Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witam,

Chciałem zaprosić kolegów z nad Odry do dyskusji, która zaczęła się nawiązywać w temacie wisły w krakowie:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=1607

Gadamy sobie o pomysłach na polepszenie stanu naszej wisły(w kontekscie nadchodzących zebrań walnych w kołach). Odra trochę pewnie inna jest, ale jednak gatunki ryb mamy podobne więc zachęcam do włączenia się w rozmowę i rozszerzenia tematu do rzek nizinnych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem zobaczyć na Rędzinie ani żywego ducha , odra płynie całą szerokością nic nie jest zamarznięte , na powrocie zajechałem na drugie barki , pare osób siedziało na lodzie w namiotach jeden gościu się zwijał zagadnięty powiedział że dzisiaj lipa tylko parę okonków na blaszkę , spytałem się jaki lód ? mówi że 7 cm. jak miałbym włosy to by mi się zjeżyły a tak to tylko się postukałem w czoło :evil: i pojechałem do domu. z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarcinMistkowsk

Dostałem na pw info że odra jest ok za co bardzo dziękuje bo właśnie niedawno wróciłem z rybek. Zaczeło się od sandaczyków 2 szt poniżej 50cm później brzana 78cm ,po pół godziny kołowrotek zagwizdał, wyjąłem suma 99cm. Zdjęć sandaczyków i suma nie wklejam bo regulamin zabrania. Pozdro

db963571dbb77167med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarcinMistkowsk

Booseib, rybki stały na spokojnej wodzie. Jeszcze coś się działo jakieś puknięcia białorybu ale zerwał się silniejszy wiatr to się zwinąłem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaz Opatowice otwarty i poziom wody jest około 150cm niższy.

Tak wygląda stan przed jazem.

Wyłonił się wał starego jazu z 1916r.

722f9da0a9dad4b9med.jpg

ae752858dace3e81med.jpg

-----------------

Poniżej jazu jest w normie, tylko woda trochę przyśpieszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, może ja odpowiem na pytanie o bolki przy opatowickiej, jako że to mój rejon i łowię tu od około 8lat. Powyżej jazu ( zdjęcia) jest muliście i prąd wolniejszy także raczej leszcze, poniżej już lepiej mi osobiście udało się tu złapać ładnego bolka - 74 cm

Ogólnie na tym odcinku jest duża presja wędkarska, a w wodzie przebłyszczenie :D i zaczepy,

ale od czasu do czasu coś bierze. W tym sezonie zamierzam bardziej nastawić się na bolenie, tzn kupić blachy odpowiednie, łowić będę między innym właśnie na ww. odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.