Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Może był ktoś dzisiaj na rybkach na Wiśle. Jak brania? Ja z gruntu i na spinnig nic nie złapałem.

Gdzie teraz lepiej łapac? W nurcie głównym ze szczytu główki czy na dołkach obok?

Byłem dzisiaj z kolegą na d Wisłą od godziny 7 do 13.

Ja złowiłem jednego leszcza około 40 cma mój kolega trzy leszcze 47, 43,40 oraz szczupaczek 45 cm.

Zdjęć nie wkleję ponieważ jak zawsze znajdzie się grupa krytyków, którz się czepiają do wszystkiego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może potwierdzić jaka to ryba wszyscy mówią że Bass miała ok 17 cm i wróciła do wody !

Goral powinienes ja raczej zabrac a przynajmniej zabic

Niestety nie jest to nasz rodzimy gatunek i powinien byc eliminowany a nie wypuszczany

Na rybkach bylem wczoraj pierwszy raz od zlotu :roll:

Spacer ze spiningiem nad Wisla sprawil ze sie dotlenilem :lol:

Poza tym mam taka refleksje (ja myslalem ze tak bedzie :wink: )

Na skutek ciaglej ostrej krytyki jesli ktos wezmie rybe do domu oraz ostrej krytyki zlych zdjec coraz mniej ludzi pisze tutaj o wynikach a zdjecia wklejaja juz tylko pojedyncze osoby

Za bardzo bawiliscie sie w role policjantow i teraz poza policjantami niewiele osob bedzie cokolwiek tutaj pisac

I mam olbrzymia prosbe jesli zamierzacie kolejny raz dyskutowac to nawet niech czesc mojego posta bedzie poczatkiem nowego tematu czy brac ryby czy nie (zreszta podobny jest i tam nie dyskutujecie a zasmiecacie ten temat :roll: )

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta "etycznych" zostanie tutaj

Poczułem się DOTKNIĘTY osobiście !!!!!!

Wycieczki na ten temat można uprawiać w odpowiednim wątku.

Osobiście zdarza się że zabieram ryby z nad wody i wcale się źle z tym nie czuje - ktoś ustalił wymiary , limity i okresy ochronne i takowych przestrzegam , myślę że w tym temacie wątek zabierania bądź nie zabieram ryby z łowiska jest nie na miejscu.

Admin wstawiaj ostrzeżenia i bany jak trzeba , ten proceder RAZ na ZAWSZE trzeba skończyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się DOTKNIĘTY osobiście !!!!!!

To akurat była ironia :wink:

Do rozmów na temat "brać czy wypuszczać" zapraszam do odpowiedniego tematu

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=1836&postdays=0&postorder=asc&start=0

Do wszystkich apeluję o rozsądek. Niestety Jarosław i P mają rację, że za chwilę temat "jak dziś było na rybach" umrze śmiercią naturalną z powodu braku wpisów.

Proszę wszystkich o nie zbaczanie z tematu. Ewentualne dyskusje toczmy we właściwych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skutek ciaglej ostrej krytyki jesli ktos wezmie rybe do domu oraz ostrej krytyki zlych zdjec coraz mniej ludzi pisze tutaj o wynikach a zdjecia wklejaja juz tylko pojedyncze osoby

całkowicie sie z toba zgadzam :!: Jeszcze kilka tygodni,moze miesiecy wstecz az milo bylo popatrzec na fotki i poczytac relacje z wypraw.Ostatnio coraz czesciej tylko te same osoby i jechanie po ludziach za estetyke ze hoho :evil: to juz poprostu zaczyna byc nudne :sad: Sam nie wklejam juz zdjec od jakiegos czasu bo boje sie ze i mnie taki sam los spotka,a nie daj Boze jak napisze ze zabralem rybe do domu to wtedy temat do

policjantow
na nastepne dwie strony :???: Ahh,jesli wkoncu cos sie niezmieni to nie wroze kariery dla -jak dzis bylo na rybach-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::wink:

48cm okoń :lol::wink:

nie wiem keri, czy sobie jajka robisz, czy to dla Ciebie nieoczywista oczywistość :mrgreen::grin: dla mnie jest to oczywista oczywistość :mrgreen::grin:

widziałem takie patelnioki na własne oczy :shock: mój najlepszy wynik to 42cm, oczywiście mówimy tu o okoniu :grin: tak więc nie wiem skąd się bierze u Ciebie to niedowierzanie, hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi64, wieże w takie okonie, widziałem takie okonie i prawie takie złowiłem.

Zabawne wydaje mi się 32szt i rozmiar5 37-48.

Po prostu bardzo bym chciał zobaczyć taka piątkę w tych imponujących rozmiarach.

Gdyby była 1 szt ok. ale 5 :lol::lol:

No dobra wydało się jestem zazdrosny.

Ale to nic :cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :!: wynocha do odpowiedniego tematu, jeśli chcecie dalej poruszać takie kwestie, tym bardziej nie tam gdzie trzeba - to już nie jest zabawne :cool:

Każdy kolejny post nie mający nic wspólnego z "Jak dziś było na rybach" będzie kasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś przyjemność pospiningować na Narwi ok. Nowogrodu. Co prawda, krótko ,przez nastajacy zmierzch i nic nie złowiłem, ale licencje mam do środy i jeszcze popróbuję. Jak się dowiedziałem i jak mi polecono bardzo blisko mam do niejakiej rzeki Pisa i również spróbuję. Piękna okolica :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik czasami warto zostac i po zmierzchu nad woda i porzucac woblerkiem :wink:

Co prawda czynie tak z reguly w cieplejsze dni ale kto wie co jesienia po zmierzchu mozna poza katarem zlapac :wink:

Ja jeszcze w kwestii porady

Moze ktos ostatnio lapal jakies plotki albo uklejki w rzece

Jak tak to niech sie przelamie i opisze w temacie jakie to byly miejsca plus przynenty

Zapalilem sie na jakies wypady zywcowo trupkowe ale poki co brak przynenty

A karasie to nie to samo :roll:

Proponuje jeszcze aby wpisy poza tematem karac wtedy bedzie jasno a i Admini unikna roboty :twisted:

Bo z tego co widac prosby nie za bardzo skutkuja :sad:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ostatnio lapal jakies plotki albo uklejki w rzece

Zaczęły całkiem nieźle brać płotki, więc nie powinieneś mieć problemów :wink: Ewentualnie należy się zakręcić wokół spuszczanych coraz liczniej stawów hodowlanych (tylko, że nie wiem czy w okolicach Torunia jakieś są :wink: ) Wyczajenie w którym stawie są płotki to 99% sukcesu, bo z reguły jest tak, że występują w nim co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.