Skocz do zawartości
tokarex pontony
DAMIANO

WROCŁAWSKA ODRA

Recommended Posts

9 minut temu, carloss83 napisał:

Na pewno przyjmę zaproszenie i dziękuję. Ale najpierw muszę się podzielić bo gdzie mi tam do takich zawodowców jak Wy - aż głupio 😜

Najlepiej uczyć się nad wodą i nie musisz się martwić o technikę, Borys do tej pory się szkoli ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na bolenie   Dragon

To chyba nie właściwe miejsce na tą dyskusję muchową z racji tego , że jest wątek ku temu przeznaczony więc tam przenoszę ewentualną dyskusję 😜

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.
Od tego sezonu zacząłem przygodę ze spinningiem. Z racji tego, że niedaleko mieszkam, często chodzę w okolice mostów warszawskich od strony Kromera.
Może podpowiecie gdzie warto się wybrać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, carloss83 napisał:

Ale najpierw muszę się podzielić bo gdzie mi tam do takich zawodowców jak Wy - aż głupio 😜

Hahahah dobry żart .

😂😂😂

To się uśmiałem .

Zawodowcy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj z rana 1 barki , ludzi jak mrówków 😜 , wodą fajna klarowna i co z tego 😭 trzy okonki wszystko na spinmady , przerzuciłem wszystko i lipa , w sumie miałem plan na krasnopióry , niestety żadnej nie widziałem , za to bolenie chodziły przy brzegu po cztery sztuki , siedziałem w jednym miejscu pół godziny rzucałem i czekałem jak się pojawią i wtedy zaczynałem zwijać , pełna ignorancja nawet jak dostał po nosie , po dziewiątej zawijam się , smaży tak że nie idzie wytrzymać

IMG_20200628_065916.jpg

• Lubię to 1
  • Super 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno nie byłem nad Odrą. Warunki jeszcze trudniejsze niż ostatnio ale udało się "coś" wydłubać

image.thumb.png.2558c20e93dc047cf88e4049e4e0f4bc.png

Branie na wobler Siek. Przynęta prowadzona wzdłuż brzegu tam gdzie był kawałek spokojniejszej wody. Atak praktycznie pod nogami.

• Super 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjeżdżam na parę dni do Wrocławia po paru dniach i mam parę pytań. Widzę, że woda jest gruba ale trudno mi jest oszacować jak wysoko ona jest. Jak z dostępnością do miejscówek w mieście, da się połowić czy wszystko pozalewane i lepiej szukać czegoś trochę dalej typu Opatowice, gdzie brzegi są wyższe? Jest tak gruba i szybka woda, że gumom trzeba podziękować i się skupić na woblerach czy niekoniecznie? No i za czym warto na takiej wodzie pobiegać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@EsoxHunter - byłem w środę od ujścia Ślęzy w góre rzeki w stronę mostu. Woda bardzo wysoka i mocno ciągnęła. Brzegi mocno zarośnięte. Obłowiłem tylko kilka miejsc gdzie robiły się zatoczki ze spokojniejszą wodą albo prądem wstecznym.

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie - jaka woda na kanale przeciwpowodziowym? Opadła już do przeciętnych poziomów, wyczyściła się? (Ślęża, Bystrzyca już w miarę ok)Panowie - jaka woda na kanale przeciwpowodziowym. Opadła już do przeciętnych poziomów, wyczyściła się? (Ślęża, Bystrzyca już w miarę ok)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pandemia sramdejnia , roboty tyle że miesiąc nie byłem nad wodą 😈 ale dzisiaj się udało , biorę dwa kije , jeden trochę cięższy a drugi ul z myślą o krasnopiórach na mikro jigi , pierwszy rzut na nowy wirujący ogonek i jest Okonek , następny rzut to samo , następny to samo , zaginam zadziory żeby nie męczyć ryb i szybko wypuszczać , zmiana miejsca na płytką wodę , pierwszy rzut na jiga i jest ale nie krasna tylko okoń , i tak okoń za okoniem , niestety do krasnopiór się nie dostałem , sporo tego okonia przerzuciłem ale rozmiarowo licho 😭 brania w sumie tylko na dwa rodzaje przynęt , no cóż jeszcze tylko tydzień delegacji i dwa tygodnie nad Sanem 😍

IMG_20200802_095412.jpg

IMG_20200802_101800.jpg

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach