Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na bolenie

KSIAŻKA I FILM

Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na bolenie   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

we Wrocławiu trwają dni fantastyki i wyczaiłem że będzie Graham Masterton znany pisarz horrorów , swego czasu nagminnie go czytałem i jedna półka w regale to jego twórczość, niestety w piątek na spotk

Ostatnio pogoda i stan wody nie zachęca do wyprawy na ryby to polecam film Fanatyk jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to się nie zawiedzie, dla mnie 10/10  

Posted Images

tomek1 ale ty sie czepiasz ja nie wiem po co to z twojej strony mowimy o filmach a ty wyskakujesz ze mi zwiniesz samochod Ty sie lepiej nie chwal

To była odpowiedź na twoją radę

po co placic cokolwiek jak mozna miec co chcesz za darmo

Ale widzę, że nie zrozumiałeś aluzji :cry:

Wracajmy do tematu

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pike
A co do tych intelektualistow, to owszem demokraci ale czy w większości "lewicujący"?....wielu tak uważa, ale i wielu uważa inaczej...

Cześć El Rifle. O liczbie "milion" śmiało można powiedzieć "wiele" i o liczbie "dziesięć milionów" - również. Każde indywiduum jest zanurzone w czymś bardziej ogólnym od niego, a dziś "postępowość" utożsamiana jest z "lewicowością". Przeczytałem niedawno, że internet powinien być cenzurowany, bo "zagrożeniem jest szerzenie się skrajnie prawicowych poglądów". Była dyskusja, ale nikomu nie przyszło do główki, by zapytać czy "poglądy skrajnie lewicowe" też nie są be. :lol: . Świadczy to o powszechnym braku rozumienia najprostszych rzeczy: albo poglądy skrajne są be, albo nie są; "zło" czynione przez poglądy "skrajnie prawicowe" było złem, a "zła" czynionego przez "skrajnie lewicowe" nie było, bo to nie było zło, tylko "wypaczenia na drodze do postępu" ( i świetlanej przyszłości ) :mrgreen: . Jednostki mające dystans do swojej epoki- zdolne do zewnętrznego oglądu tego, w czym są zanurzone - to rzadkość. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
A wracajac do tematu :razz: ...

Chyba mój tekst rzeczywiście namącił Ci w głowie, bo to jest ściśle na pewien temat. Czemu namącił - nie wiem. To prosty tekst, zrozumienie go nie wymaga żadnego przygotowania - to banały :cool: Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 years later...

co jest kurna ? nik nie czyta ? nikt nic nie ogląda? moja propozycja do obejrzenia to legendy polskie firmowane przez jeden portal aukcyjny do obejrzenia na ytubie krótkie filmiki zrobione przez Bagińskiego, do obejrzenia 4 tytuły, " Twardowsky" " Twardowsky 2.0" "Smok" i wczorajsza świeżonka " Operacja bazyliszek " gorąco polecam Wieckiewicz gra super

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

we Wrocławiu trwają dni fantastyki i wyczaiłem że będzie Graham Masterton znany pisarz horrorów , swego czasu nagminnie go czytałem i jedna półka w regale to jego twórczość, niestety w piątek na spotkanie autorskie nie dałem rady dotrzeć ale dzisiaj był panel dyskusyjny na temat fantastycznych światów i był Masterton , na koniec jako jedyny wszedłem na scenę i mam to

WP_20170708_16_11_13_Pro.jpg

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 11 months later...

W dniu ‎08‎.‎07‎.‎2017 o 17:49, wasyl1968 napisał:

we Wrocławiu trwają dni fantastyki i wyczaiłem że będzie Graham Masterton znany pisarz horrorów , swego czasu nagminnie go czytałem i jedna półka w regale to jego twórczość, niestety w piątek na spotkanie autorskie nie dałem rady dotrzeć ale dzisiaj był panel dyskusyjny na temat fantastycznych światów i był Masterton , na koniec jako jedyny wszedłem na scenę i mam to

WP_20170708_16_11_13_Pro.jpg

Brawo  Ty Wasylu , swego czasu a było to bardzo dawno przeczytałem dwie książki Mastertona  , jedna to Agent Dołu a drugiej nie pamiętam , ale powiem szczerze że bardzo wciągające i czytało się z wielka wyobraźnią . Później to już nie było czasu na  książki , praca , dom , rodzina , no po prostu codzienna rutyna i jakoś książki poszły w odstawkie

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...