Skocz do zawartości
tokarex pontony

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
to raczej odpada, u mnie w pracy..... :sad:

No to faktycznie lipa :???: W takim razie pozostaje opcja:

radio wydaje się być jedynym rozwiązaniem.....

No ale wracając z pracy, to już można się odchamić i posłuchać muzy jakiej tylko się chce, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wracając z pracy, to już można się odchamić i posłuchać muzy jakiej tylko się chce, prawda?

dokładnie tak :!: już w samochodzie zapodaję sobie coś normalnego :wink:

ale w pracy zależnie od dnia i sytuacji siedzi się od 8 do nawet 14 godz.....(np. jak mamy zamknięcie projektu) a po takim czasie słuchania cerekwickiej i rubika człowiek ma lekką wodę w głowie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pracy zależnie od dnia i sytuacji siedzi się od 8 do nawet 14 godz.....(np. jak mamy zamknięcie projektu) a po takim czasie słuchania cerekwickiej i rubika człowiek ma lekką wodę w głowie :???:

No aleś się czepił :roll::lol: Cerekwickiej sama nie trawię, no ale chyba nie powiesz mi, że na okrągło ktoś zapuszcza np. jej płytę i tak jedzie z koksem przykładowo 3 godziny. Obojętnie jaka to by była muzyka, ale chyba bym takiej osóbce zrobiła "ała" :twisted:

już w samochodzie zapodaję sobie coś normalnego :wink:

Ja niestety w "drodze" jestem zdana na samochodowe radio czterokanałowe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aleś się czepił :roll::lol: Cerekwickiej sama nie trawię, no ale chyba nie powiesz mi, że na okrągło ktoś zapuszcza np. jej płytę i tak jedzie z koksem przykładowo 3 godziny

nie czepiłem się..... :mrgreen: tak nie puszczają całej jej płyty, ale jak jakaś piosenka jest na topie to zetka, czy rmf zapodają ją w ciągu kilkunastu godzin tyle raz, że aż się cofa (np. jak feel wygrał w sopocie, czy opolu nie pamiętam) to "a gdy jest już ciemno" leciało średnio co 1,5h, co daje 14/1.5=9.333 czyli można się po 2 dniach zniechęcić się nawet do fajnej piosenki, a co dopiero do twórczości przez duże TFU.

Ja niestety w "drodze" jestem zdana na samochodowe radio czterokanałowe :evil:

ja niedawno kupiłem sobie jeździdło i mam w nim cd, więc :mrgreen::mrgreen: , leci to co lubię, a nie to co puszczają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czepiłem się..... :mrgreen:

Se żartuję przecież :wink::mrgreen:

ale jak jakaś piosenka jest na topie to zetka, czy rmf zapodają ją w ciągu kilkunastu godzin tyle raz, że aż się cofa

Nawet nie mów, nawet jak zmienisz stację to co chwilę nawiedza Cię ten sam koszmar :???:

ja niedawno kupiłem sobie jeździdło i mam w nim cd, więc :mrgreen: :mrgreen: , leci to co lubię, a nie to co puszczają.....

Szczęściarz, też bym tak chciała, więc jeśli ktoś ma na zbyciu coś co by pasiło do Oriona to chętnie przyjmę :lol:

Na szczęście ostatnio :evil: mało jeżdżę więc moja psychika jeszcze daje radę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tomek nie podejrzewałabym, mam

Jeszcze mało o mnie wiesz :mrgreen::wink: Przed chwilą śpiewałem Agatce pieśni z okazji dzisiejszego święta :mrgreen::cool:

"... a nadzieją podniecany, woła do nas z górnych stron,

powstań Polsko skrusz kajdany, dziś twój tryumf albo zgon!

Hej, kto Polak, na bagnety, żyj swobodo, Polsko żyj,

takim hasłem cnej podniety, trąbo nasza, wrogom grzmij!" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mało o mnie wiesz :mrgreen::wink:

A cóż ja o kimkolwiek wiem, mogę jedynie się pewnych rzeczy domyślać po wypowiedziach na forum; myślę, że kiedyś tę "niewiedzę" nadrobię przy najbliższym spotkaniu haczykowców :wink::mrgreen:

Przed chwilą śpiewałem Agatce pieśni z okazji dzisiejszego święta :mrgreen:
No widzę, że córę wychowujesz w duchu patriotyzmu, przekazując to co istotne poprzez muzykę :smile:

A co Agatka na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie......

Potrzebuję bardziej rozbujałej wersji tej oto piosenki http://youtube.com/watch?v=GosbcYbz6w4

Osobiście zaznaczam, że ta jest bez porywu, ale były inne wersje bardziej the best i bardziej porywające - więc help :neutral:

Bez śmiacia młodzieży, to moje pierwsze randki.

Tomku tu mały apel, może masz gdzieś skonspirowane, a może małżonka.... w sumie jesteśmy tej samej młodości :mrgreen:

Kto ma niech wali jak w dym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku tu mały apel, może masz gdzieś skonspirowane, a może małżonka....

Nie te klimaty :mrgreen:

Szkoda, myślałam, że może gdzieś tam.... skoro masz raczej szeroki wachlarz zainteresowania muzyką :???:

Kiedyś słyszałam inną wersję tej piosenki, zupełnie inną niż ta i za jasnego gwinta nie mogę tego znaleźć :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdaleno litości....... :shock::roll::???:

Zaraz mi przylepcie łatę mohera, bo gorzej to chyba być nie może :lol::lol::lol:

Zaznaczyłam, że ta wersja, którą podałam jest bleee, słuchałam zupełnie innej, zgodnie z obowiązującą modą: zaglebiastą :mrgreen::wink:

P.S. odkopuję stare przeboje Nirvany, jeszcze z Kurtem Cobain'en :twisted: Pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak Nirvana, to tylko z Kurtem :grin:

Dokładnie tak, jestem w domu :mrgreen:

No i oczywiście tak samo Dżem nie jest tym samym Dżemem jak kiedyś z śp. Ryśkiem Riedel'em. Trochę to czasu temu było, nie powiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich przykładów można by mnożyć wiele.

Guns N'Roses (dzisiaj Velvet Revolver) bez Axl... itd, a jak o Ryśku już mowa, to w 'Skazanym na bluesa' dali plamę, bo bohater posługiwał się językiem polskim, a powinien mówić po ślunsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.