Wybierz kategorię tematyczną

Pod koniec listopada wraz z Jackiem gościliśmy grupę wędkarzy, było dwóch z Polski (świeżo upieczony Mistrz świata Grzegorz Zarębski i Piotr Piotrowski - właściciel WŚ), dwóch z Rosji (trzykrotny Mistrz Świata w łowieniu pstrągów Alexej Shanin) i kolejna para z Łotwy (dystrybutorzy przynęt Izumi na rynek europejski). Łowiliśmy 5 dni, efekt to 20 szczupaków w rozmiarze 80-110cm i sporo mniejszych ryb, celem spotkanie było zrobienie materiału filmowego o łowieniu szczupaków w okresie późno jesiennym. Chociaż pogoda nas nie rozpieszczała...... (mieliśmy wszystko, słońce, deszcz, wichury, gradobicia itd) to daliśmy radę!Oto krótka fotorelacja:

Przez oblodzone slipy mieliśmy problemy z wodowaniem łodzi:W drodze na łowisko...Daleko jeszcze ?;-)Na łodzi operatorskiej też brały!Na Izumi też brały, ale słabiej ;-)Alexey, młody chłopak a już na koncie trzy tytuły Mistrza Świata:Ryba wyprawy złowiona przez Jacka :-)Grzegorz Zarębski i jego szczupły w wersji mini ;-)Właściciel moskiewskiej telewizji wędkarskiej z pierwszym irlandzkim szczupakiem. Cisza przed burzą ;-)Alexey Shanin w akcji (a raczej chwilę po akcji). Trzykrotny Spinningowy Mistrz Świata. Gdyby tylko słuchał.... ;-)Andrey Shapilov - największy w Europie Wschodniej dystrybutor i producent sprzętu wędkarskiego i jego "Fat Irish Lady" ;-)Lansik przy piwku. Po lewej Grzegorz Zarębski, Mistrz Świata, oraz dwukrotny Mistrz Europy. Po prawej Piotr Piotrowski, właściciel "Wędkarskiego Świata". W środku dwóch światowej klasy koszykarzy w strojach reprezentacji ;-)Cała Ekipa Polsko - Rosyjsko - Łotewska. Trochę dziwna ta ekipa ze wschodu - "wódki nie pijom" :-)Pierwsze dni mrozów. Zaczęło się od nawałnic ze śniegiem, gradem, poziomym deszczem i temperaturami iście syberyjskimi. Podejrzewamy że to nasi Goście z Rosji przemycili do Irlandii tę piękną pogodę.Chwilowo miałem dość.... pod pretekstem cyknięcia fotki "zmusiłem" Grześka aby usiadł na "rumplu" ;-) Po twarzy widać jak bardzo to docenił. W oddali kapitan Jaco. Trzecia łódka musiała się schować gdzieś za kroplami. Piotr w tym czasie wywalił kamerę i statywy z "pogodoszczelnego" pudła i sam się tam schował... :-)Pozdrowienia ze zmrożonej Irlandii :-)
Tomek104


Od redakcji:
Tomek na co dzień mieszka i pracuje w Irlandii. Jest także przewodnikiem wędkarskim i pomaga wędkarzom w złowieniu wymarzonego okazu.

Kontakt:
Tomasz Kurman
tel. 00353 85 731 85 41

http://www.guidedfishing.infoKomentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz

https://www.iparts.pl/dragon

Blog Zwędkowani TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich