Wybierz kategorię tematyczną

Seria pontonów Rib ZCB to propozycja zarówno dla osób chcących delektować się komfortowym i szybkim pływaniem, jak i zainteresowanych wędkowaniem. W ofercie do wyboru klienta udostępniamy szereg modeli w rozmiarach od 270 cm do 560 cm. Kadłub łodzi posiada wyjątkowy kształt zapewniający miękkie, komfortowe i szybkie pływanie. Z łatwością pokonuje napotkane na swej drodze fale, doskonale sprawdza się w trudnych morskich warunkach.

Przy projektowaniu łodzi serii ZCB uwzględniono każdy aspekt związany z bezpieczeństwem pasażerów. ZCB dzięki swoim właściwościom znajduje wszechstronne zastosowanie a konstrukcja pozwala na wyposażenie go w dodatkowe urządzenia takie jak nawigacja, echosonda, itd. Jeżeli szukają Państwo łodzi na dalekie wyprawy po morzu lub jeziorach i chcą za każdym razem przeżyć wspaniałą przygodę to zakup tej łodzi będzie odpowiednim wyborem.


Parametry pontonu: długość 470, szerokość 207, średnica burty 53, max silnik 70, rekomendowany silnik 50, max ładowność 1200, max ilość pasażerów 9, waga pontonu 151 kg.

Zobacz fotogalerięZobacz pełną ofertę pontonów firmy TOKAREX - www.pontony.net.plTOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz

https://www.iparts.pl/dragon

Blog Zwędkowani TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich