Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Byłem dzisiaj na drugich barkach. Wialo tak samo jak wczoraj, ale dało się łowić. Miałem mało brań. Ale udało mi się wyciągnąć dwa leszcze po około 45 cm. Wzieły w przeciągu 20 minut z samego rana, a później już praktycznie nic. Sama drobnica. Kilka płoteczek, mały leszczyk i chyba 4 małe bolenie.

Maniu394: dzięki za sobotnie rady. Te dwa leszcze wzieły na zestawach które mi pokazałeś. Pomimo moich obaw co do holu na cienkim przyponie, wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh,szkoda,w miasto nie bede sie zapuszczał nie lubie takiego miejskiego łowienia,no to trzeba będzie jechać na rędzin:)....a tak ogolnie jak z białą rybą na barkach,powiem wam ze byłem 2 razy i nawet brania,zasiadka na leszcza potem na płoć i nic :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh,szkoda,w miasto nie bede sie zapuszczał nie lubie takiego miejskiego łowienia,no to trzeba będzie jechać na rędzin:)

Dla przypomnienia. Miętus do końca lutego ma okres ochronny.

....a tak ogolnie jak z białą rybą na barkach,powiem wam ze byłem 2 razy i nawet brania,zasiadka na leszcza potem na płoć i nic :neutral:

Brania są, ale ostatnio tylko drobnica. I jak na razie koniec łowienia z brzegu na barkach bo wszystko zamarzło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam takie pytanie przyjeżdza do mnie kolega znad morza no i oczywiście kijki już czekają proszę o podpowiedź gdzie na zimowisku barek 2 bo tam chcę go zabrać najlepiej się przyczaić na porządną wrocławską płotkę lub i leszczyka , byle w sobotę było bez lodu

pozdr dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam takie pytanie przyjeżdza do mnie kolega znad morza no i oczywiście kijki już czekają proszę o podpowiedź gdzie na zimowisku barek 2 bo tam chcę go zabrać najlepiej się przyczaić na porządną wrocławską płotkę lub i leszczyka , byle w sobotę było bez lodu

pozdr dawid

Panowie kiepski okres sobie wybraliście bo niestety idą lody,skoro na barkach juz jest to bedzie sie utrzymywal do końca stycznie albo i dłuzej,trzeba czekac:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na spacerze z psem wzdłuż kanału powodziowego (od mostu Bartoszowickiego do mostu Swojczyskiego) . Wszystko zamarznięte. Takiego niskiego poziomu jeszcze tam nie widziałem. Pod samym mostem Swojczyckim można przejść po samych kamieniach nie dotykając nogą lodu. Mam nadzieje, że cała ryba zdążyła dawno zejść niżej. Iście apokaliptyczny widok :D

Obserwacje przydadzą się na wiosnę :D

5e6178d53253a270m.jpg

d401db3d05e893bem.jpg

5bef709fcb1be588m.jpg

56a8d1f1ef899a08m.jpg

7ee6f00ac09207a2m.jpg

6c83baf46c8869fdm.jpg

c75830cb23896fd8m.jpg

cdb9e3625cc26af4m.jpg

dc137259d5514929m.jpg

f34baac64c3a1784m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.