Wybierz kategorię tematyczną

Na polski rynek wkracza nowa firma specjalizująca się w wędkarstwie karpiowym. INFINITY FISHING jest producentem wysokiej jakości produktów skierowanych do profesjonalnych Karpiarzy. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki asortyment komponentów przeznaczonych do produkcji przynęt karpiowych.

Firma posiada różnorodne mączki zwierzęce (mączka z kałamarnicy, mączka z kryla) i roślinne (mączka algowa) o dużej zawartości składników odżywczych. Produkty te mogą być stosowane jako składniki zanęt wędkarskich bądź wykorzystywane do produkcji kulek proteinowych.

Dodatkowo, INFINITY FISHING oferuje trzy rodzaje rodzaje surowych olejów rybnych (olej tuńczykowy, olej sardynkowy, olej z wątroby dorsza) o wysokiej zawartości kwasów Omega-3. Owe produkty znajdują zastosowanie przy wyrobie kulek proteinowych. Stosowane są również do zalewania ziaren i pelletów.

Dystrybutor proponuje też takie produkty jak Amino Kryl (płynny ekstrakt z kryla o dużej zawartości wolnych kwasów tłuszczowych) oraz Spirulinę.

Produkty firmy INFINITY FISHING dostępne są do nabycia u następujących dystrybutorów:
- Carshop Warszawa
- Carpshop Poznań
- Sklep Karpiowy
- Centrum Wędkarskie Crazy Carp
- Karp Market

Szczegółowa oferta producenta dostępna jest na stronie internetowej INFINITY FISHING:

www.infinityfishing.euKomentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz

https://www.iparts.pl/dragon

Blog Zwędkowani TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich