Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

ryba czy Ty nigdy nie złowiłeś niewymiarowej ryby??? Trochę powagi jak na robaka biorą niewymiarowe liny (między innymi) to taż należy zmienić łowisko. Złowić i wypuścić, z łzowić i zabrać to są dwie różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie sie chwalić... A rybki w ostatnim tygodniu brały i to niźle...

Ten temat nie jest po to żeby sie chwalic, tylko opowiedziec o swoich wyprawach. Np ja teraz na ryby nie chodzę, ponieważ nie mam czasu za bardzo, ale chętnie poczytam co tam u Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba, powiem tyle- mądrego to aż miło posłuchać!!! gadasz jak potłuczony..nieraz atakuje drapieżnik niewiele większy od przynęty.., więc nie zarzucaj odrazu chłopakowi złych intencjii nie mieszaj w to etyki bo nijak sie ma jedno do drugiego...

Wobler ja też dzisiaj 2 sandałki bez wymiaru..takie po ja wiem 20 cm..na zywca z gruntu ..chwycił i stał i dopiero przy sciąganiu było zaskoczenie bo sygnalizatory nawet nie pisneły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadzik (bo tylko godzinke :sad: ) nad Barrow.Tym razem ide z pradem.Tylko dwie proby ataku "wobka" za to w podobnych okolicznosciach :!:.Kiedy "wyrwany" wabik z "zielonych wlosow" byl pod powierzchnia nastapily ataki ryb.W pierwszym przypadku dwa "klapniecia"-wyraznie mial ochote na woblerka :!:.Nie wiem dlaczego nie trafil :?::!:.Moze klapal w "zielsko" :?:.Drugi przypadek to solidne zawirowanie przy "udekorowanym" wabiku.Kompletny niefart :sad:.Za duzo "nowosci" mialem przy i na-sobie :!::smile:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota i wypad na Przeczyce - nad wodą jesteśmy o 15:30 zestawy do wody i do 22 CISZA :evil:

Stało nas 12 osób obstawione ok 200 metrów brzegu i NIC zero brań !!!!

Łowiliśmy na wszystko pełny przegląd przynęt płoteczki , karasie , okonie , kiełbie i co tam jeszcze nie wisiało na hakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 3godz.ze spinem nad jeziorkiem-1szczupaczek okołowymiarowy biedaczek stalka mu wystawała ze skrzeli(nie moja) ale przynęty ani haka nie było widać bo połknął więc odciąłem ile się dało i szybko do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

chomik trzeba go było wziąć do domu. Marne szanse żeby przeżył - prawie nikłe. Więc większy pożytek byłby z niego w domku. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

tomek1 z przynętą i stalką w skrzelach czy przełyku? No do końca nie jestem pewny ale raczej jestem za tym, że by nie przeżył :oops: Temat do dyskusji i pewnie będzie wiele różnych zdań na ten temat - ale to nie tutaj ;)

PS dziś miałem jechać - pogada super. Ale kumpel się nie zjawił :cry: A już rower grzałem :mrgreen: Ale to i dobrze bo postrugam i pouczę się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.