Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 6 months later...

Ho ho ho:)🎄🎆 spotkanko, kufel 0%:)?

Tak na szybko termin np. w ten weekend 8-10? A może spokojnie poczekamy i w styczniu, kiedy jeszcze część będzie się zastanawiać, czy opłacać składki i pozwolenia? Czekam na odzew, propozycje, pomysły👊

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Odpadłem na rok z forum, ale i wędkarstwo musiałem ostro ograniczyc. W przyszłym już będę widywany tutaj znacznie częściej. Zaczynam buszować, bo właśnie na spotkanie grudzień/styczeń bardzo chętnoe bym przyszedł. 

Pozdrawiam Wszystkich ciepło. 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 stycznia to początek ferii w dolnośląskim. Może się zdarzyć, że już w sobotę trzeba będzie jechać dzieciaki odwieźć, np. do babci. Może lepiej w piątek 12 stycznia?

Na miejsce proponuję któryś z barów pod nasypem kolejowym. Niestety nie wiem, jaki obecnie jest najbardziej "przyjazny"  grupowym posiedzeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
24 minuty temu, wasyl1968 napisał:

Co z spotkaniem ? 13 za tydzień 

Mnie 13 trochę się posypał. Lepszy byłby dla mnie 20. W jutrzejszą sobotę wieczorem będę wiedział. Ma ktoś pomysł gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MarianoItaliano85 napisał:

Chopper bar ? Myślę że koło 20go mógłbym wpaść. 

Przepraszam, ale 13 stycznia u mnie odpada. W weekendy zarządza najważniejsza osoba na globie:) i ten dzień jest do jej dyspozycji. 20 stycznia byłby dobry. Chopper-Bar, zaglądnąłem na stronkę i wygląda ok. Nie wiem, czy zgodzicie się na zmianę daty? I czy tam rzeczywiście trzeba rezerwować stolik? Na rympał będą wolne miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaceen napisał:

Przepraszam, ale 13 stycznia u mnie odpada. W weekendy zarządza najważniejsza osoba na globie:) i ten dzień jest do jej dyspozycji. 20 stycznia byłby dobry. Chopper-Bar, zaglądnąłem na stronkę i wygląda ok. Nie wiem, czy zgodzicie się na zmianę daty? I czy tam rzeczywiście trzeba rezerwować stolik? Na rympał będą wolne miejsca?

Przy weekendzie może być problem z miejscem 😕 nie wiem jak wygląda kwestia rezerwacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarianoItaliano85 napisał:

nie wiem jak wygląda kwestia rezerwacji. 

Z grubsza wygląda tak. Na tą chwilę rezerwacja 50zł/os. Im bliżej terminu będą chcieli więcej np. 100zł. Wpłata odliczana od rachunku przy zamówieniach+10% łapówki?:) Napiwku?;) Jeden płatnik🤨 Jak zadeklaruje się 30 osób, a przyjdzie pięć, to wyjdę obżarty i opity jak bąk zanim przedpłatę się wykorzysta:)))

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zarówno 19 jak i 20 pasuje.

Optuję za jakimś miejscem pod nasypem - bardzo dobry dojazd i klimatyczne knajpki - bez tego zgiełku z Rynku - Rumbar jest ok. Tak czy inaczej dostosuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.