Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepiku zobaczyłem czereśnie i nie wytrzymałem. Kupiłem kilogram owoców i jazda na Widawę na klenie.

0cf99ec71fa76a36m.jpg f0786786c6503228m.jpg 471d0caf516b7144m.jpg

Oczywiście często bywa tak, że po dotarciu nad wodę zaczyna lać i tym razem tak było. W przerwach między ulewami udało się mi wyjąć z wody dwa klenie 43 i 40cm.

8a11d32d59e003c6m.jpg 26343034344fc3f7m.jpg

b013aa86667d8422m.jpg 21b0ea92bcd99a7fm.jpg

Pozdrawiam Haczykowców spotkanych nad wodą. Miałem też okazję zobaczyć rękodzieło romana, może kiedyś i ja choć trochę zbliżę się do takiej jakości :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W sklepiku zobaczyłem czereśnie i nie wytrzymałem.

Kurcze a ja mam cały zapas czereśni i wiśni w słoikach, gorzej z zapasem czasu.... :(

jaceen gratuluję rybek, miodzio :grin:

Ale już zaszczyt to zobaczyć właśnie Romanowe rękodzieła, a na nie łowić...... :twisted:

może kiedyś i ja choć trochę zbliżę się do takiej jakości :smile:

Życzę Ci tego z całego serducha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Haczykowców spotkanych nad wodą. Miałem też okazję zobaczyć rękodzieło romana:smile:

Niestety moje nieumiejętne operowanie cudeńkami "Romana" doprowadziło do porażki w starciu z czereśniami :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 8:30 do 10:30 zawody wędkarskie z okazji dnia dziecka. Czasu mało ale udało się złowić kilkanaście płoci około 10cm, okonia około 10cm i leszcza 25cm, i tym sposobem w kategorii wiekowej 13 lat - 16 lat zająłem III miejsce z wynikiem 355g. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdy padał deszczyk ryby pięknie brały na kiju siadły dwa jazie ok 40 cm i dwa przeolbrzymie klenie ok 60 cm - jeden wybrał zyłkę uciekając na środek wisły :razz: .

Dzisiaj myślałem że powtórze połów ale za póżno dotarłem nad wode i trafiłem tylko jedną rybkę która niestety zerwała żyłkę (być może ze względu jakiegoś niedopatrzenia z mojej strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nocka dosc spokojnie u mnie 1 branie ale od brzegu i niestety zaczep - kołki :/

Pozniej przy zwijaniu jeszcze 2 zestawy straciłem.

A u kolegi piękny sazan 9kg :) o 3 nad ranem kolega musiał się troche pokąpać - bo ostro wszedł w zaczep, ale akcja udała się na szczęście. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jak na wojnie, jeden szczupły ok 50 cm i parę zpartaczonych brań. Weekendowe wędkowanie to żadna przyjemność. Ludzi a ludzi... a głupie to, że aż strach :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem dziś jak co weekend nad rzeczkę Kamienna, efekt parę brań małych kleni w tym jeden zacięty. Trafił się też mini okonek, którego uwieczniłem na fotce gdyż tak małej rybki na spining nie udało mi się jeszcze złapać.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4eeb4f9cded432f4.html

Klenik złapany na wobler, który mi kupiła moja dziewczyna co oczywiście ją bardzo ucieszyło :P

Co pojadę zawsze coś uda mi sie wyjąc, więc chyba powoli zaczynam czaić o co kaman w spinningowaniu, teraz muszę spróbować się na Wiśle, ale to po sesji. ;)

Wszystkie kleniki na Kamiennej są w granicach 25-35 cm ;) ten dzisiejszy był raczej z tej dolnej granicy ;)

Pozdrawiam haczykowców ;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4eeb4f9cded432f4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, w iście sztormowej pogodzie 4 godziny siedzenia za węgorzem/leszczem. Wytrzymałem tylko do 20, wiatr w porywach do 80km/h. Efekt - ani brania. Łowiłem w Świnoujściu w pobliżu tzw. "mulnika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przyjechali do mnie DAWID i marewel chłopaki chcieli połapać trochę bolków więc poszliśmy na moją miejscówkę, wiadomo jaka od kilku dni jest pogoda zimno i leje dlatego też i boleń tak nie żeruje (praktycznie w ogóle nie widać żeby bolek "bił") Ja po kilkunastu rzutach złowiłem maluszka ok 40 cm a po chwili Marcin złowił bolenia 57cm. W sobotę o 4:00 rano Marcin z Dawidem wybrali się na przelew w poszukiwaniu bolenia co zakończyło się jednym 50-takiem Dawida :wink: Później pojechali do Annopola na sprawdzenie miejscówek przed następnym naszym spotkaniem :grin: W Annopolu Marcin złowił bolenia 52cm. Po południu ja z Dawidem poszliśmy na rafę z lajtami zobaczyć czy już skubia klenie, Marcin zawziął się na bolenie i nawet nie chciał słyszeć o łowieniu na lekkiego spina, ja i Dawid połapaliśmy trochę malutkich kleników i 2 okonie a Marcin 0 :razz: Dzisiaj o 3:30 zjawił się kolega abadeon wraz ze swoim kuzynem z Kraśnika którzy jeszcze nigdy nie łowili na spina na Wiśle. Dawid z Marcinem poszli ćwiczyć bolki a ja z chłopakami z Krasnika poszliśmy na starorzecze jednak dzisiaj nikt nic nie połapał, pogoda beznadziejna wiatr i ciągle przelotny deszcz i jak tu złowić bolka :roll: Mam nadzieje że pogoda na następne spotkanie (za 3 tygodnie) będzie nam bardziej sprzyjać :wink: Dzięki wszystkim za miłe spotkanie :razz:

Kilka fotek

Marcin w przelewie:

cf4bace24eb77a69m.jpg

Widok z mostu na Wisłę w Annopolu:

6df936b0a177296fm.jpg

Boleń Marcina:

4be7c5bbdb9fc4ffm.jpg

Kolejny:

60c768eb2d2ebc07m.jpg

Boleń Dawida:

05f6cfc78729f8ffm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagori masz zdjęcie tego klenia? Gratuluję wszystkim, którzy powędkowali :wink:

Niestety nie mam zdjęć , musisz uwierzyć na słowo

Dodam tylko że w wisełce wiele jest miejsc gdzie pluskają się sztuki grubo ponad 60 cm :razz: . Są one bardzo płochliwe i najmniejszy szmer je płoszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyły się zawody.

Byłem obok wędkarza nr.1 i 5, (ja 33 stanowisko na 35). Pierwszy złowił 4 ukleje i płoć, piąty 2 ukleje i płoć a ja między nimi łowiłem, i wyciągnąłem 3 uklejki, ale mam haczyki bezzadziorowe i 6 ukleji w tym jedna grubsza mi się wypieły. Gdyby nie haczyk to kto wie :roll:

Odradzam haczyki bezzadziorowe na zaowdy, gdy bierze ukleja i to himerycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pifpaf, za chwile powinienes dostac ostrzezenie za te zdjecia,co to za ryba wogole jest jak ty ja trzymasz?

Sory za OT

pewnie boleń, z pewnością ubity, na mięsko - choc niesmaczne. na tle natury zgodnie z regulaminem wiec nie wiem o co Ci chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.