Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybkach? Marzec 2013


Booseib

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja dwa podejścia na tygodniu na jaziki,środa pogoda super jedno branie i ładna ryba odpływa z przynętą,piątek 3 godz przed południem jeden szczupak i spada mi mały jazik,weekend bez rybek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Rapa-man

Potwierdzam slowa kukasza,dzisiaj odra spinn, woda wysko,kawa z mlekiem,rybki sa ciagle pochowane przy dnie,ale mialem branie sandacza na raczka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapa-man na szczęście monitoruje stan Odry na pogodynce i z każdą godziną idzie w dół, więc myślę, że na kolejny weekend już będzie można połowić feederkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie straszna posucha, 4 wypady po 3 godziny i nic. Rzeka Wisła w Goczałkowicach, uciąg średni, głębokość od 0,5 metra do 1,5 metra. Podpowie mi ktoś czy jest sens szukać kleni na płytszym odcinku rzeki (0,5m) o dnie z dosyć dużą ilością dużych kamieni, kiedy kawałek niżej mają do dyspozycji normalne dno ale już 1,5 m głębokości ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Sens jest zawsze,na klenia jeszcze za zimno na plytkiej wodzie,ale kto wie nie ma reguły na rybach:)więc czekamy na poprawe warunków :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Krakowie dopisała pogoda - wędka w dłoń i w trasę.

Czas Operacyjny: 6h

Odwiedzone rzeki: Dłubnia, Rudawa, Wisła.

Przynęty: błystki, woblery, twistery.

Wyniki: O kiju :mrgreen:

Wrażenia z wycieczki w blasku słoneczka - bezcenne :mrgreen:

W weekend dalszy ciąg zwiedzania rzeczek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto razy trzeba przegrać, żeby raz wygrać. Ja się nie poddaję i jakieś skromne wyniki są :smile:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=243738#243738

Niektórym wysoka, mętna woda na Odrze nie przeszkadza w wynikach :D. Graty Jacku

Jeśli do soboty nie będzie oznak żerowania byczka to również ruszam z DSem za kleniem nad Odrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem wolne, więc na ryby :) pstrągi brały już lepiej, sporo małych kropków się trafiło, było kilka odprowadzeń, w tym jednego całkiem przyzwoitego. Wracając postanawiam spróbować raz jeszcze go skusić. No i udało się:) 34 cm lądują na brzegu. Rybkę wypuszczam bo szkoda chudziny zabijać, wiecej na filmiku i foto.

dy4hi.jpg

4tlpoj.jpg

2rh2368.jpg

View My Video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wraz z kolegom wybrałem się na Odre w Kędzierzynie-Kożlu na 8 godzin i złapaliśy po jednym raku,a pozatym nie dało się zabardzo łowić ponieważ bardzo dokuczał wiatr.Metoda łowienia ds.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu przerwa z rybkami,idą mrozy,za miesiac moze kleń sie już ruszy :sad: tragedia

Kleń, certa, płoć, krąp, świnka, jelec i inny białoryb już się ruszył ale jeszcze nie do końca jak byśmy chcieli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacerowałem dzisiaj nad jedną z rzeczek, 3 brania, pstrągi male około 35cm, wszystkie odchaczone w wodzie.

Klimacik fajny, jednak woda krysztal i bardz niska, ciężkie warunki, widziałem już stada dużych żab, niedługo pstrągi będą miały wielkie żarcie. :)

krainapstragailipienia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty koledzy! aż w dołku mnie ściska z zazdrości że Wy już łowicie :razz: a na Mazurach na jeziorach lód 30cm+ a w rzekach jeszcze nic nie słychać :cry: Już nie mogę doczekać się codziennych wypraw na moją rzekę , która praktycznie płynie 5min. od domu i obecnie z niecierpliwością wyczekuję weekendów , bo tylko wtedy mam czas połowić na lodzie :mrgreen: ale już chciałbym połowić na wypuszczankę czy ds . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID napisał:

3 brania, pstrągi male około 35cm, wszystkie odchaczone w wodzie.

No, wcale Ci się nie dziwie że tak twierdzisz, sa wody gdzie takie kropki to prawdziwe okazy, lecz po fotkach z pstrągami które łowisz trudno się z Tobą nie zgodzić :mrgreen: DAWID? Tak na marginesie, ile miałeś juz w tym sezonie kropek z czwórką z przodu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.