Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach? Maj 2010


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Po prostu tragedia, ryby w ogole nie chcialy wspolpracowac ...

Znajomy obok mnie troszke ciagnal ploci, a u mnie zero ...

i na bata drobnica...

na grunt nic :/

Zaneta to: Marcel Turbo Black plus dodatek Marcela Roach

Lowilem na kolorowe :/

Co nie tak zrobilem /;?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 4:00 nad wodą rozpocząłem sezon boleniowy, porzucałem chwilkę na bezsterowce i założyłem ukleję 9 cm schodzącą do 2m postawiłem woblera w nurcie i po kilku sekundach big game z sumem spokojnie 10-15 kg a może nawet i lepiej, zobaczyłem z 80cm jego ogona, szedł pod prąd i wybierał żyłkę, zacząłem go lekko pompować i po około 2 minutach powyginał kotwiczki woblera. Ale zabawa była przednia na rozpoczęcie sezonu :) Po godzinie od suma złowiłem bolenia 55cm. No w końcu sezon zaczyna się na dobre :)

cc441db3c6bbbeb7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon spingowy otwarty. Jednak na Bugu woda jeszcze nie opadła do końca i nie widać zaczepów. W pierwszym rzucie straciłem już pierwszą przynętę i na koniec jeszcze jedną :cry: Ogólnie jednak jestem mile zaskoczony nową plecionką power pro 0,15. Bardzo dalekie rzuty małymi przynętami.

Niech Wam ryby kije wyginają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie sezonu szczupakowego uważam za udane. Obskoczyłem z kumplem dwie miejscówki w Krakowie. Efekt: dwa szczupaki, jeden wymiarowy drugi tuż pod i dwa okonie. Namierzone nowe miejscówki, na pewno wrócę tam w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla wszystkich co połapali, ja od 10.30 do 14.30 w porcie, o 11.30 melduje się pistolet 30cm na kopytko, o 12.30 szczupaczek 40cm na blache nr 2 long, kumpel pod koniec dostał szczuplego 42cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizyta w szczupakowym miejscu i blisko szczęścia. Mamusia jak przywaliła w slidera 7 to tylko wyprostowane kotwice zostały! Oceniam ją na ok 80-90cm.

Pozdatym wszędzie tarło leszcza, powoli dołącza karaś i gdziniegdzie karpiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Odra, miejscowość Uraz, feeder, zanęta Traper leszcz, copra melasa, kolendra, coco, kukurydza, pęczak, pinka, białe..4 sztuki leszczy 35-43cm, wszystkie czyściutkie, choć wokół tarło na całego..szkoda że niektórzy tak bezlitośnie to wykorzystują, wyciagając spod brzegu 2-3kg sztuki (dziś jeden gość miał ich 7!), oczywiście wszystkie wywiózł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaką zanente mam przygotować na lina??I kiedy mam jechać(mniej więcej w których godzinach)z tego co wiem to pod wieczór ale jeszcze mi się nie zdażyło żeby wzią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie na rybach, ale podczas przygotowań.

Uważajcie podczas montowania zestawów, bo haczyki są naprawdę ostre.

Zamiast łowiska odwiedziłem dzisiaj szpital:

Zdjęcie trochę niewyraźne, bo robione przed wyjazdem do szpitala :lol:

85291680812048896876.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konanik, dużą rybę miałeś na haku :roll: takie to uroki tego sportu, sam kiedyś miałem kotwicę wbitą w d*pe. Wrzuciłem obrotówkę do kieszeni, zapomniałem i usiadłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie na rybach, ale podczas przygotowań.

Uważajcie podczas montowania zestawów, bo haczyki są naprawdę ostre.

Zamiast łowiska odwiedziłem dzisiaj szpital:

Zdjęcie trochę niewyraźne, bo robione przed wyjazdem do szpitala :lol:

Koledze kiedyś wbiła się kotwica, pojechał do szpitala i musieli go operować pod narkozą, więc trzeba być ostrożnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.