Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, ryba była piękna, jego wybór że wolał zapchać kichę niż zwrócić jej wolność.

Jestem pewien że gdyby wiedział że to zdjęcie będzie powodem takiego poruszenia powstrzymał by się od jego wstawiania. Jednak to nie zmienia faktu że jestem przeciwny uśmiercaniu ryb tak pięknych jak kaczodzioby! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Date Time Original = 2009-04-25 08:58:55

Date Time Digitized = 2009-04-25 08:58:55

A tyle min. można wyczytać z iExif'a tego zdjęcia

Unises - brawo!

Kolega Beatanyt to chyba bardziej mięsiarz niż wędkarz. Fakt, że krew na tym pięknym szczupaku wygląda bardzo źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem więcej fotek tego użytkownika i to nie pierwszy przypadek kiedy rybka ocieka krwią.

ps. Jeszcze parę lat i nasi europejscy koledzy też będa o kiju wracać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad długi, od 14:30 do 19:30, Prosna i jej odnoga -kanał Bernardyński. Już na samym starcie morale mocno w dół, pocharatałem o coś (nie wyjąłem krzesełka z bocznej kieszeni pokrowca - idiotyzm) wędkę w transporcie, głębokość tej skazy to jakieś 0,5 milimetra, zatem - jak mniemam - ta skaza, to tylko zdrapany lakier:

72073908.th.jpg

Nastawiałem się na premierowego bolenia, ale bolenia aktywności żadnej, więc szczupak - szczupacze ataki widziałem raptem dwa, a przeszedłem dobrych kilka kilometrów. Pod mostem św. Wojciecha, również nic - jakieś śmieci, gnijąca roślinność, "dno wypłynęło" - jak mawiają tutejsi wędkarze - szybko to i skutecznie mnie zniechęciło. Potem jeszcze kanał Bernardyński - zupełnie nic, więc pozostało iść w kierunku przystanku. Niemniej miałem jeszcze około 45-minut czasu do autobusu, toteż zawitałem na miejscówkę w sąsiedztwie teatru, pierwszy rzut i jest, okoń - 18 cm, drugi rzut i znowuż! I siedzi - okoń - 22 cm, trzeci rzut i nic, czwarty - nic, piąty i znowuż okoń 22. cm. ląduje na brzegu.

Ostatecznie - udanie, szkoda tego lakieru.

24307913.th.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrapek - brawo!

Ja dziś złowiłem znacznie mniejszego karpia, w związku z czym nie mam czym chwalić się.

Jeżeli chodzi o zdjęcia, na ktorych przedstawione są przypadki ewidentnego klusownictwa to cóż tu komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy popołudniowy wypadzik, klusek 47 cm, miałem fajną rybe na woblerku- bardzo mocne uderzenie, usłyszałem tylko dzwięk hamulca, błyskawiczy odjazd i wypiął sie.. złowiony kleń oczywiście pływa dalej..

post-1534-14544972126127_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardziej mi to wygląda na pażdziernikowe grzybobranie niż na majowe eksplozje zieneni.

Dajmy juz spokoj z terminem, bo szczupak zostal wedle tego co sie orientuje w szwecji, takze nasze okresy ochronne tam nie obowiazuja. Szkoda ze kwietniowy kaczor zostal nazwany majowym i szkoda ze ryba jest martwa na zdjeciu.. Niech zdjecie zniknie z forum, bo wiecej regulaminow zlamanych nie zostalo.

Dzis 4 godzinki nad woda. Splawik i zywiec. Plotki dzis slabo, szczupaczki braly ale niestety na tyle male ze zywiec 10cm sprawial im sporo problemów. Na brzegu ok 10 plotek i jeden (na ok 5 brań) 40cm esox.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb0c2b6bd531690cmed.jpg

Date Time Original = 2009-04-26

Wczoraj ja 6 szczupłych(na fotce kilka z nich):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb0c2b6bd531690c.html

Największy:

Obrazek

Obrazek

Tata 3 szczupaki i 4 niestety spięte(w tym 3 spore...) jeden z nich:

Obrazek

Do tego złowiliśmy 8 okoni garbusków 0,4-0,6kg.

Na jeziorze coś koło 15 łódek/pontonów( 4 kumpli na 2 pontonach) i tylko jedna ekipa coś połowiła...dziwne co nie?

Wszyscy nie biorą...nie biorą...pokazało się jak to nie brały.

Dziś już na innym zbiorniku tata 1 szczupak 63cm,2kg(samica całkowicie nie wytarta :shock: 2 spięte, ja 2 szczupaki 55 i 58cm

P.S przez te dwa dni nie złowiliśmy szczupaka mniejszego niż 55 cm(ten dzisiejszy). Wszystkie na kopyta...uzbrojone w odpowiednią główke z niespodzianką... :wink:

No więc zwracam się do innych uczestników i modów o usunięcie czarnej owcy z naszej społeczności z powodu oszustw i łowienia szczupaków w okresie ochronnym.. :!:

mowa tu o mięsiarzu omen93 i jego tacie (z którego bierze przykład)

zainteresowanym polecam przejrzenie informacji o dacie zrobienia zdjęć :shock:

Date Time Original = 2009-04-26 - kwietniowa mięsiarska niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zwracam się do innych uczestników i modów o usunięcie czarnej owcy z naszej społeczności z powodu oszustw i łowienia szczupaków w okresie ochronnym..

mowa tu o mięsiarzu omen93 i jego tacie (z którego bierze przykład)

zainteresowanym polecam przejrzenie informacji o dacie zrobienia zdjęć

Date Time Original = 2009-04-26 - kwietniowa mięsiarska niedziela

Nie ma tu przekłamania! Fotki zrobione 26.04 - takie coś to samodoniesienie o popełnionym naruszeniu prawa. Okręg PZW, z ktorego sa Ci Panowie pewnie wiedziałby, jaki zrobić z tych fotek użytek. Brak słów! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.70kg i 113 cm długości

savior moje gratulacje jest piękny, tylko czemu tak ciemne zdjęcie :?: może tylko u mnie.

mowa tu o mięsiarzu omen93 i jego tacie (z którego bierze przykład)

Tępić chamstwo i okrucieństwo w zarodku, na tym forum nie powinno być miejsca dla takich, usuwać bez skrupułów niech nie przynoszą wstydu tak zacnemu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje :mrgreen:

Wstawiajmy zdjęcia i zamiast długości czy wagi ryby, wstawiajmy date zrobienia fotki.

Potem utworzymy komisje z samych dużych chłopców. Ów komisja będzie pieczołowicie analizować każde zdjęcie, następnie łaskawie stawiając parafkę pozwoli widnieć fotce na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie swoim pochwale

10.70kg i 113 cm długości

Masz czym savior, piękna sztuka, gratulacje :!:

czy jest możliwość że to zegar w aparacie jest źle ustawiony

Data może być źle ustawiona, jeżeli aparat chodzi na ustawieniach fabrycznych. Jeżeli ktoś grzebie przy dacie w aparacie, to chyba po to, aby ją ustawić prawidłowo, a nie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje :mrgreen:

Wstawiajmy zdjęcia i zamiast długości czy wagi ryby, wstawiajmy date zrobienia fotki.

Potem utworzymy komisje z samych dużych chłopców. Ów komisja będzie pieczołowicie analizować każde zdjęcie, następnie łaskawie stawiając parafkę pozwoli widnieć fotce na forum.

Słuchaj Gofer jeżeli na forum przedstawiane są zdjęcia świadczące o kłusownictwie to odsyłam Cię do Regulaminu Forum. Poczytaj sobie, czy wolno takie fotki zamieszczać.

Tu np. ewidentnie widać, kiedy jest zrobiona fotka:

"Wykonano: 2009-04-26 09:46 Dodano: 2009-05-02 15:48

Wielkość: 1024x768, 149 KB

Wyświetleń: 14".

Dodatkowo widać, że łowca nazywa się Ł.N. i jest z Gorzowa Wielkopolskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

savior moje gratulacje jest piękny, tylko czemu tak ciemne zdjęcie :?: może tylko u mnie.

kurde jak zwykle nie wziąłem aparatu (zdjęcie robione telefonem) bo kto by pomyślał ze idąc z taką małą przynętą na nieduże szczupaczki i okonie złowię krokodyla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.