Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

madi... bo jestem to winien innym użytkownikom i czytelnikom tego forum...

To jest Twoje zdanie....

I nie będę naruszać 3 pkt regulaminu, bowiem temat dotyczy Deti'ego, który reklamuje się jako "wrakowy wymiatacz"

To również Twoje zdanie. Moje jest takie: temat brzmi - "Jak łowić na wrakach????" więc logiczne chyba jest to, że tytuł jest w formie pytającej, jak również dotyczy metod i technik połowu na wrakach, czyli nie jest "umawialnią z Detim".

Więc kontynuowanie go w takiej formie, którą przedstawiasz jest ewidentnym łamaniem 3-go punktu regulaminu. Aby więc go nie łamać powinieneś korzystać z tego tematu :cool:

A poza tym nie tolerujemy wulgaryzmów, nawet wykropkowanego!

Wracamy do tematu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...madi... wybór padł losowo czy poprostu masz coś do mnie ? ...bo jak się przyjżysz postom napisanym wyżej, to niewielki ich procent ma związek z technikami połowu na wrakach...!!??

To jest Twoje zdanie....

...A jeżeli masz zamiar pozbawiać własnego zdania, jednego z nielicznych już, aktywnych użytkowników działu "Morze", to gratuluję pomysłu... niedługo będziesz pisała sama dla siebie... :cool:

...Nie widzę również nic wulgarnego w wykropkowanym słowie "przywaliłem"... a jeżeli Twoja wyobraźnia sięga dalej... no cóż... pozazdrościć wyobraźni... :wink::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...madi... wybór padł losowo czy poprostu masz coś do mnie ? ...bo jak się przyjżysz postom napisanym wyżej, to niewielki ich procent ma związek z technikami połowu na wrakach...!!??

Tak mam, tym bardziej, że kolejny raz piszesz nie w temacie i niepotrzebnie ciągniesz tutaj swoje wywody. Jak się przyjrzę tej stronie, faktycznie masz rację posty powyżej nie mają nic wspólnego z tytułem tematu. Zauważ również, a rzuca się to w oczy, że pierwsze tego typu posty, napisałeś Ty. Robisz to nadal, pomimo mojej dwukrotnej sugestii by wrócić do tematu! A "Jak łowić na wrakach" rozwijał się w prawidłowym kierunku, były pytania i odpowiedzi.

A jeżeli masz zamiar pozbawiać własnego zdania, jednego z nielicznych już, aktywnych użytkowników działu "Morze", to gratuluję pomysłu... niedługo będziesz pisała sama dla siebie... :cool:

Nie pusz się tak, sformułowanie "to jest Twoje zdanie" nie oznacza, że mam zamiar kogokolwiek go pozbawiać, lecz stwierdza, że ktoś może mieć inne.

Nie widzę również nic wulgarnego w wykropkowanym słowie "przywaliłem"...

Trzeba było napisać pełne słowo, to które teraz przedstawiasz, a nie dawać do zrozumienia, że jest to wulgaryzm. I nie tłumacz się, że nie jest bo ogólnie przyjęło się, że wielokropek jest przerywnikiem w takich wyrazach.

Koniec tematu, jeśli chcesz kontynuować zapraszam tutaj.

Definitywnie wracamy do tematu, którym są ekscytujące połowy na wrakach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie wracamy do...

...Wracajcie... słuszna decyzja...! :wink: ...Siejesz tylko zamęt i nie stać Cię na obiektywizm... I to Ty kolejny raz piszesz nie w temacie i ciągniesz tutaj swoje wywody !

...Miło nam się tu gawędziło o "wrakowych przypadkach" dopóki się nie wcięłaś...! :neutral:

...Więc, jeżeli masz jeszcze jakiś problem to pisz na priva, bo tak się to prawidłowo załatwia p. "moderator"... :cool: ... a nie, popisuje elokwencją na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś nerwowy :shock:

W porównaniu z Twoją osobą nie mam żadnych problemów, tak więc nie licz na korespondencję z pomocą prywatnych wiadomości.

Ale do sedna: żebym dalej nie siała zamętu itd. pozwoliłam sobie kilka postów przenieść do odpowiedniego tematu, jak to zwykle powinien załatwić "elokwentny moderator" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
wobler129, wytłumacz sie kolego jakim cudem szczupaczyne zlowiona 10-tego Maja br. wklepujesz jako zlowiona w Pazdzierniku :?::!: Moge zrozumiec mlodziencza fantazje ale bez przesady :!::roll:

Pozdro-Radek.

P.S. Chyba ze masz "time machine" :smile:

Po czym poznales ze zlowil ja 10 maja? Zdjecie jest zrobione 27 wrzesnia. Co nie zmienia faktu ze na pewno nie z 4 pazdziernika. Teraz faktycznie pytanie :

wobler 129 PO CO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wypowiedzi woblera z 29 wrzesnia br.

Nie miałem neta przez weekend, a parę ładnych rybek padło :mrgreen:

Między innymi 4,96kg szczupak i trochę sandałków 50+ :grin:

Szczupak będzie wieczorem, a zaraz - najpierw na apetyt sandałki :mrgreen:

Szczupak to oczywiście przyłów :wink: Dzień wcześniej miałem także ładne branko - odjazd na 10m i...rybka odcięła przynętę nad 20cm stalką :lol:

Mann's Predator 2 seledyn z czarnym grzbietem :) 7cm na 15g główce.

Zacięty w tempo - branie z opadu - przy poderwaniu przynęty, w połowie skoku leciutkie przytrzymanie zauważone na szczytówce wklejanki :wink: No i około 6 minutek zabawy :grin:

Branie na około 25-30m od brzegu i odjazd zaraz po zacięciu :wink:

Fajna zabawa była i liczę na jeszcze większego w tym sezonie :mrgreen:

_________________

pozdrawiam

Maciej :cool:

I teraz pytanie do woblera. Czy ten rzekomo zlowiony 4 pazdziernika jest tym samym szczupakiem, ktorego zlowiles w weekend 27-28 wrzesnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam robal. Czytaj uwaznie co piszemy. 29 wrzesnia w temacie "jak bylo na rybach - wrzesien" jest zdjecie szczupaka zlowionego w weekend czyli 27-28 wrzesnia.

Zdjecie tego szczupaka jest zrobione 27 wrzesnia o godzinie 14.

Wczoraj maciek wrzucil 2 zdjecia bardzo podobnego szczupaka zrobione 27 wrzesnia o godzinie 12 innym jednak aparatem.

Teraz sa dwie mozliwosci. Albo wobler 27 wrzesnia zlowil dwa takie same szczupaki, albo to jeden i ten sam szczupak.

Poza tym wg woblera byl on o 6:40 nad woda, zjadl sniadanie i zaczal lowic. Zobacz jak slonce wali godzine po wschodzie.

Jest to kompletny offtopic bo temat jest jak bylo na rybach, ale jest tu rowniez niescislosc, ktora na pewno warto wyjasnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za slabo je widac - jest troche przeswietlenia przez co kolory sa niezgodne z rzeczywistoscia. Wg tego co znalazlem w pliku zdjecie jest zrobione 27 wrzesnia czyli wtedy kiedy zdjecie poprzedniego szczupaka woblera za ktore dostal oklaski. Istnieje wysokie prawdopodobienstwo ze to jeden i ten sam szczupak, ale z wyrokiem wolalbym poczekac na to co powie na ten temat sam podejrzany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie robić śmietniska w temacie 'jak było na rybach' pozwolę sobie napisać tutaj.

Chodzi mi konkretnie o postawę kolegi Woblera, który niesiony licznymi pochwałami ze strony użytkowników, pozwolił sobie na zrobienie z ludzi głupków.

Najpierw 03-10-08, 21:37:

Celowo nie wspomniałem o straconej rybce... Miałem branie na blacie przy łowieniu sandaczy. Napewno szczupak 80-tka - jestem pewny na 100% Stalka pękła nad agrafką Wiem gdzie stoi - jutro postaram się go skusić, ale czy uderzy?

Za chwilę: 04-10-08. 13:37

No i w około 30-stym rzucie go skusiłem 81cm

A następnie relacja Woblera, w której pozwoliłem sobie wyciągnąć ze zdjęć 'bebechy':

6:40 - jestem nad wodą:

screenshot085tf7.jpg

Zająłem sobie moją miejscówkę i wypiłem herbatę i zjadłem śniadanie. Potem się rozpakowałem ;) Słoneczko zdążyło już wyjść i pierwsza, zaplanowana rybka - 81cm szczupak:

screenshot086hj1.jpg

Znów seledyn z czarnym grzbietem :mrgreen: Ale na 12g główce :)

screenshot090ik4.jpg

Potem 49cm sandacz:

screenshot089xw8.jpg

Potem 2x 45-tki

I na koniec 53cm:

screenshot088nw1.jpg

Data połowu zgadza się z tą rybką pokazaną nam we wrześniowym wydaniu ‘jak było na rybach’

screenshot087ds7.jpg

Bardzo nieładnie, wszystko wskazuje na to, że jedna i ta sama ryba została nam przedstawiona 2 razy. Prawdopodobnie chodziło o pokazanie, iż dobry łowca łowi ryby w sposób zaplanowany, a nie przypadkowy, niestety kłamstwo ma krótkie nóżki, jak... Edgar Gosiewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, wytłumacz sie kolego jakim cudem szczupaczyne zlowiona 10-tego Maja br. wklepujesz jako zlowiona w Pazdzierniku :?::!: Moge zrozumiec mlodziencza fantazje ale bez przesady :!::roll:

:mrgreen: Chyba jakaś pomyłka z czasem. Albo na aparacie albo na komputerze, nie wiem dokładnie o co Ci chodzi :???: Chyba w maju nie ma takich liści na drzewach? :mrgreen:

Proszę zadawać po kolei konkretne pytania, bo tak nie wiem co mam napisać :mrgreen: A wszystko oczywiście da się wytłumaczyć.

To nie ten sam szczupak. Są dwa, różne więc czekam na pytania w tym drugim temacie - LEsio chyba zaczął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mam dwie karty od aparatu. I w czasie wędkowania nieraz je zmieniam.

Nie ustawiam daty na aparacie, gdyż i tak nie jest wyświetlona na zdjęciu.

O to chodzi? :roll:

Najważniejsze, że mam czyste sumienie i napewno wszystko się pomyślnie wyjaśni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapany za rękę, twierdzisz, że to nie Twoja ręka.

Sugerujesz, że mogłeś zrobić zdjęcie roweru, potem zmieniłeś kartę w aparacie, następnie zrobiłeś zdjęcia szczupakowi, znowu zmieniłeś kartę i zrobiłeś zdjęcia sandaczom?

Nawet jeśli to prawda, to jaki wpływ ma wymiana karty SD na dane zapisywane w exifach zdjęć? Żadnego, gdyż dane te generuje aparat, a nie karta pamięci. Choćbyś miał sto kart i po zrobieniu jednego zdjęcia je wymieniał, to niczego to nie zmienia. Mi ciemnoty nie wciskaj, za stary jestem na to.

Parafrazując Słonimskiego, mogę stwierdzić, że na wymianie myśli z Tobą, zawsze tracę…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to prawda, to jaki wpływ ma wymiana karty SD na dane zapisywane w exifach zdjęć? Żadnego, gdyż dane te generuje aparat, a nie karta pamięci. Choćbyś miał sto kart i po zrobieniu jednego zdjęcia je wymieniał, to niczego to nie zmienia
Właśnie karta nic tu nie zmieni bo aparat ustawia godzinę :lol: Jedynie możesz mieć pokręcona godzinę w aparacie ale czas nie będzie sam skakał w aparacie :lol: Lesio widzę spec z ciebie udowadniania winny he he :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty są dwie - nie wiem czy to akurat ma coś do rzeczy ale tak jest :wink:

To nie są te same rybki - Panowie nie wiem skąd te dane, ale widać przecież różnicę w wielkości i grubości rybek. Całkiem inne ubarwienie.

Nie wnikam narazie w dane Lesia bo nie dostałem konkretnych pytań do wyjaśnienia.

To nie te same rybki, a fotka pierwszego, większego jest zrobiona komórką. Może podać numery telefonu do osób, które były przy holach rybek? :roll:

Jak narazie macie tylko Lesia dowody. Coś takiego można łatwo ustawić - poprostu przyciąć fotkę w aparacie i mamy nową datę zdjęcia. Potem zgrać fotkę na komputer i mamy dzisiejszą datę - tak można zrobić z każdą fotką - nawet sprzed roku. Więc po co miałbym się wkopywać w tak głupi sposób jak wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Twoje zdjęcia mają prawidłowe daty i godziny (w stosunku do tego co podajesz), tylko temu jednemu biednemu szczupakowi, ktoś lub coś cofnęło w exifie datę o kilka dni.

Mój aparat mimo zmiany rozdzielczości zdjęcia, nie zmienia żadnych dat, ale nawet, gdyby to potrafił, to jak myślisz, czy po przycięciu zdjęcia data może zmienić się na aktualną - tą z momentu przycinania (a więc późniejszą w stosunku do daty zrobienia zdjęcia), czy na datę o 7 dni wcześniejszą?

Pewnie tego nawet nie widzisz, ale twoje tłumaczenia stanowią obrazę dla rozumu.

Ludzie, którzy nabroili dzielą się na dwie grupy – tych, którzy potrafią powiedzieć sorry, my bad, jestem tylko człowiekiem i są tacy, którzy do końca będą kłamać, kręcić, odwracać kota ogonem i iść w zaparte….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli idąc tym tokiem myślenia jestem winny, to jest jedna ryba - czy tam dwie różne, ale złowione tego samego dnia, bo tak pisze. Winny :twisted:

I nie ma sensu tłumaczyć itp? Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia skąd jest tam ta sama data, tylko fotka jest zrobiona parę godzin później. Rybka została wypuszczona zaraz po złowieniu i mam świadków, więc jak wyciągnął bym ją drugi raz za 2 godziny? :oops:

Jeśli dam Ci numery telefonu do 3 osób ( nie licząc mojej Siostry ), które były przy połowie i przy wypuszczeniu rybki to będę mógł wtedy po Tobie pojechać? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.