Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj w planie tylko spacer a maniek z lekka zasugerował gdzie. Fotki nie oddają rzeczywistości, ale Bystrzyca jest klarowna. Odra w tym rejonie nie nadaje się do wędkowania.

cos połapałeś

Ja w takie temperatury nie jestem w stanie wyjąć rąk z kieszeni, a co dopiero zawiązać węzeł na żyłce :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Już chyba każdy z nas się ostro myśli o wiośnie, bo troche cieplej sie zrobiło :)

Mi tez juz "palma bije", a może namiot drugie, łóżko, mocniejsze kije na Odre, może jeszcze z jeden kręciołek, a w dodatku robię łódkę no i tez myślę nad wpakowaniem echo do niej ....... , nawet nie zacząłem jej składać bo nie mam czasu.

Chęci dużo i zobaczymy czy się uda bo karpiki z Odry kuszą ojjj kuszą, tylko się obawiam że będe w delegacji i będzie lipa z tego wszystkiego.

Mimo wszystko też zaklinam wiosnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie sprawdzi stawiam flache
Przyjęte i zapisane :wink: owszem jakieś tam mrozy sie zdarza jeszcze w lutym czy marcu ,ale to sadzę tylko wybryk natury będzie.Ja wbrew pozorom nastawiam się na "kluski"[klenie] te wczesnowiosenne brania kleni zwłaszcza +50cm są tak widowiskowe że dostaje palpitacji serca . :wink::lol: Ale nie mogę sobie odmówić tego wrażenia.jeśli będzie zdrowie i będą siły ,zmienię miejsce w którym kleń 60cm to norma.

Fotka co prawda z marca ale zaczynaliśmy w lutym :wink:

IMG_2966.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mam przekonania żeby wejść na lód na zbiorniku który ma zmienny poziom wody. Wystarczy że woda na Odrze opadnie a razem z nią woda w zimowisku i już lód wisi w powietrzu a to chyba nie jest bezpieczne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim. planuje w tym roku wczesna wiosna pojezdzic nad odre w rejon miedzy zoo a trestnem na sumiki karlowate. macie jakies swoje tajemnice, przynety i miejsca w tym rejonie. wiadomo ze zaczyna on zerowac wczesna wiosna. kiedy wy sie wybieracie? tez lowicie na rosowki? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są szyjki rakowe, łowiłem na raki z hiszpani, jak zamawiałem miały być surowe ale były lekko sparzone przez co nie trzymały się dobrze haka ale co rzut branie. W zeszłym sezonie dużo byczków trafiło mi się na białe robaki.

Na rosówki słabo.

W Geancie sa żywe ale cena zawrotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.