Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sandacze 2023


jaceen

Rekomendowane odpowiedzi

Szykują się znowu ciekawe zawody. Mnie ciekawi, jaka będzie różnica między poszczególnymi dniami.  Będzie dzień na łowienie z łodzi, ale bez wspomagania sondami i łowienia w pionie. Drugi, to łowienie z brzegu. Trzeci dzień, to powrót na łodzie i wykorzystanie wszelkich możliwych pomocy technicznych. Jaka będzie różnica między nimi? Ciekawe.

Gdy zostaną wyemitowane trzy odcinki, to pomyślimy o naszej sandaczowej lidze. Może w tym sezonie przyśpieszymy i wystartujemy od września i przyjmiemy do pomiaru  limit do 3 szt.? Będą chętni?

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Fajnie, że jest odzew. Widać kto jest wojownikiem a nie tam byle popierółką:)

Pozwolę sobie w takim razie stworzyć początkową tabelę, by było wiadomo, kto i ilu. Wątek otworzyłem, nie tylko pod kątem rywalizacji. Wklejajcie tu też swoje sandaczowe wyniki i ciekawostki dotyczące tej ryby nawet nie biorąc udziału w gonitwie o króla sandaczowego sezonu:)

Mnie udało się w tym sezonie złowić dwa. Jeden uderzył w woblera karasia firmy  Jaxon, a drugi w crawlera Adustę Force Mix.

2023_06_01k_pow.(3).thumb.jpg.435f7b668a1418f18eafd5fef5feb66e.jpg

2023_07.15kana(5).thumb.jpg.b4110919719b733d86205e278797ed8a.jpg

  Tabela ochotników;)

1. Elast93

2. Fido Angellus

3. Marienty

4. Zbynek1111

5. lechur1

5. jaceen

6.

Są jeszcze chętni? Myślę, że z końcem sierpnia zamkniemy listę i od początku września startujemy. Oby tylko gryzły;)

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarianoItaliano85 napisał:

fajnie byłoby zacząć od 1 sierpnia. Na co czekać ? 😉

Mam wrażenie, że zbyt rozwlekłe konkursy tracą z czasem zainteresowanie. Mamy od września pełne cztery miesiące na wykazanie swoich umiejętności. Grudzień jest niewiadomą. Może być, że nie da połowić. I dlatego pomyślałem o przyśpieszeniu o miesiąc.

Dajmy szansę innym konkursom. Mamy jeszcze GP haczyk i Ligę Okoniową:)

Tabela ochotników;)

1. Elast93

2. Fido Angellus

3. Marienty

4. Zbynek1111

5. lechur1

5. jaceen

6. Seba ZG

7. RafalWR

8. MarianoItaliano85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po wynikach z tabel poniżej, nie jest łatwo kończyć z kompletem. Teraz poprzeczka zostanie podniesiona i walczymy o trzy ryby. I właśnie sobie przypomniałem, że zaświtał mi pomysł, by była możliwość podeprzeć wynik szczupakiem. Ale tylko jednym. Co wy na to? Idziemy w tym kierunku? Trzy ryby w tym dopuszczamy jednego szczupaka?

TABELA rok 2022

1. lechur1  92 + 72 = 164     

2. MARCIN82  75 + 76 =151

3. Elast93  78,5 +72 = 150,5

4. Konrado  76,5+ 72 = 148,5

5. tomek1  67 + 69 = 136

6. Budek  69 + 66 =135

7. jaceen  71 + 0 = 71

8. RafalWR  62 + 0 = 62

9. Marienty  61 + 0 = 61

----------------------------------------------
Rok 2021

1. Budek      90 + 74 = 164

2. RafalWR - 67 + 88 = 155

3. oldBolo    62 + 52 = 114

4. jaceen     59 + 54,5 = 113,5

-------------------------------------------------

Rok 2020

1. OldBolo   114 cm

2. Jaceen   113 cm

3. Budek       62 cm

4. Michalvcf  56 cm

5. RafalWR    50,5 cm

--------------------------------------

Tabela ochotników 2023;)

1. Elast93

2. Fido Angellus

3. Marienty

4. Zbynek1111

5. lechur1

5. jaceen

6. Seba ZG

7. RafalWR

8. MarianoItaliano85

9. tomek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mimo że z mojej strony wyszedł pomysł, to też jestem za "czystością rasy";)

Przypomnę, że w tym roku listę chętnych do rywalizacji zamkniemy ostatniego sierpnia. Później nie ma zmiłuj, że zapomniałem, że mama nie pozwoliła, a teraz zmieniła zdanie:)

Oglądałem wczoraj drugi odcinek ZANDER PRO 3 - EPIZODE 2 i powiem, że końcówka mnie poruszyła. Kibicuję dwóm sympatycznym drużynom. Jedna ma absurdalne wyniki w dzień, druga liczy na jednego godnego mętnookiego i podpórkę z kilku mniejszych. Chyba się domyślacie o kogo? Ten odcinek na koniec był tak dynamiczny, że udzieliła się mi atmosfera i zacząłem spoglądać na sandaczówkę:)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, piękne, stare sandaczysko.....

Nawet jako przyłów cieszy i zadziwia.

A te filmy zalinkowane przez Jacka, dziś wszystkie obejrzałem z ogromna przyjemnością.

Nie lubię zawodów i nie jara mnie ich formuła ale te nawet mi się spodobały, prawdziwe mistrzostwo, no i kibicuję Francuzom, dla mnie mistrzowie nad mistrzami, tacy spokojni i sympatyczni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwa odcinki ciągiem. Chciałem bez przerwy oglądnąć zmagania z brzegu i jak sobie radzą celebryci na najlepszych sandaczowych wodach. Co zrobiła ekipa z Francji przechodzi ludzkie pojęcie. Aż się nie chce wierzyć. 

Nocne łowienie też ciekawe i kilka podpowiedzi, gdzie szukać;)

PS

Przypominam, że do naszej listy dopisujemy się do 31 sierpnia. Później żadne znajomości nie pomogą:) Listę zamykamy i do boju. Od września szukamy sandaczowego raju:)

Tabela ochotników 2023;)

1. Elast93

2. Fido Angellus

3. Marienty

4. Zbynek1111

5. lechur1

5. jaceen

6. Seba ZG

7. RafalWR

8. MarianoItaliano85

9. tomek1

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że będzie ciężko ze względu na wolny czas, no ale próbować przecież trzeba 😉

 

 

Tabela ochotników 2023;)

1. Elast93

2. Fido Angellus

3. Marienty

4. Zbynek1111

5. lechur1

5. jaceen

6. Seba ZG

7. RafalWR

8. MarianoItaliano85

9. tomek1

10. MARCIN82

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Być może mocno się przyłożę do sandaczy. W sobotę już na walizkach, ale jeszcze pojechałem na miejską Odrę z lekkim spinem. Trochę z woblerem i w 80% na jigi z gramaturą 4-5g. Miłe zaskoczenie. Kilka wyraźnych brań parę krótkich sandaczy, jaź, okoń i sumek. Trzy godziny przed zmierzchem i nie narzekałem. Coś mi kilka razy ściągnęło gumę? Trudno mi pisać, bo ostatnio mam utrudniony dostęp do forum. Resetuje telefon po kilka razy i nic. Z innych maszynek nie ma problemu. Moje haloMoto jest jakieś trefne:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2023 o 12:56, Zbynek1111 napisał:

Czy do wyników liczą się tylko sandacze złowione na spinning? Czy metoda gruntowa też się wlicza?

Pozostaniemy przy metodach spinningowych. Pierwszego września uruchomimy rywalizację i dwa/trzy punkty regulaminu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.