Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach? Maj 2010


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

tomek1 świetna relacja, wyprawa Ci się udała. Zazdroszczę Ci tych emocji podczas holu "cholerstwa" :wink::razz:

Może następnym razem to będzie prawdziwy okaz. :lol::wink:

No oby, oby. Życzę Ci tego z całego serducha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Woda popowodziowa w rzekach zawierać będzie całą tablice Mendelejewa :/ Bał bym się dać Kotu nawet taką rybę.

:roll: A myslisz ze przed powodzia to co bylo? Nie bylo tego w wodzie i nagle z nikad sie pojawilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda popowodziowa w rzekach zawierać będzie całą tablice Mendelejewa :/ Bał bym się dać Kotu nawet taką rybę.

Widzie, że kolega z Torunia, więc kolegę oświecę przy niskich stanach wody szacuje się że poniżej Warszawy 1/3 stanowi ściek z lewo brzeżnego kolektora ściekowego. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1 Czy na 80 metrach lowiliscie tymi malenstwami widocznymi na 9 fotce ?

Masz na myśli pilkera czy przywieszki?

Tomek1 - fotki z plaży to okolice WEJŚCIA nr 40 ??

Chyba tak, to ujście tego kanału z czarną wodą. :wink:

Jeśli tak to jakiś ciekawy uciąg wody jest ?? Chyba było po zmianie kier. wiatru.

Wiał bardzo silny zachodni wiatr. Fala zupełnie nieproporcjonalna do jego siły. Woda z kanału była znoszona na wschód wzdłuż plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis powrót z nowa wędką na stawek w okolicy Łowicza, tym razem spining - 2 niewymiarowe okonie(15cm), ale już wiem gdzie szukać i z czym, następnym razem będzie ładniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś co prawda ciepło było ale chmury cały czas krążyły i wiał mocny, nieprzyjemny wiatr.

ale wysiedzieć się opłaciło trzy linki 38, 31 i 35cm :smile: trochę karasi ale same drobne +/- 25cm i później szkodniki wlazły w zanęte jak ten na ostatniej fotce..

sdc12219.th.jpgsdc12223.th.jpgsdc12226r.th.jpgkara26cm.th.jpgsdc12230y.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda popowodziowa w rzekach zawierać będzie całą tablice Mendelejewa :/ Bał bym się dać Kotu nawet taką rybę.

Widzie, że kolega z Torunia, więc kolegę oświecę przy niskich stanach wody szacuje się że poniżej Warszawy 1/3 stanowi ściek z lewo brzeżnego kolektora ściekowego. :twisted:

Z czego pewnie wiekszosc osadza sie przed Toruniem i tam zostanie o ile nie runie tama :evil: Piszcie czasami podpierajac sie faktami bo to sie wam wydaje lub slyszeliscie to czesto nie sa fakty. Widzialem kilka lat temu wyniki badan wody z Wisly i nie byly wcale takie zle jak sadzilem ze moga byc. Wiec przestal bym demonizowac pewne rzeczy :twisted: Dla wyjasnienia nie jadam ryb prawie wcale i czasami tylko zjem jakiegos paluszka albo pange z czego ta ostatnia to wieksze badziewie niz ryby z Wisly :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zawaś

To co napisałem odnosiło się do tego co płynąca woda zabrała ze sobą płynąc niejednokrotnie przez cmentarze, wysypiska, stacje paliw, jak i potopione zwierzęta itd. Tego wszystkiego co niesie taka woda, rzeki o niskim stanie wody raczej nie niosą, lub kiedy zabrudzona woda spłynie to logicznym jest że jej stan się poprawia jeśli chodzi o czystość. Co do tamy to by była katastrofa totalna i armagedon gdyby runęła. Co do tego że Wisła nie ma aż takiej złej wody można stwierdzić choćby po występowaniu raków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, Zawaś, Witam ,mam prośbę ,jeśli macie ciągnąc temat czystości Wisły zapraszam do tematu ekologi .

później szkodniki wlazły w zanęte
Rozumiem że szkodniki poszły w "chwasty" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Gratki dla tych co połapali(zazdroszczę).

Dziś na Porcie (przy byłej Baltonie) i ...1(słownie jeden) krąpik i 1(słownie jeden) jazgar :evil:

Próbowaliśmy :

-gruntu

-spławika

-droopa

-gumy

-koguta

-obrotówek

i WIELKIE NIC :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem chwile na stawie w miejscowości Smolec (kierunek z Wrocławia na Kąty Wr) obadać wodę pod możliwość zasiadki na karpia. Żeby nie jechać na pusto wziąłem spina - staw strasznie zarośnięty wykonałem może 20 rzutów w efekcie 1 krótki szczupaczek myślę że coś pod 50 cm

t51696_20100527.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce sypane od dłuższego czasu. Nie wiem co się mogło stać że ryby przestały brać.

Ja tez sypie - od niedzieli ale lowie tylko i wylacznie na pinke z bialymi, nece kuku + pszenica + troszke kulek proteinowych. Wczoraj wzialem wedke jadac na wieczorowe necenie i efekty byly zaskakujace:) Bral ladnie leszczyk a na koniec na przyponie 14 i haku 12 uwiesil sie karp i juz malo brakowalo do szczescia ale spryciaz wszedl w trzciny i tylko udalo mi sie go zobaczyc (+-4kg) oczywiscie na pikne z bialymi, na ziarno ani brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sypie - od niedzieli ale lowie tylko i wylacznie na pinke z bialymi

Dzięki za podpowiedź. Zgadza się ryby jakieś wybredne się zrobiły , ale brały właśnie tylko i wyłącznie na białego. Po sypaniu spodziewałem się większych sztuk , ale i tak nie jest źle. Dwa karpiki ,leszczyk , krąpie w różnych rozmiarach i koluchy.

Byłem całą noc i powiem że brania zaczęły się dopiero wraz ze wschodem słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.