Skocz do zawartości
tokarex pontony

jak było dziś na rybach? Listopad 2012


spn83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Piękne Klenie Winko !

dzięki Tobie i ja zdobyłem pare punktów doświadczenia, dzisiaj udalo mi sie w końcu skoczyć na chwilkę nad rzeczkę bo tylko ciągle te jeziora i jeziora. Kleń oczkował aż miło ale mimo biczowania wody i miejscówek na okrągło nie udało mi sie skusić go na żadnego z moich woblerków, ani na sieki ani na bromby lipińskiego, na razie innych nie mam, choć MAYBUG wlasnie mi przyszedł ;D. Dopiero poczciwa obrotówka dała radę - ale ja im jeszcze kiedyś pokażę ;)

najważniejsze ze mam swojego pierwszego klenia w tym roku i to nawet taki już ładniutki ;)

a331c4eb89121e2fcbd274d.450x450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z 40 na 41 czekałem rok bez 4 dni (w ,moim przypadku to jakieś 150 wypadów na ryby), mam nadzieję, że uda się pobić ten rekord w mniej niż 10 lat :)

Na urlop za rok udaj się nad Zalew Wiślany tam będziesz mieć gwarantowane rekordy okonia i płoci, nie wspominając o węgorzu :oops:

Ja przez weekend odpocznę od wędkowania, ale od poniedziałku musowy wypad na jesienne leszcze, bo bardzo, ale to bardzo chodzi za mną drgająca szczytówka :lol:

No i oczywiście gratki dla tych co połowili!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad na ryby kończy mój półtoratygodniowy urlop z wędką :( Dziś brania były raczej rzadkie, ale udało się trafić płotkę 32cm. Urwałem też jedną która mogła być porównywalnych rozmiarów do mojego rekordu (41cm) - i tu dałem ciała bo ryba uciekła ewidentnie z powodu mojego błędu przy holu... Na osłodę trafił się jaź 34 cm:

dsc00068hgc.jpg

Co ciekawe - w pyszczku miał drugi haczyk z przyponem, który owinął się wokół mojego. Można więc powiedzieć, że miał farta że go złowiłem, bo wyciągnąłem mu ten haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt to kilka lipieni.

Piękna sztuka - Ryba którą niestety oglądam tylko w programach wędkarskich :mrgreen:

Ja dziś biegałem po Rudawie - od wlotu do Wisły w górę do 3 mostu.

Efekt 1 spięty kleń pod nogami :roll:

na co łowiłeś ?miałeś obrotówkę DAM Effezet nr 4 srebną w czerwone paski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poleciałem chwile na okonie i trafił się jeden 28cm. Chyba wreszcie przełamałem złą passę bo to już drugi wypad z rzędu którego nie kończe o kiju czy z mikro okonkiem. Zdjęcia wstawie kiedyś jak bedę miał czas razem z resztą z tego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt to kilka lipieni.

Piękna sztuka - Ryba którą niestety oglądam tylko w programach wędkarskich :mrgreen:

Ja dziś biegałem po Rudawie - od wlotu do Wisły w górę do 3 mostu.

Efekt 1 spięty kleń pod nogami :roll:

na co łowiłeś ?miałeś obrotówkę DAM Effezet nr 4 srebną w czerwone paski?

Na lipienie "killer" mówisz?! ...moze lepiej 5tka lub musky killer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzisiaj tak z 12 okoni, głównie drobnica ale trafily sie i takie średniaczki. Za to zrobiłem chyba z 10 kilometrów pieszo i znalazłem kilka ciekawych miejscówek do obłowienia "na zaś" za szczupakiem. Moze jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkowaliśmy z kolegą w niedziele od godz. 7 rano do ok 11.30. Padł okoń równe 30cm i szczupaczek 56cm. Szczupak skusił się na obrotówkę w wersji long z karbowanym skrzydełkiem, natomiast okoń na gumę relaxa ohio na główce 8g z opadu.

(zdjęcia sprzeczne z regulaminem wstawiania zdjęć na forum.Admin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkowaliśmy z kolegą w niedziele od godz. 7 rano do ok 11.30. Padł okoń równe 30cm i szczupaczek 56cm. Szczupak skusił się na obrotówkę w wersji long z karbowanym skrzydełkiem, natomiast okoń na gumę relaxa ohio na główce 8g z opadu.

Pewnie się czepiam ale... zdięcie ze szczupakiem jeszcze ujdzie ale ten okoń...

Co by nie było off-topu, niedzielne spiningowanie na Odrze na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.