Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

chomik, ładne rybki! :wink: Gratuluje!

U mnie dzisiaj 5 okonków ( do 20 cm wszystkie) i 7 jazgarzy :shock: Nigdy nie widziałem żeby tak brały! Zawsze po calym dniu jak byl jazgarz to jeden! A tutaj w 30 minut było 7 :o

Tata miał dzisiaj niezłe branie ale miał za mały hak ( bo nastawił się na płoć dzisiaj), ale i tak ładnie pokazała na co stać ryby przed zimą :wink: bo wędka zgięła sie dosyć mocno.

Postanowilismy, ze konczymy, juz mielismy pakować wedki do auta jak zobaczyłem fajne miejsce :mrgreen: Takie "zejscie" do wody, dość łagodne, ale ok 2m od brzegu byl uskok i bylo głęboko :cool: Mysle sobie: będą ryby! I nie pomyliłem sie. Były ale 2 okonki i 7 jazgarzy( w tym mój rekord! 16cm :lol: ) Ale po kolejnym malutkim zrezygnowałem z łowienia w tym miejscu bo była sama drobnica :sad: A szkoda bo miejsce fajne :cool:

A teraz pytanie do wędkarzy z czechowic i okolic łowiących na Kopalnioku :wink:

bo jutro miałem chęć właśnie tam zasadzić sie na jakies większe rybki, ale niestety zapomniałem ( ludzka sprawa :oops: ) wykupić pozwolenia. Czy istnieje możliwość wykupienia czasówki na niego jutro? Ale chodzi właśnie oto, żeby to było wcześniej niż o 17. Bo z tego co wiem pozwolenia wykupuje się w kole a jakies żywe dusze w kole są gdzies tak właśnie od tych godzin wieczornych :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wcześnie rano 3-4 jak wolno

Od jesiennego zarybienia niestety nie wolno :cry: Dziś ojciec przekazał relację znajomego z innego łowiska- łowił sandacze o 4 ostatnio, czyli potwierdza się to co mówisz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trzy godziny na łódeczce, niestety wysoka woda uniemożliwiła mi dostanie się na moje miejscówki (łódka nie mieściła się pod mostkiem :shock::???: ) w wyniku tego byłem zmuszony łowić na Odrze. Wyniki mizerne, dwa szczupaczki. Drugi nawet nie iem czy miał wymiar, więc nawet fotki mu nie robiłem. Pierwszy, który zresztą wziął w pierwszym rzucie dnia, był trochę większy ale ile dokładnie miał to nie wiem bo go nie mierzyłem.

7944ecd04bf3a505m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno :mrgreen: Ale światełkiem nadziei jest niemiarowy sandaczyk
zawsze cos..ja ruszam jutro na całą noc na Odre wiec bedziemy wszyscy mieli odpowiedź co sie dzieje z sandaczem nocą..
akurat grzaliśmy się z ojcem w aucie
hehe nie mam tego problemu:) ogrzewać mnie będzie jedynie nadzieja na brania :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Dziś 2 sandałki na koguta za pysk :!: Nie spotkałem sie na moich wodach ze złowieniem sandałka za pysk na koguta :roll: Zawsze szarpali a ja dziś pokazałem im jak się wykorzystuje koguta :mrgreen:

PS 2h gumą i same pstryknięcia za ogonek gumy. Ostatnie 10 min i założyłem koguta i 2 sandałki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny wypad nad rzeczkę-Obrę do której nabrałem respektu bo grubo pobiłem swoja życiówkę.A było to tak:rzucałem sobie jak zwykle obrotówką nr.3 aż tu nagle potężny opór,długo nie myśląc zacząłem hol siłowy,hamulec grał,poczekałem aż ryba odwróci się w moją stronę i szybko dokręciłem,po ok.3min.przy brzegu ukazał się moim oczom wielki szczupak ledwo zapięty porozginaną kotwiczką.Wtedy wszystko już się szybko potoczyło-ja skok do wody,wędka w pół,cap szczupaka i na brzeg :lol:

5eeab357dfb0763cm.jpg

Mierzył 92cm. i warzył ok.6,5kg.A o to jak wędka teraz wygląda ale nie żal mi jej mam jeszcze jeden spinn :wink:

703daf1b9ae62d30m.jpg

P.S.Nie wiedziałem że w tej rzece pływają TAKIE potwory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

chomik piękna rybka :shock: Ja wiedziałem, że takowe są tylko strasznie ciężko je złowić. Trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami, by coś takiego dorwać. GRATULUJĘ! Ty się umiejętnościami popisałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też łowię :)

A ja się staram łowić :lol:

Dzisiaj zero podbić... nic... U taty zameldował sie sandał 45cm.

Jutro z rana może wypad na jakieś jeziorko to może coś sie uda złowić :roll: , bo od kilku tygodni prawie nic sie nie dzieje... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomik Gratulacje.

Ja dzisiaj z rana wybrałem sie podłubać okonki.

No i nareszcie sie ruszyły bo ostatnio nie współpracowały ze mną.

18 szt w przedziale 18-26cm w 2h. Bez rekordów ale zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.