Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach? Maj 2010


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mimo wysokiej wody na Odrze nie wytrzymałem i wybrałem się ze spinem.

557488a4b4a6e50dm.jpg

Warunki jak widać fatalne ale na jednej z zalanych łąk skusił się mały szczupaczek i klenik +/- 40cm

85924a87c989ec67m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Endrju, nie wstydź się pokaż twarz :wink:

ja dzisiaj z kolegą na Kryspinowie. 1 szczupak odgryzł gumę a drugi nie trafił. Miły spacerek oprócz tego i sporo jaszczurek na brzegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D Jeszcze jakby mi jaki szpenio powiedział czy to srebrzysty czy pospolity byłbym bardzo wdzięczny.

Proponuje wrzucic fotke do tematu " Co to za ryba ... " w dziale PZW tam napewno szybciej uzyskasz odpowiedz :smile: No i oczywiscie gratuluje udanego polowu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj godzinka nad kormoranem i na kiju miałem okonka ( ~20cm ) i od razu w następnym rzucie szczupaczka tak ze ~33cm. Dziś też się wybrałem i trafiłem szczupaczka ~38cm ;D Jeszcze trochę, to może uda się trafić coś pod wymiar ;-) Ten dzisiejszy wziął tuż przy trzcince czy innej trawie i chlap chlap momentalnie był już w tej trawie ;D Niesamowicie szybko, musiał bić od boku i z rozpędu wpaść w te zarośla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 16 do 20 3 okonie na czerwonego, kolega utopił mi scyzoryk i doprowadził podbierak do stanu, że trzeba go kleić, ale nie ma co żałować obiecał rekompensatę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na rybach i byly to pamietne ryby. Stracilem chyba z 7 przynet na zaczepach, z 5 przeponow i ... 2 szczupaki. Pierwszego wyholowalem juz do 10 m ode mnie, ale zerwal sie z kopyta, a drugiego zlowilem na imitacje gumowa szczupaczka (u gory haczyk, od dolu kotwiczka). Zlowiony szczupak tak walczyl, ze odgial agrafke i ze szczupaczkiem uciekl. Przypon mial wytrzymalosc 10 kg. Martwie sie jak ten szczupak z przyneta w pysku bedzie egzystowal. A byl on duzy ok. 90 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dosyć, że zmokłem to jeszcze nic nie złowiłem. Przerzucam się na jakiś czas na spinning.

Pocieszenie przyniósł widok pięknego karasia (ok. 2-3kg) koło brzegu. Wygrzewał się w chwilowych promieniach słońca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzy godzinki nad Oławką.Klenie nie chciały współpracować ale okonki brały aż milo.Złapałem kilkanaście maluchów i dwa ok. 30cm.Niestety zaczeło lać i trzeba było się zwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nad nowo odkrytym obiecującym i licznie zarybianym przez liny i karpie jeziorku 7km od domu. Kupuję roller, pistolet (oczywiście TB bo uwielbiam być przywiązany do danej firmy :razz: ), nęcę i na weekendową zasiadkę :smile::grin:

Jak narazie tylko wyjąłem płoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie! Pomijając, że zmokłem jak szczur i nie zaufałem new.meteo.pl, które mówiło, że przestanie padać w okolicach 17. Wybrałem się z kolegą na ryby juz o 14 zmokliśmy ale jak przestało padać, to nie mam pytań. Dwa brania! Jedno kolega i drugie ja. Najpierw kolega płoć 700gr 45 cm i potem ja ploć 1100gr!!! :grin::D i tez 45cm. Na takie ryby mogę jeździć :mrgreen:

p10309101.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lipa totalna :evil: .

Od 7 do 13 kanałki na Międzyodrzu . Chociaż było widać ataki zębatego to nie chciał współpracować :cry: .Pózniej przenieśliśmy się do Podjuch na pomosty przy moście.

Uciąg wody masakryczny, z gruntu wyjmowałem tylko kępy zielska i ślimaki.

Chyba zbliża się do nas fala kulminacyjna.

Ehhh ,szkoda pisać :cry: .

P.S.

Gratki dla łowiących, piękne rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.