Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach? Maj 2010


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wtorek-Bystrzyca

Dzień b.udany i w końcu przekonałem się do tej rzeki. Może dzisiaj było dobrze dla tego, że wypad nad wodę był całkowicie nieplanowany. Sześć konkretnych brań ale cztery doholowane.

Najmniejszy miał 39 a największy 41cm.

03d2733d33a7d1d3m.jpg 08714b53d9ccba82m.jpg 8d3d40ce0f374620m.jpg 723eae7e465c3d48m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc00202.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00226k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00227qa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00228io.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00230lb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00231f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00233rx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00314p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00316.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00317yz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00318sp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00327t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00325xt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Witam !

A oto niektóre "okazy" w wypraw wedkarskich, większość to zbiornik zaporowy Pierzchały.

Wszystkie rybki wróciły do wody po pradziadka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie za tymi bolkami się ustawiacie?

odcinek Wisłoki od punktu ujęcia wody do kładki, przy takim stanie wody jak jest teraz miejscówki są wymażone, bolki buszują po krzakach, aż miło popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie za tymi bolkami się ustawiacie?

odcinek Wisłoki od punktu ujęcia wody do kładki, przy takim stanie wody jak jest teraz miejscówki są wymażone, bolki buszują po krzakach, aż miło popatrzeć.

Tak podejrzewałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie zaglądałem bo cały czas zajęty a rankami nad wodą, sezon rozpoczęty, zębacze bez okazów ale liny dopisują, wrzucam fotkę z wczorajszego ranka.

Hardy Marksman 1-15 gram żyłka główna 0,14 przypon tak samo ale słabszy ogólnie. Haczyk 14, przynęta-ziarenko kukurydzy z puszki. Zestaw postawiony zaraz za roślinnością w miejscu nęcenia i prawie 2,5 kg złotego szczęścia :mrgreen: Ciężkie są bo tarło coraz bliżej, samiczka pływa dalej. :grin: Jak pogoda dopisze to postaram się o złotko ponad 3 kg.

9726587.jpg

P.S. Gratki dla wszystkich co połowili. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petryk_05, Zacząłem nęcić jakiś tydzień temu, tego samego dnia złapałem pierwszego lina, i prawie codziennie łapie takie ok kilograma. Nęcę codziennie o różnych porach dnia ale najczęściej po opuszczaniu łowiska ok 7 rano (łapie tylko od 4,30 do 7 rano) a zanęta to głównie gotowana pszenica plus kukurydza z puszki, oraz trochę kukurydzy pół twardej (drobniejsze ryby jej nie ruszą) do tego ok pół kilo drobnej mieszanki MVDE (leszczowa, płociowa, turbo, match) obojętnie, byle drobnica się kręciła. Wszystkiego ląduje w wodzie ok 3 kg i mam pewność że jest zjadane.

A ostatnio rano miło zaskoczył mnie leszcz jako pierwsza ryba o poranku:

9728893.jpg

Także zaprzyjaźniłem się ze szczupakiem który codziennie ucinał mi 1-2 płotki ok 20 cm a on miał max 1,5 kg, wreszcie go wyjąłem i przeniosłem, teraz mi smutno bo nic mi nie atakuje widowiskowo holowanych płotek :neutral:

9728965.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku na odrze 4 h i nic wracamy do jeleniej po drodze stajemy w buczku w zasadzie marnie i nagle 3 razy szczupak 50cm (fot) drugi podobny odbija sie od podbieraka i czmycha za 5 min znowu karaś znika ,zyłke wyciąga tne i co? KATASTROFA na kołowrotku poplątanie okrutne z kolegą rozplatujemy ponad 10 min. zwijam reszte zyłki a ten dziad siedzi wyciagam i niestety 40 no to niech rosnie dalej ,wrócił do wody .Do końca dnia juz bez ryby a było po 12tej o 21 koniec łapania.

<a  href=%7Boption%7Dhttp://images49.fotosik.pl/294/ea03ff2b05023151m.jpg' alt='ea03ff2b05023151m.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.05 - zbiornik topiołki, meldują się 3 okonie 20-22cm, jaź 29cm

13.05 - zbiornik topiołki, najpierw okonik 20stak, następnie super branie na żółtą obrotówkę ULAR, oczyma wyobraźni widzę już szczupaka 70cm, no co najmniej 60, jeździ pięknie na 0,16... Karp 40cm złapany za bok..... Nie jadę tam już więcej spinningowac :)

14.05 - rz. Kamienna 5 km od jej ujścia do Wisły, miejscowość Czekażewice. Efekt 4 okoniki 17-21cm, a miały brać piękne klenie i jazie. :D

Graty michorn . Fajny, a nawet bardzo fajny Pan Lin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek33 widzęże złowiłeś 2 rybki na salmo skinnera...

mozna wiedzieć czy łowiłeś skinnerem 10 czy 12 ? :)

to akurat jest 10 lecz powiem ci ze na płytkie wody skinner jest rewelacyjny! prowadze go różnie - szarpie, chlapię i nie było wyprawy bez zebacza.

a teraz trenuje na kanale elbląskim sandacze, jak znajde czas to zapodam fotki żadne okazy lecz zabawa przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad na jeziorko:) Nic nie brało na spławik zaczęło padać więc postanowiłem ras sobie rzucić twisterem a nie miałem przy sobie spinningu a miałem twistera to uciąłem kawałek żyłki i założyłem przynętę. Rzucam i po chwili czuje uderzenie zacinam i przyciągam do brzegu naglę ryba wyskoczyła to był piękny szczupak miał około 70-80 cm niestety cztery metry od brzegu zaczął się strasznie rzucać i żyłka tego nie wytrzymała. Kiedyś na tym jeziorze zerwał mi się Amur na żyłce wytrzymującej 20 kg żyłka miała 2 dni już poszła:) Dziś założyłem nową żyłkę na teleskopową i spinning i jutro wyjeżdżam na cały dzień na jeziorko:) Mam nadzieje że będą ciekawe sztuki:) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.