Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

co mam ci wymieniac
A co nie wiesz , :?: ja mogę ci powiedzieć :mrgreen:
po co jak doskonale wiesz kto tam lowi i wszyscy cie doskonale znaja!! a razczej sie poznali na tobie!!
Pewnie że wiem kto łowi ,w końcu siedzę tam 10lat :wink: jak wy wszyscy jeszcze nie wiedzieliście że karpie pływają w Odrze ,ja je już łowiłem :mrgreen: ,a czy się poznali ,no na pewno bo lekkiego życia nie mieli i nie mają z zemną ,jak nie chcieli wypuszczać karpi po dobroci to i perswazją trzeba było użyć i powiem ci tylko że nawet zagorzali "mięsiarze" zaczęli wypuszczać a łatwo przekonać ich nie było ,wiele ryb trafiło na szarpaka bo cóż ja jeden mogłem zrobić w pojedynkę ,choć sporo uratowało się .

adams, dla twojej wiadomości cobyś plotek nie słuchał ostatniego karpia zabrałem 8 lat temu ,karpiarzem nie jestem i nigdy nie zostanę ,ale karpie łowie od 40lat i będę łowił ile się da.

PS -rozumiem twoją frustracje ,którą wyładowujesz na necie ,straciłeś pracę w Krokodylu ,a po prawdzie to cię wywalili ,ale to nie koniec świata. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a twoje zdanie mi "wisi"

Maniek,już któryś raz widzę Twoje teksty tego typu :roll: zastanawiam sie kto dal Ci tego moda?

Powiem tyle:jesteś za stary,za często Cie ponosi i wyglądasz mi na mięsiarza.

W tym wieku ludziska nie potrafie sie przestawic na europejski "system" C&R.

bo mnie to nie interesuje kto zabiera a kto wypuszcza karpie i nie tylko

A mnie tak,bo prawdziwy wedkarz lowi dla przyjemnosci a nie dla miesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle:jesteś za stary,za często Cie ponosi i wyglądasz mi na mięsiarza.

W tym wieku ludziska nie potrafie sie przestawic na europejski "system" C&R.

Jasnowidz i socjolog :lol: Sprawdź Mańkowi jeszcze teczkę, bo może z SB współpracował :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a twoje zdanie mi "wisi"

Maniek,już któryś raz widzę Twoje teksty tego typu :roll: zastanawiam sie kto dal Ci tego moda?

Powiem tyle:jesteś za stary,za często Cie ponosi i wyglądasz mi na mięsiarza.

W tym wieku ludziska nie potrafie sie przestawic na europejski "system" C&R.

Nie znam moderatora na tym forum ktory w swoich wypowiedziach bylby tak stonowany jak jest maniek. To ze napisal ze czyjes zdanie mu "wisi" wynikalo tylko z tego ze gosc swoim atakiem na takie traktowanie zasluzyl.

Ty z kolei jestes dziwny, ponioslo cie i wygladasz mi na durnia. Jak mozna powiedziec do czlowieka ze jest za stary do stosowania C&R?

Spojrz np na mnie. Jestem względnie mlody, mam 23 lata. Wypuszczam 90% zlowionych przeze mnie ryb, ale w moich ulubionych lowiskach nie chce miec karpia. Nie lubie tej ryby, uwazam ja za chwast. Duzo ich w zyciu nie zlowilem bo nigdy sie nie nastawialem, ale musialby byc na prawde duzy zebym go nie zabil. Jestem zdecydowanym zwolennikiem POLSKICH wód - co za tym idzie polskich ryb w nich plywajacych. Szczupaki wypuszczam, plocie, liny, karasie, sumy, sandacze etc tez wypuszczam. Karpia raczej nie wypuszcze (chyba ze bedzie naprawde wyjatkowy). Nie dlatego ze jestem zwyrodnialcem - po prostu czytalem bardzo duzo artykulow nt tej ryby i suma sumarum nie chce jej w lowiskach ktorych lowie - chyba ze beda to lowiska sztuczne.

bo mnie to nie interesuje kto zabiera a kto wypuszcza karpie i nie tylko

A mnie tak,bo prawdziwy wedkarz lowi dla przyjemnosci a nie dla miesa.

Nie lowie dla miesa, tylko dla przyjemnosci, karpia nie wypuszcze.

Mozecie sie teraz na mnie powyzywac ;) Zdania szybko nie zmienie, a mankowi powiem tylko zeby sie nie przejmowal bo nalot byl zdecydowany a cel jeden - z niewyjasnionych przyczyn powyżywac sie na jednym z najwazniejszych autorytetow na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel, tacy ludzie jak ty od zawsze mnie bawili ale jednoczesnie irytowali, nic nie wie a najwiecej ma do powiedzenia.. gość z drugiego końca Polski ocenia kogoś kogo na oczy nie widział i pewnie z nim w życiu nie rozmawiał... ten sposób oceniasz wyłącznie siebie w oczach innych.. aaa i wypada mi jeszcze tylko napisać - marewel, wisi mi to co teraz o mnie napiszesz!!! :lol:

Akurat znam Mańka, kilka razy z nim łowiłem, znam też jego kolegów ( karpiarzy) z którymi łowi Maniek od wielu lat i wiem z jakim uznaniem wypowiadają sie o tym człowieku. powiem tyle- życze sobie i wam żeby każdy wędkarz prezentował taką postawę jak Maniek. Więcej słów jest naprawdę zbędne... dla takich jak marewel, i tak nie ma "lekarstwa" A ten atak od razu pachniał durną prowokacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy się poznali ,no na pewno bo lekkiego życia nie mieli i nie mają z zemną ,jak nie chcieli wypuszczać karpi po dobroci to i perswazją trzeba było użyć i powiem ci tylko że nawet zagorzali "mięsiarze" zaczęli wypuszczać a łatwo przekonać ich nie było
- ja to słyszałem, i nie od Mańka tylko bezpośrdnio z ust wędkarza który był poddany Mańkowej " resocjalizacji" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze przeczytam co czasem napisze i jakiego prostackiego słownictwa używa.
hehe dobre :mrgreen: od dzisiaj cały haczyk będzie czekał na twoje cenne rady i opinie :lol:

gdybym chciał Cie ocenić na podstawie kilku twoich ostatnich wypowiedzi musiał bym użyć słów obraźliwych dlatego odstąpię od dalszego komentowania twoich wypowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym chciał Cie ocenić na podstawie kilku twoich ostatnich wypowiedzi musiał bym użyć słów obraźliwych dlatego odstąpię od dalszego komentowania twoich wypowiedzi..

Tylko nie wiem czy wiesz ale ja tu moderatorem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel co ty wypisujesz? Nagle po jednym oskarżeniu Maniek zaczął Ci "Wyglądać na mięsiarza" ? Ważne jaki kto jest przede wszystkim, jeśli nie znasz[tak mi się wydaje, może jest inaczej i razem wędkujecie] to nie oceniaj po pozorach, albo dlatego, że ktośtam powiedział że tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel, Ty sobie wypuszczaj co i ile chcesz ale wara Ci do tego ile i jakie ryby ktoś zabiera zgodnie z aktualnym regulaminem. A w ogóle Twoje wypowiedzi pachną mi trollowaniem aby wzniecić zawieruchę. Dla mnie od teraz jesteś ignor. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie kto dal Ci tego moda?
Kupiłem sobie :wink: ,a jak nie wiesz za co to zajrzyj sobie do licznika minut :razz: .
Maniek,już któryś raz widzę Twoje teksty tego typu
Każdy z nas jest ułomny ,ja tym bardziej bo dziele ludzi na mądrych i głupich.
Powiem tyle:jesteś za stary,za często Cie ponosi i wyglądasz mi na mięsiarza.
A jak młodych ponosi ,ho ho ,ja tam stary się nie czuje ,więc mi to tym razem mi lata. :wink::mrgreen: .
W tym wieku ludziska nie potrafie sie przestawic na europejski "system" C&R.

Jesteś za głupi żeby to zrozumieć ,zapytaj Mroczka czy jest mięsiarzem . :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ja wiem ze wam sie nudzi bo jest zima za oknem mokro zimno i ogolnie lipa

Ale warto by bylo w zyciu pokazywac pewne wartosci niz pieniaczyc na forum

Zamiast atakowac warto pojechac w Polske czy to na targi na zlot i osobiscie zobaczyc co masz do zaoferowania jako wedkarz i jako czlowiek

Kolego Marewel a jesli z tych czy innych wzgledow nie mozesz albo nie chcesz brac udzialu w takich realnych spotkaniach moze zaproponujesz cos konstruktywnego na zimowy czas zamiast pienic sie :?:

Maniek poswieca swoj czas na moderowanie i do kazdego moda beda zawsze uwagi bo ten uzna ze cos tam zle zrobil a tamten ze wrecz odwrotnie, bo na dworze zimno to moze oberwie sie Tomkowi albo Madi :twisted: , bo...........................

Najlatwiej jest krytykowac i to kazdy z tych co probuja cos robic ci powie

Wiec zachecam wiecej do jakis konstruktywnych prac zamiast klotni

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek poswieca swoj czas na moderowanie

I chwała mu za to,tylko zapomniał używać języka na miano moderatora.

A co do mięsiarza to niech wyjaśni kwestie ze swoim kolega,napisałem tylko ze wygląda mi na takiego a to nie jest jednoznaczne stwierdzenie.

Jeżeli naprawdę jest inaczej to §ΘΓγ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozwolę sobie podsumować.

To ja poprosiłem mańka aby został moderatorem i nadal jestem w 100% przekonany, że była to słuszna decyzja.

Ponadto tak się składa, że chyba tylko ja miałem okazję osobiście poznać i rozmawiać zarówno z mańkiem jak i z marwelem. Co prawda z marwelem tylko raz ale wydawało mi się, że wystarczająco długo, aby być teraz co najmniej zdziwionym, tym co napisał.

Marwel, naprawdę mnie zaskoczyłeś i nie wiem co cię ugryzło... delikatnie to ujmując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał, bo poprzednicy już prawie wszystko napisali.

Jak już nie raz pisałem- internet oprócz wielu zalet ma jedną podstawową zaletę- "po kablu" chamstwo łatwo się ślizga :???:

Koledzy moderatorzy- jak zwykle gdy sprawa dotyczy któregoś z nas- zachowali duuużą wstrzemięźliwość. Ale są pewne granice, które na Haczyku nie będą łamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze 3 ostrzezenia dla marawela to grubo za dużo, czy każdy będzie dostawał na starcie 3 dlatego ze powiedział co mysli o danym moderatorze? i do tego używając słowa wydaje mi sie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.