Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"Czy V Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??&quot


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Sory za moje lenistwo ale nie chce mi się studiować tematu dogłębnie :) ... Może mi ktoś napisać kiedy ten zlocik i na ile dni ... ?? :) POZDRAWIAM !!! :cool:

PS. Tak się właśnie składa że do 8 sierpnia mam urlop i nie mam konkretnych planów także swojej obecności nie wykluczam :)

Druga sprawa to taka że może uda mi się w przyszłym tygodniu łódeczkę zwodować na zegrzu to może bym nawet podpłynął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Słuchajcie sprawa ma się tak, że najprawdopodobniej dołączy do nas redaktor z mojej miejscowej gazety, który ma tu konto od jakiegoś czasu. Będzie chciał uwiecznić tak wspaniałą imprezę jak Zlot Wędkarski. Będziemy sławni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że coś pójdzie nie tak. Wyjazd planowany od zeszłego roku i miało być cudownie a wyszło jedno wielkie g... Z przyczyn rodzinnych muszę zostać w Szczecinie. Kombinuję jeszcze żeby kogoś z rodziny zaangażować w to. Mam nadzieję że się uda. Jak dam radę to dołączę do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rezygnujemy

No ja mam nadzieję!

Już dwa tygodnie pracuję nad żonką żeby ze mną pojechała.

Będzie bardziej kameralnie, a ci co ich nie będzie niech potem żałują, czytając kolejną fascynującą relację ze zlotu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mam nadzieję, że nie rezygnujecie, nawet tak nie myślcie.

Mam nadzieję, że choć ekipa z Łomianek będzie spora - Bobiniarz - Olo będzie??

Kiciuś, trzymam kciuki żeby się udało...

W przyszłym roku to już dzieciaki nowonarodzone podrosną, to będzie nas więcej, chyba że ja sobie zmajstruję jakieś (obym w złą godzinę nie wypowiedziała) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro być może będę się widział z Olo, to się zapytam.

Być może będzie jeszcze jeden z Łomianek, cichy użytkownik forum Akasian. Jest zarejestrowany jakiś czas ale nic jeszcze nie napisał :wink:

Ja będę w sobotę rano (no przed południem :mrgreen: ) choć cały czas pertraktuję żeby ruszyć już w piątek, ale to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.