Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

Ha....pewnie masz racje...ja w mojej okolicy łowię głównie na muchę na Górnej Sole - spin rzadziej - nie mam doświadczenia...właśnie jestem po przeczytaniu http //www.wedkarz.pl/wp-webapp/article/1562 - teraz już wiem, że łowię ze złej strony :D....muszę obadać brzeg od strony Przemszy tylko coś kojarze, że nie wszędzie tam można łowić....

Pozdro....jakbym się wybierał dam znaka może uda się Nam zgadać - ale to dopiero w wakacje - połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość okonhed

To jest stary artykuł a dziećki to zbiornik który potrafi się zmienić w ciągu jednego roku.

Na drugą stronę potrzebujesz pozwolenia lub z łodzi.

Ta strona gdzie byłeś też jest nie najgorsza.

Dzięki za link nie znałem tego artykułu, artykuł może nieprzydatny ale mapka bitumiczna to pierwsza którą widzę tego zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - mapa mapą życie życiem....ale tak jak mówisz gvłebokości mogą się przydać....ja liczę, że jak się ociepli to wszystko nabierze rozpędu....długa zima dała się we znaki całej przyrodziea.....dajcie znaka jak coś się ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wprost rybakówki po drugiej stronie na około praktycznie i przy brzegu i dalej cisza jeszcze trzeba poczekać aż zielsko zacznie rosnąc wtedy pewnie się ruszy tak jak w tamtym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja chyba w ten wekend nie dam rady bo w sobotę mamy z młodym zawody z okazji Dnia Dziecka , ale jak bedziesz to daj znać co i jak , płynąć już wiesz gdzie tam gdzie złowiłem tego szczupłego bo z drugiej strony sam widziałeś jaka lipa chyba jeszcze za wcześnie na to miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam zawsze od Rybaczówki i kieruje się w lewo (w lewo patrząc w stronę wody

Tak można jedynie przed rozpoczęciem kampanii karpiowej na tym zbiorniku. Jak karpie zaczynają brać, to wszystkie dojścia do wody w lewo, aż do rur i betonów są zajęte przez karpiowców z wywózkami po 200m. To samo jest w przerwach między płytami na wschodnim brzegu (od Przemszy).

Spinning na tym zbiorniku ma sens jedynie z łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa z łodzi pod warunkiem,że Spinningujesz pół kilometra od brzegu i to zaraz tak będzie niewielka odległość :) nikt nikomu nie chce przeszkadzać w wędkowaniu,ale te wywózki to,są już jakieś jaja to już nie jest wywożenie przed siebie ino na boki.Rzucam z kolegą od strony Przemszy w połowie pierwszych płyt ok 50 metrów od nich i nagle słyszę ejjjj ku...a ja tam mam wywiezione,patrze szukam kto się wydziera stojąc w połowie płyt,a tu leśny skrzat ze swoim obozowiskiem w zaroślach siedzi ze 150 metrów od nas i sobie 4 wędki magluje dwie wzdłuż płyt i dwie na wprost.I teraz pytanie gdzie mam wędkować jak zgodnie z regulaminem spinningować mogę 50 metrów od drugiego wędkującego,a ty jesteś od niego 300 i od ch..a wyzywany jeszcze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa z łodzi pod warunkiem,że Spinningujesz pół kilometra od brzegu i to zaraz tak będzie niewielka odległość :) nikt nikomu nie chce przeszkadzać w wędkowaniu,ale te wywózki to,są już jakieś jaja to już nie jest wywożenie przed siebie ino na boki.Rzucam z kolegą od strony Przemszy w połowie pierwszych płyt ok 50 metrów od nich i nagle słyszę ejjjj ku...a ja tam mam wywiezione,patrze szukam kto się wydziera stojąc w połowie płyt,a tu leśny skrzat ze swoim obozowiskiem w zaroślach siedzi ze 150 metrów od nas i sobie 4 wędki magluje dwie wzdłuż płyt i dwie na wprost.I teraz pytanie gdzie mam wędkować jak zgodnie z regulaminem spinningować mogę 50 metrów od drugiego wędkującego,a ty jesteś od niego 300 i od ch..a wyzywany jeszcze !!!

Pościągałbym bym mu wszystkie zestawy i jeszcze poucinał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten zbiornik jak chodzi o spining to jeden wielki syf niewiele ryb tam pływa sumy tępią bo im karpie wyjadają, zarybienia z okręgu można usłyszeć że są a po cichu dopowiadają że drapieżnika niewiele wpuszczają bo go tam nie chcą w kole opiekujących się tym zbiornikiem są prawie sami karpiarze więc wywózka i nęcenie choć są niedozwolone to nic z tym się nie robi, tak samo namiot sobie rozbijesz i nikt złego słowa ci nie powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abra1711 masz 300% racji nędzą okrutna co prawda byłem tam w tym roku może z 4 razy i 2 szczupaki siadły jeden 62 drugi na trola 47 się zahaczył,a jesli chodzi o okonia 1 sztuka i to w dłoni bym go schował.Jadę tam ze względów kolegi i że blisko 7km,ale byłem na innych akwenach nieco dalej i efekty o wiele lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczają 5 ton karpia rocznie, potem zdziwienie, że co roku woda kwitnie coraz bardziej. Roślinności coraz mniej, coraz więcej mułu, jak tak dalej będzie to wodociągi dadzą PZW kopa w dupę i mięsiarze będę łowili swoje karpiki w sadzawkach.

Sprawy suma nawet nie skomentuję :evil: .

P.S. Co jest warty spinningowo, można było się przekonać w zeszłym roku

"W dniach 11-12.08.12 na zbiorniku Dziećkowice odbyły się tegoroczne Spiningowe Mistrzostwa Okręgu.

W szranki stanęło 31zawodników, w tym 1 junior.

Gatunkowo łowione ryby nie rozpieszczały. Z 775 złowionych w dwóch turach ryb 4 to szczupaki. Wszystkie pozostałe - to okonie."

Natomiast podczas Mistrzostw Polski złowili 10 sztuk, to klęska godna PZW ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.