Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

z tymi metrowymi to chyba przesadziles ten zbiornik am 6 lat...chyba ze nie wiem wpadl przemsza jak z przeczyc puszczali po powodziach nie wiem ale w sumie miałem raz takie branie ze zabrało mi cos karpiowatego 60 metrow zyłki i poszło w pizd.. siną dal! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% zarybiają PIV karpiem, bo nie raz widziałem ławicę ok 50 szt. takich kilowych karpi..

ale to nic. Znam miejsce na PIV gdzie w lecie w wodzie gdzie jest głęboko na 50 - 70 cm można zobaczyć metrowe karpie!.

Potwierdzam ja też widziałem nie były to może metrowe ale +70 z tym, że wczesną jesienią i nie chciały współpracować. A jakieś 800m od tego miejsca do połowy września pociskałem krasnopiórki po 40cm :grin: na spławik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niestety jak na razie powtarza sie sytuacja z zeszłego roku. Okonie nie chca współpracować. Dzisiaj bylismy we trzech na PIV od strony Antoniowa. Kilkadziesiąt dziur zrobionych a efekt to... trzy okonki. Ani na błystke ani na mormyszkę brać nie chciały. Spotkalismy kilku wędkarzy i wszyscy praktycznie na zero. A zawędrowaliśmy aż prawie pod wyspę. Lód 7-9 cm, czysty. Na lodzie 3-5 cm sniegu. Aha i dla zainteresowanych. Jak wracaliśmy to na PIII trzech na środku zbiornika siedziało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wujas był dzisiaj 6h na PIV za okoniem z mormyszką. Złowił kilkanaście niewymiarowych i sześć ... leszczyków. Ci których spotkał na lodzie tez nie mieli sie czym pochwalić...

I taka mała dygresja na koniec. Powiedzcie mi skąd się tyle tego drobnego leszczyka wzięło na PIV :?: Z Przeczyc je powpuszczali czy co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i łowić się da, tylko najpierw trzeba wejść. Lód tak szybko się nie rozpuści, ale boję się że od brzegów będzie kiepski. Sam miałem plany na ten weekend, ale deszcz ma padać. Zresztą co jakis czas pada... :twisted: Wujas jak był w niedzielę na PIV to było 16 cm czystego lodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P4 to młody zbiornik :!: zakaz połowu z łodzi powoduje, że poznajemy go tylko w zimie z lodu :!: a jak wiadomo jest to czasochłonne 3 lata temu trafiłem na okonie i to takie konkretne , w tym samym roku łowiłem je w środku lata na boczny trok, ale w innym miejscu :mrgreen:

Kolejne 2 lata to szperanie w znanych i nowych miejscach, ale raczej z mizernymi efektami.

Jeszcze trochę to potrwa zanim się pozna ten zbiornik jest jedno drobne „ALE” coraz głośniej i częściej słyszę o zrobieniu z P4 Łowiska Specjalnego :evil: zarybiane z naszej kasy, ale profity zgarnie kto inny .

Jeśli się tak stanie to poważnie rozważam składanie pozwu przeciw PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.