Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach? Maj 2010


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

tomek1 świetna relacja, wyprawa Ci się udała. Zazdroszczę Ci tych emocji podczas holu "cholerstwa" :wink::razz:

Może następnym razem to będzie prawdziwy okaz. :lol::wink:

No oby, oby. Życzę Ci tego z całego serducha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Woda popowodziowa w rzekach zawierać będzie całą tablice Mendelejewa :/ Bał bym się dać Kotu nawet taką rybę.

:roll: A myslisz ze przed powodzia to co bylo? Nie bylo tego w wodzie i nagle z nikad sie pojawilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda popowodziowa w rzekach zawierać będzie całą tablice Mendelejewa :/ Bał bym się dać Kotu nawet taką rybę.

Widzie, że kolega z Torunia, więc kolegę oświecę przy niskich stanach wody szacuje się że poniżej Warszawy 1/3 stanowi ściek z lewo brzeżnego kolektora ściekowego. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1 Czy na 80 metrach lowiliscie tymi malenstwami widocznymi na 9 fotce ?

Masz na myśli pilkera czy przywieszki?

Tomek1 - fotki z plaży to okolice WEJŚCIA nr 40 ??

Chyba tak, to ujście tego kanału z czarną wodą. :wink:

Jeśli tak to jakiś ciekawy uciąg wody jest ?? Chyba było po zmianie kier. wiatru.

Wiał bardzo silny zachodni wiatr. Fala zupełnie nieproporcjonalna do jego siły. Woda z kanału była znoszona na wschód wzdłuż plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis powrót z nowa wędką na stawek w okolicy Łowicza, tym razem spining - 2 niewymiarowe okonie(15cm), ale już wiem gdzie szukać i z czym, następnym razem będzie ładniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś co prawda ciepło było ale chmury cały czas krążyły i wiał mocny, nieprzyjemny wiatr.

ale wysiedzieć się opłaciło trzy linki 38, 31 i 35cm :smile: trochę karasi ale same drobne +/- 25cm i później szkodniki wlazły w zanęte jak ten na ostatniej fotce..

sdc12219.th.jpgsdc12223.th.jpgsdc12226r.th.jpgkara26cm.th.jpgsdc12230y.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda popowodziowa w rzekach zawierać będzie całą tablice Mendelejewa :/ Bał bym się dać Kotu nawet taką rybę.

Widzie, że kolega z Torunia, więc kolegę oświecę przy niskich stanach wody szacuje się że poniżej Warszawy 1/3 stanowi ściek z lewo brzeżnego kolektora ściekowego. :twisted:

Z czego pewnie wiekszosc osadza sie przed Toruniem i tam zostanie o ile nie runie tama :evil: Piszcie czasami podpierajac sie faktami bo to sie wam wydaje lub slyszeliscie to czesto nie sa fakty. Widzialem kilka lat temu wyniki badan wody z Wisly i nie byly wcale takie zle jak sadzilem ze moga byc. Wiec przestal bym demonizowac pewne rzeczy :twisted: Dla wyjasnienia nie jadam ryb prawie wcale i czasami tylko zjem jakiegos paluszka albo pange z czego ta ostatnia to wieksze badziewie niz ryby z Wisly :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zawaś

To co napisałem odnosiło się do tego co płynąca woda zabrała ze sobą płynąc niejednokrotnie przez cmentarze, wysypiska, stacje paliw, jak i potopione zwierzęta itd. Tego wszystkiego co niesie taka woda, rzeki o niskim stanie wody raczej nie niosą, lub kiedy zabrudzona woda spłynie to logicznym jest że jej stan się poprawia jeśli chodzi o czystość. Co do tamy to by była katastrofa totalna i armagedon gdyby runęła. Co do tego że Wisła nie ma aż takiej złej wody można stwierdzić choćby po występowaniu raków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, Zawaś, Witam ,mam prośbę ,jeśli macie ciągnąc temat czystości Wisły zapraszam do tematu ekologi .

później szkodniki wlazły w zanęte
Rozumiem że szkodniki poszły w "chwasty" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Gratki dla tych co połapali(zazdroszczę).

Dziś na Porcie (przy byłej Baltonie) i ...1(słownie jeden) krąpik i 1(słownie jeden) jazgar :evil:

Próbowaliśmy :

-gruntu

-spławika

-droopa

-gumy

-koguta

-obrotówek

i WIELKIE NIC :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem chwile na stawie w miejscowości Smolec (kierunek z Wrocławia na Kąty Wr) obadać wodę pod możliwość zasiadki na karpia. Żeby nie jechać na pusto wziąłem spina - staw strasznie zarośnięty wykonałem może 20 rzutów w efekcie 1 krótki szczupaczek myślę że coś pod 50 cm

t51696_20100527.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce sypane od dłuższego czasu. Nie wiem co się mogło stać że ryby przestały brać.

Ja tez sypie - od niedzieli ale lowie tylko i wylacznie na pinke z bialymi, nece kuku + pszenica + troszke kulek proteinowych. Wczoraj wzialem wedke jadac na wieczorowe necenie i efekty byly zaskakujace:) Bral ladnie leszczyk a na koniec na przyponie 14 i haku 12 uwiesil sie karp i juz malo brakowalo do szczescia ale spryciaz wszedl w trzciny i tylko udalo mi sie go zobaczyc (+-4kg) oczywiscie na pikne z bialymi, na ziarno ani brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sypie - od niedzieli ale lowie tylko i wylacznie na pinke z bialymi

Dzięki za podpowiedź. Zgadza się ryby jakieś wybredne się zrobiły , ale brały właśnie tylko i wyłącznie na białego. Po sypaniu spodziewałem się większych sztuk , ale i tak nie jest źle. Dwa karpiki ,leszczyk , krąpie w różnych rozmiarach i koluchy.

Byłem całą noc i powiem że brania zaczęły się dopiero wraz ze wschodem słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.