Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było na rybach - sierpień 2010


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze łowienie na Norweskich wodach w tym roku zaliczone :mrgreen: Niestety silnik się spindolił więc łowiliśmy z brzegu. Wyniki były całkiem przyzwoite, na 2 osoby trafiliśmy masę Witlinków (20-30cm) i kilka pod-Dorszyków, największy miał 55cm. Jutro po pracy powtórka :wink:

PS. tutaj obyło się bez C&R, największe trafiły do spożycia. Super smaczny ten witlinek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 234
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś na spining źle bardzo tylko jedno branie i klenik niewymiarowy.Potem próbowałem sił na spławik i brały oknie w przedziale 22-30 i leszczyki.zasadniczo padało i niezbyt fajnie.gdzie zb pilichowice po południu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj ze spinem - mikro szczupaczek na paprocha bialego i poza tym koniec. Pod koniec przyszedl dziadek z wnukiem i w 15 minut wyciagneli na czerwone robaki 2 crappie i 2 moze 25 cm pstragi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

feeder, parnica w roznych miejscach. mam tam juz pare miejscowek :wink: stale punkty w programie :grin: zywciowka okonia poszla w ton kolo kolejowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder
feeder, parnica w roznych miejscach. mam tam juz pare miejscowek :wink: stale punkty w programie :grin: zywciowka okonia poszla w ton kolo kolejowego

jednak "PANNICA" to pannica :D jeżeli mówisz o tym kolejowy co prowadzi na główny to mi tam potężny okoń alge odprowadził ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
potężny okoń alge odprowadził

to chyba ja tez go poznalem :lol: cfaniak pasiasty :mrgreen: bolki tyle ze male sie pokazaly. duzych nie widac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder
potężny okoń alge odprowadził

to chyba ja tez go poznalem :lol: cfaniak pasiasty :mrgreen: bolki tyle ze male sie pokazaly. duzych nie widac :roll:

także będę tam musiał chyba wpaść i nauczyć go manier :D ale nie skoro mówisz że można tam się pobawić z okoniami teraz to muszę się stawić na Pannicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie wczoraj napadło, i mimo środka tygodnia i konieczności udania się dzisiaj do pracy, wybrałem się wieczorem z gruntówkami na jez. Głębokie w Szczecinie. Łowiliśmy z kolegą do godz. 1.30 w nocy, efektem był mój węgorzyk 60 cm na rosówkę. Nie liczę ok. 15 cm jazgarza, choć mnie trochę zdziwił, bo nigdy wcześniej nie spotkałem się z przedstawicielem tego gatunku w tym jeziorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
5 cm krąpik

Jeszcze takiego nie widziałem :)

mozna polowic min na portowym kolo szczecina. bardzo dobry na trupka. na zywca slabo bo za szybko padaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powtórka z rozrywki . Same małe rybki tak jak wczoraj . Zrobiliśmy sobie zawody kto dobije do 10 . Dwaj koledzy przegonili mnie było 10:7 :lol: Rybki w przedziale 10 , 15 cm jeden leszczyk 25cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z nowu na starej odrze koło dolnego brzegu.

Woda bardzo opadła brakuje ok 3.5m .

Brań nie było tyle co w tedy ale jakieś tam były :D

2 leszcze jeden duży drógi miejszy

2 płocie

1 dorodny jaź

4 krąpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu po pracy chwilka rzucania za Norweskimi rybami. Dzisiaj była istna inwazja KNUR-ów, śmieszna rybka, niestety duża i waleczna nie jest (największa ~30cm). Ale wydaje fajne odgłosy, jakby ktoś dawał upust gazom wewnętrznym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ledwo wstałem, ale o 5:30 się udało ;D zaraz wyruszyłem nad wodę, ubrałem się w ciuch roboczy i do wody ;-) Co jakiś czas miałem wrażenie jak by mi coś pstrykało w gumkę, ale nic nie udawało się zaciąć. Potem coś siadło, ale po sekundzie się spięło :( Zostały tylko nacięcia na gumce. Następnie coś mi prawie ściągnęło gumkę z haka :evil: No i kiedy już do najbliższego wyjścia z wody miałem chyba ze 100m w każdą stronę, za plecami znalazłem kładkę ukrytą w trzcinach... I tam udało mi się wyciągnąć wreszcie szczupłego. Miał 50cm i wyglądał o tak:

dsc01930c.th.jpg

Na koniec oczywiście zdołałem zerwać gumkę na trzcinach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.