchający "ciężkiej" muzyki nie zrozumieją Ciebie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długowłosych

znam wielu z krótkimi włosami

wrzeszczących

Dla jednych to wrzask dla innych nie...ma to nawet swoją nazwę :razz:

spoconych

nie mów mi że na techno party się nie pocicie ?

krzyczących

Wy za to majtacie w górze tymi rękoma jakbyście chcieli po omacku żarówki wkręcać

:mrgreen: :mrgreen:

Ty tego nie zrozumiesz tak jak ludzie słuchający "ciężkiej" muzyki nie zrozumieją Ciebie.

Ot i cała filozofia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK

Andrea Bertolini, Miles Dyson, Eric Smax, Natural Born Grooves i wiele innych. I tu nie można powiedzieć , że słucham jakiś konkretnych wykonawców. Przeważnie jest tak , że dj robi kilka dobrych wałków i kilka słabych . Ja wybieram te najlepsze , co mi się podobają.

Dzisiaj mi wpadło w ucho :

http://www.4shared.com/file/41028534/e638a985/Le_Tompe_Feat_Jenny_Casparius_-_Tell_Me__Original_Mix_WwWOnly4vipEu.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie nawet nie słyszałeś nigdy dobrego techna. Chciałbym przypomnieć, że techno jest tylko gatunkiem muzyki elektronicznej, a nie jak większość myśli całość muzyki elektronicznej.

Jak dla mnie ta muzyka nie ma żadnego przekazu i po prostu jej nie słucham

Troszkę za dużo piszę w tym temacie ale po prostu mam dużo do powiedzenia na temat muzyki i wszystkiego co z nią związane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta muzyka nie ma żadnego przekazu

A czy musi miec przekaz? :lol:

A tak powaznie to zgadzam sie w 100% z Toba. Poprostu ta muzyka mi nie pasuje i tez jej nie slucham. Ale jak komus pasuje to dobrze.

Ale cos mnie tak po zlocie wzielo na "metalowa dyskoteke" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musi miec przekaz? :lol:

No może nie każdy kawałek musi mieć jakiś przekaz ale chociaż żeby jakikolwiek kawałek miał. Chociaż jakiś tekst, a nie elektroniczne dźwięki. Dla mnie ta muzyka jest sztuczna. A najbardziej denerwuje mnie że z 1 "hitu"(który i tak zazwyczaj jest hitem przez nie więcej niż rok a potem gdzieś znika) robią po 10 przeróbek i wydają z tymi nagraniami nowe płyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

:mrgreen:

Ja zaglądam czasem w gothic metal (tylko Nightwish), poza tym lubię Metallicę, System of a Down, Guns and roses, a czasem posłucham Queen, Hammerfall oraz Kamelot. Metalowe brzmienia oraz Rock bardziej mi podchodzą. Poza tym metal najlepszy lek na ból głowy no nie?? :mrgreen::twisted: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.