Wybierz kategorię tematyczną

Sezon wędkarski w pełni. Nad jeziorami, rzekami i stawami spotkasz pełno pasjonatów, którzy cierpliwie stoją z wędką i czekają na złowienie grubej rybki. Pogoda z dnia na dzień coraz korzystniejsza do tego, by wybierać się na świeże powietrze. Aura sprzyja wyjazdom - mamy nadzieję, że obfite połowy też każdemu dopisują. Jednak żeby łowić skutecznie, musisz być odpowiednio do tego przygotowany.

Jak dobrze wiesz, w wędkowaniu liczy się wszystko - od odpowiedniej fazy księżyca, umiejętnie wybranego miejsca, po wiedzę na temat metod połowu danego gatunku, czy dobrze przygotowanej zanęty. Liczy się nawet twój zapach, który przesiąka subtelnie do zanęty jaką przygotowujesz (często może on skutecznie rybkę odstraszyć, na przykład kiedy jesteś palaczem tytoniu i twój zapach jest naprawdę intensywny i odczuwalny dla ryb). Jednak tak naprawdę liczy się przede wszystkim dobry, odpowiedni sprzęt...

Sklep wędkarski Bolw.pl wprowadził niedawno innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli każdemu wędkarzowi na zapoznanie się z ofertą w możliwie najlepszy sposób. Mowa o technologii robienia zdjęć produktowych 360 stopni- pozwala to na przedstawienie produktu w najdokładniejszy sposób. Kupujący może dokładnie zapoznać się z przedmiotem, widzi go z każdej strony, przybliżając może przyjrzeć się detalom i szczegółom, które go interesują. 

Dzięki temu rozwiązaniu kupujący zawsze będzie zadowolony z transakcji. Kończy się era tzw. płaskich zdjęć, które są udoskonalane w programach graficznych i przekłamują niekiedy faktyczny wygląd przedmiotów. Teraz każdy wędkarz będzie mógł wybrać odpowiedni kołowrotek- nie tylko w najlepszej cenie, ale i w najlepszej jakości. Technologia ORBITVU to światowy lider tego rozwiązania, a sklep wędkarski BOLW.pl kładzie duży nacisk na najlepszą jakość.

Orbitvu to nowy wymiar doświadczenia produktu na odległość. Z technologii tej korzystają największe marki na świecie, by wyeksponować odpowiednio swój produkt. Obecnie sklep BOLW.pl dysponuje studiem, w którym wykonywane są zdjęcia w technologii 360 stopni. Stworzenie wizualizacji produktu wymaga wykorzystania profesjonalnych programów fotograficznych multi core, m view, czy IQ mask. Profesjonalne studnio obsługuje grafik, który przygotowuje dla wędkarzy najlepszej jakości wizualizacje. Od teraz wędki, kołowrotki, spławiki, czy wszelkie akcesoria wędkarskie, będą ukazane w realny, rzeczywisty sposób. Dzięki temu każdy wędkarz będzie mógłwybrać najodpowiedniejszy dla siebie sprzęt!
Pełne możliwości prezentacji 360 (przybliżanie, pełny ekran, detale) możecie zobaczyć na przykładzie kołowrotka RYOBI ZAUBER CF 3000, który znajduje się pod tym adresem: Ryobi Zauber CF 3000 Wszystkie produkty w naszym sklepie, które posiadają zdjęcia 360 oznaczone są odpowiednią grafiką.

Sklep rozwija się coraz bardziej- niedawno otworzył swój pierwszy stacjonarny punkt. Od marca wędkarze z Zielonej Góry i okolic mogą kupić rzeczy w sklepie stacjonarnym. Mieści się on na ul. Zjednoczenia 5B (naprzeciwko Castoramy). Dodatkowo obok sklepu stoi pierwszy w województwie lubuskim Robakomat- maszyna do sprzedaży żywych robaków i akcesoriów wędkarskich, która czynna jest 24/7.

Odpowiedni sprzęt wędkarski to gwarancja udanych połowów. W sklepie wędkarskim BOLW.pl kupisz bardzo dobrej jakości towar, z którego będziesz zadowolony! W tym sklepie wysoka jakość i obsługa idą w parze, właśnie po to byś łapał same grube ryby! Przy okazji chcielibyśmy zaprosić Was na portal wędkarski Wędkarstwo Moja Pasja, na którym znajdziecie bazę wiedzy wędkarskiej. Co tydzień dodawane są nowe, interesujące artykuły oraz poradniki tworzone przez redaktorów Wędkarstwo Moja Pasja.
Bolw.pl

 

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz

https://www.iparts.pl/dragon

Blog Zwędkowani TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich