Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
1 godzinę temu, gryzon napisał:

mi bardziej by pasowało niedziela-poniedzialek

To też wchodzi w grę. Ale czekam co z sobotą. Ja wcześniej w domu nie będę, jak po 20:00 i po ogarnięciu mógłbym dojechać +/- 22:00. To jeszcze zależy od syna i jego dziewczyny, czy będą zgreda chcieli wozić po jego zachciewajki. A asekuracja też by się przydała. Więcej jak 120vm nie dam rady. Tak mnie sponiewierało😏

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie ma konkretów. Nikt się nie deklaruje, że będzie. Do późnego piątkowego popołudnia sam będę wiedział, czy moja eskorta będzie zadowolona z mojego towarzystwa:)

Jeźeli nie będzie konkretnego odzewu, po chłopsku, będę, nie będę, to nie zawracam sobie głowy. 

Wtedy męczę Krystiana o niedzielę:)🎣🇵🇱👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, na mnie zawsze możesz liczyć 😉 Jak trzeba to odprowadzę pod drzwi, żaden problem. Oby dotrwać do wieczora i było chłodniej niż prognozy pokazują 25-27 stopni koło 22. Kiełbachy nawet nie trzeba będzie grzać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MARCIN82 napisał:

Jak trzeba to odprowadzę pod drzwi, żaden proble

I to mi się podoba. Konkretna deklaracja, a nie tam, mogę, nie mogę😁

6 godzin temu, jamnick85 napisał:

Piszę się. 

👍👊:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Daaaro napisał:

Do której planujecie łowić?

Nie wiem. Jak będę jechał sam (MPK), to do 2:00 maks może wytrzymam. Jak syn przyjedzie że mną, to mnie odwiezie, ale może się zdarzyć, że po dwóch godzinach powie dość.  W każdym razie za m.jagiellońskimi, tak gdzieś niedaleko ścieżki rowerowej/asfaltowej rozbijemy stanowisko. I wcześniej nie dam rady być, jak w okolicy godz. 22:00.

Dla kogoś, kto nie posiada mocniejszego sprzętu, to wezmę na zapas SG 20-60g/Ryobi4000/plecionka 30LB.

Ten komplet jest do przygarnięcia za 🤔 299zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2023 o 08:00, jaceen napisał:

Jak na razie nie ma konkretów. Nikt się nie deklaruje, że będzie. Do późnego piątkowego popołudnia sam będę wiedział, czy moja eskorta będzie zadowolona z mojego towarzystwa:)

Jeźeli nie będzie konkretnego odzewu, po chłopsku, będę, nie będę, to nie zawracam sobie głowy. 

Wtedy męczę Krystiana o niedzielę:)🎣🇵🇱👊

Jacek spoko loko 😁nie ma problemu. Będę tylko nie wiem czy wytrzymam do 2 tym bardziej że muszę do pracy iść 😔jak będę wyjeżdżał od dziewczyn to się odezwę mam tylko 240km.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gryzon napisał:

Będę tylko nie wiem czy wytrzymam do 2

Też nie wiem. Może tylko godzinę wytrzymam? Nie znam jeszcze swoich możliwości. Chociaż ostatnio na spotkaniu wytrzymałem kilka godzin. Fakt, że wędkę to tylko przez chwilę potrzymałem:)

Jak macie coś ciekawego do pokazania z wędkarskich klamotów, to weźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem , nad wodą byliśmy przed 23 ( czyli ja , szwagieroszczak , i kolega ) zakładam tradycyjne predatora Adusty pierwszy rzut branie !!! niestety nie wcięte, w przeciągu 10 min mam trzy brania spartolone 🤬 szwagier rzuca koło mnie na takiego samego predatora na zero , kolega też katuje Adustę i nic , zmiana miejsca , drugi rzut na środek kanału i spektakularne branie , zacięcie i siedzi 😁 , chłopaki słysząc moje radosne 🤪 " urwą mać jest !!! " przychodzą i pomagają podebrać sumka , dwie miarki pokazują 107 cm. nowy podbierak spełnił oczekiwania , za nie wielkie pieniądze daje duży komfort psychiczny że nawet będąc samemu można podebrać rybę, w zeszłym tygodniu miałem metrowego sumka , ten był raptem 7 cm. większy a jednak inny gabaryt , przeszliśmy prawie pod jaz i więcej nic się nie działo , o drugiej się zawijamy , plan na przyszły weekend jest taki że startujemy od mostów jagiellońskich i idziemy w górę ps. mam nowy telefon nie wiem czy uda mi się wstawić pamiątkowego zdjęcia, jak nie to mój pierwszy syn rano ogarnie , pozdrawiam Wasyl 

IMG_20230716_022824.jpg

  • Dzięki! 1
  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1460262_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.fce326859434a67573c8e3f06c50d602.jpg

U nas było wesoło i kolorowo. Siłą rzeczy moja drużyna, czyli ja, syn i jego dziewczyna byliśmy skazani na sukces. Wiecie jak jest, w kupie siła:) Nad wodę zajechaliśmy po 22:00. Ciepło, przyjemnie, komarów niezauważalna ilość. Chyba zbyt gorąco i sucho. Nie odpowiadają im takie warunki. Moje pierwsze rzuty po półtoramiesięcznej przerwie i...cóż, miodzio. Nie mogłem się nacieszyć tymi chlapiącymi odgłosami przynęt, obserwowaniem otoczenia i doborowym towarzystwem. A mowa o Marcinie i Darku. Sympatyczne chłopaki i oby takich najwięcej nad wodami. Łowiliśmy blisko siebie. Obóz z kilku krzesełek założony około 50 metrów od mostów. Chwilę łowiliśmy bardziej rozstawieni, chwilami kilka metrów od siebie. W jednym z takich momentów Darek zwrócił uwagę na wodę, że coś pod powierzchnią się dzieje. Kilka rzutów w to miejsce i mnie się poszczęściło. Fajne branie, ale takie trochę niewiadomo jakie. Z początku obstawiałem niewielkiego sumka, a ostatecznie na brzegu po krótkiej walce ląduje...sandacz. Na ADUSTĘ FORCE MIX! Absolutne zaskoczenie, ale miłe. Mierzenie, pamiątkowe zdjęcie i do wody. Miara wskazała 60 cm.

P1460232_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.a85f2c3d93a3aae65d166c3d10e60532.jpg

P1460237_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.ea3e6f4d7d3f6850bb84425d5aa4ca01.jpg

Byłem tak zadowolony, że poszedłem do "obozu" by odpocząć. W tym czasie Radek z Joasią przejęli wędkę. Jakby mogło być inaczej. Przecież przydałoby się zaimponować partnerce. Po kilku rzutach Adustą, jest branie. Nie bez powodu chodziłem i kręciłem się koło FORCE MIX w Krokodylu. Już jedną straciłem i wiem co potrafi. Tylko ta cena! Nic to, wyplułem z plastikowego portfela pieniążki i miałem go ponownie:) Szybko się odwdzięczył. Przydała się pomoc Marcina. Dziękuję.

P1460239_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.399cdb83b6223976ab637ae8fe91ec7a.jpg

Sumek zmierzony i miara wskazała na dziewięćdziesiąt kilka centymetrów. Nieźle. Gratuluję Radek👍💪🔥

P1460258_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.e814bcb0c60e64386224ff1bb3fa936a.jpg

P1460252_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.60d53c3484280a21dd0f8ee6b180a4ef.jpg

Wytrzymałem do godziny 1:00. Moja drużyna zwinęła obóz i w boju zostawiliśmy Darka i Marcina. Aby ich zdopingować, przekazałem wiadomość, że na drugim końcu kanału też łowią:) Gratuluję Wasyl👍

Pięknie dziękuję kolegom za spotkanie. Miło się gawędziło, Atmosfera luz, bez napinki, że musi być ryba. Mam nadzieję, że po pierwszej dopiero odpaliła i koledzy jeszcze coś dodadzą do relacji.

pzdr., jaceen 👊🎣🇵🇱

  • Lubię to 1
  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć,

Chcieli lecz polegli, hmmm może za bardzo chcieli? Cisza trwała prawie do trzeciej i nic się nie przebudziło. Spotkany nocny szwędacz dotarł do nas od mostu Chrobrego - był również bez kontaktu. Czasem warto stanąć w jednym miejscu, cierpliwie obserwować i czekać, one też są płochliwe. Nie zawsze ganianie jest opłacalne. Gratulacje @wasyl1968 wyniku, a Tobie @jaceen udanego powrotu do zdrowia i grona nocnych marków oraz Radkowi za fajnego wąsa - wydaje się, że załapał o co w tym chodzi 👍 Dzięki za spotkanie, miłą pogawędkę, oraz podwózkę @Daaaro - myślę że jeszcze wedle planów gdzieś wspólnie wylądujemy na odludziu 😃

Jacku to ja jestem Tobie w dalszym ciągu dłużny, wielkie, wielkie dzięki, jest taka pamiątka, samemu to bez szans - dla przypomnienia tak było rok temu 😉

P1450311_easyHDR-BASIC-2.jpg

  • Lubię to 2
  • Dzięki! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wspólne spotkanie i wędkowanie. Miło jest połowić w doborowym towarzystwie @jaceen @MARCIN82. Cenne rady zdobyte, czuję że przełoży się to na przyszłość 🤓 czekam na powtórkę no i gratulacje! Do zobaczenia! @MARCIN82 oczywiście musimy niebawem zaatakować jakąś miejscówkę 🦈

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągniemy wątek dalej. Dwa razy udało się w skromnym, ale wyborowym towarzystwie spotkać. Wiem, urlopy, praca, rodzina, ale dla mnie to nie ma znaczenia, żadnego tłumaczenia,  trzeba być i basta!:) Nawet ponosząc konsekwencje od żony:)))

I teraz tak, wychodzę kolejny raz z propozycją spotkania, może już w szerszym gronie? Miejsce i pora do ustalenia. Oczywiście spotkanie połączone z możliwością wędkowania. Metody różne. Może ktoś chciałby spróbować się ze sprzętem muchowym? Mam wędkę specjalnie do szkoleń przeznaczoną.

Są zainteresowani? Czy wybieracie samodzielność i pozostaniecie w świecie rekordowych ryb, które na was czekają. Gdzieś czekają. Tylko gdzie?:)

Odpowiedź może uzyskasz na spotkaniu?:)👊🎣🇵🇱

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.