Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Widzę kolega ortodoks :wink: Ok, wszystkie standardy hard rocka :wink::lol:

absolutnie żaden ze mnie radykał ani extremista :wink: .... tylko po prostu rozwala mnie klasyfikowanie spokojnego rockowego grania jako metal :roll: , bo to są mocno różne rzeczy nawet dla laika (za takiego się uważam, na tle znajomych, którzy ciężkiej muzy słuchają) , ale po nazwach zepołów wnioskuję, że dzieckiem "neo" nie jesteś..... :mrgreen::lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to parę linków :twisted:

Dla tych którym po plecach chodzą ciarki (jak mi :wink: ) jak i dla tych, którzy mówią, że techno to muzyka :wink::lol: Krótko- Fear of the dark

I jeszcze jedna z moich ulubionych Ghost of the navigator :twisted:

http://youtube.com/watch?v=yatbBkNfnJs

I na koniec Blood brothers :mrgreen:

http://youtube.com/watch?v=3bST0xFudwE

i klasyk The trooper

Jakość nie jest rewelacyjna, ale za to kawałki z mojego ulubionego koncertu "Rock in Rio", którego sobie słucham często w aucie :cool:

I na koniec jedna z moich ulubionych Metallicy "Motorbreath" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze koniecznie " Die Die My Darling"

http://youtube.com/watch?v=mPyvmjD8qNM&mode=related&search=

Oraz The Outlaw Torn z S&M

http://www.youtube.com/watch?v=Gk1QZ3PA__0

Fade do Black

For Whom To bell tolls :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=IcsaBKoK9-o

To tylko takie moje "klasyki" , a gdym miał pisać, jakie wszytkie kawałki mi się Metallicy podobają, top odejrzewam, że niestarczyl by mi jeden post:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie po ... teges i choruję na Rubika, a zwłaszcza na:

http://www.rubik.pl/index.php3 niestety to tylko kawałek do ściągnięcia z oficjalnej strony, a dalej akcja się dopiero zaczyna :wink:

Już czekam jak pod choinką znajdzie się "Rubikon" :mrgreen:

A no i jeszcze to: Po śmierci ojca Świętego

jakoś mnie ciary przechodzą jak tego słucham :wink: Jednym słowem zamykam oczęta i się rozpuszczam - właśnie tego słucham ........

No a coś dla zakochanych na zimowe wieczory:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus wyluzuj teraz mam parcie na niektóre jego utwory :lol:

Poza tym słucham wielu gatunków muzyki, a najbardziej takiej do poskakania :mrgreen:

MTV i VIVA to najczęściej hulające programy gdy tv jest włączony, więc proszę mi tu ze "starą" nie wyskakiwać :mrgreen::wink:

Wczoraj mój dzieciak podchodzi do mnie i mówi: mamo poszukaj Shakiry, no ok ....

Leci "Hips don't lie", młody tańczy i śpiewa: siekiera, siekiera .... Choroba padłeś - powstań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus wyluzuj teraz mam parcie na niektóre jego utwory :lol:

jesetm wyluzowany, zupełnie....tylko nie trwię tego "kompozytora" z bożej łaski :roll::roll:

jednym słowem tfurca przez duże TFU.

Poza tym słucham wielu gatunków muzyki

też w pracy radio leci bo nie wszyscy współpracownicy znieśliby moją muzykę...., ale to że z przymusu słucham np.: kasi cerekwickiej nie znaczy, że uważam że fajnie śpiewa (lub opcjonalnie że wogóle śpiewa)

niestety nie tylko z warszawskich liceach... :roll:

czemu niestety :?:

tekst jest mocny, naprawdę mocny....ja się za pierwszym razem uśmiałem do łez :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesetm wyluzowany, zupełnie....tylko nie trwię tego "kompozytora" z bożej łaski :roll: :roll:
masz do tego prawo :wink:
też w pracy radio leci bo nie wszyscy współpracownicy znieśliby moją muzykę...., ale to że z przymusu słucham np.: kasi cerekwickiej nie znaczy, że uważam że fajnie śpiewa (lub opcjonalnie że wogóle śpiewa)
A widzisz ja nie mam swojej muzyki.... słucham wszystkiego - dosłownie :smile: a utwory różnych zespołów to najczęściej wybiórcze kawałki z danej płyty, bo reszta jak dla mnie nie nadaje się do słuchania :mrgreen::wink:

ponoć w warszwskich liceach nie ma gorszej obelgi niż: "ponoć twoja stara klaszcze u rubika....."

niestety nie tylko z warszawskich liceach... :roll:

A to mi akurat lotto, na szczęście jestem osobą, która totalnie nie przejmuje się jakąś modą czy trendami, a także tym co kto myśli o moim stroju, makijażu, sposobie bycia itp. czy też muzyce, której słucham. Jestem zwolennikiem szanowania czyiś poglądów, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos obraza czyjas mame, to juz nie jest smieszne

więcej dystansu człowieku....do siebie do rodziców i do świata wogóle. jak będziesz tak wszystko brał do siebie i doszukiwał się podtekstów i problemów to za kilka latek, kiedy zaczniesz tzw. dorosłe życie możesz na głowę dostać.... więcej luzu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

ja tez klaszcze Rubikowi bo mi sie podoba kocham MIre Kubasinsko kapie sie w metalicea koncze na Marku Grechucie.

Poprostu słucham co lubie.

Twoi starzy słuchaja czy klaszcza Rubikowi to stwierdzenie jest jeszcze jednym głosem na nie młodzieży nioe dziwi mnie to w moich czasach było nie dysko polo czy wczesniej zwykłym wykonawcom.

Takze wsród młodziezy to powiedzenie moze przedstawiac jakas wartosc powiedzmy strategiczna podkreslajaca chec wyskoczenia poza nawiasy społecznego trendu.

To nic złego.

Wiele przeszłem dorastajac takze mnie nie zadziwi nic.

Ale jesli mozna to przynajmniej na forum wiecej tolerancji bo ten temat nie powstał poto zeby skłucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to że z przymusu słucham np.: kasi cerekwickiej nie znaczy, że uważam że fajnie śpiewa (lub opcjonalnie że wogóle śpiewa)
tu się zgadzam a nawet powiem więcej - wyje i beczy jak większość "wokalistek" w naszym kraju. Niestety radia rzadko daje się posłuchać :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety radia rzadko daje się posłuchać :???:

ale jak w pracy siedzi z tobą w biurze kilka (kilkanaście) osób, z których każda słuch czegoś innego (od ciężkiego metalu, przez elektroniczną, aż po zwykłe disco), to radio wydaje się być jedynym rozwiązaniem..... chyba, że podasz mi lepsze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.