Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


chomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 399
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj rano przyjechał do mnie DAWID z którym wybraliśmy się na spina oczywiście nad Wisłę, niestety po 2 godzinach rzucania nic nawet nie skubnęło ( jeszcze trochę jest za duża i brudna woda). Postanowiliśmy więc zaopatrzyć się sklepie w prowiant % :mrgreen: i pójść posiedzieć ze spławiczkiem który też nie okazał się być zbyt skuteczny ponieważ złapaliśmy tylko po okoniu :roll: Po wędkowaniu wieczorem kolacyjka i oczywiście na piweczko do sklepu :wink: Dzisiaj rano (o dziwo bardzo zmęczeni po wieczornej wyprawie do sklepu :lol: ) poszliśmy znowu spróbować sił ze spinem w ręku tym bardziej że wędkarz którego spotkaliśmy wczoraj wieczorem mówił nam że złowił kilku jazi, tak więc z myślą o jaziach ruszyliśmy nad wodę która przez noc nawet sporo opadła i troszkę sie wyklarowała. Po 1,5h machania kijem DAWID opadł z sił :mrgreen: i znowu zasiedliśmy ze spławiczkiem i dzisiaj było już trochę lepiej (chociaż przeszkadzał wiatr) złapaliśmy trochę drobnicy i czas było kończyć nasze fajne spotkanko :cry: Wielkie dzieki DAWID za odwiedziny i zapraszam ponownie, aha następnym razem już nie przesadzimy z % :lol:

A oto okonek Dawida:

c0fd66cb23fdab20m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moj pierwszy post na forum, od dłuższego czasu czytałem tematy ale nie miałem sie czym pochwalic i dzisiaj nadszedł taki dzien że jest chyba o czym napisac i sie pochwalic.Dzisiaj z bratem pojechałem na rybki, łapalismy na baty same małe płoteczki oczywiscie wszystko wracało do wody, bratu szybko znudziły sie płoteczki wiec stwierdził ze porzuca na spining i złapał.Okoń miał około 40 cm nie mielismy wagi ale na oko duzo do kilograma mu nie brakowało.Dodałem swoje zdjecie z okoniem- takiego nawet w rybnym nie widziałem.Pozdrawiam wszystkich Symsar

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa3ccbb12387a6ed.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem dzisiaj popołudnie i wieczór na rzece Płoni ze spinningiem. Złowiłem 23 okonie od 10 do 22 cm, i pierwszego w tym roku jazia - szkoda że niewymiarowego, 21 cm. Wszystkie ryby na obrotówki w rozmiarze 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dla odmiany pojechałem na Bystrzycę. Ktoś mi rano przygotował przynętę, to znaczy, dano mi znać, że mam wypieprzać nad wodę :lol:

fd16ed314d9c5496m.jpg

--------------------------A to widok z mostu, jestem na miejscu.

9628d771af9e8bc1m.jpg

Niebieska torba, niebieska wędeczka, niebieska żyłeczka, może kleniki to docenią :smile:

fcd06f5e3186e5a4m.jpg

----------------------------W tym miejscu

2ad0a46ea2d2d953m.jpg

----------------------------udało się mi wyjąć klenika

252de2ca13de713cm.jpg

------------------------- ----i jeszcze klenika :smile:

197faa96cc6cbe4em.jpg

Dzisiaj więcej działo się na niebie niż w wodzie, to sobie na nie popatrzyłem, pzdr :smile:

5fea9e6aa3e56d31m.jpg

Częśc zdjęć robiona fonem, bo baterie w aparacie padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoń miał około 40 cm

piękny pogratuluj bratu!

Tomek1988 muszę się do was kiedyś skutecznie wybrać :smile:

1,2,3 maj spotkanie sympatykow haczyk.pl z Lubelszczyzny własnie na basoni woda juz bedzie idealna wiec kazdy polapie! zapraszam Konrad! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni siedze za karasiami na pobliskim stawie, napoczątku po kilka dziennie ale widac powoli efekty nęcenia. Dziś 17 wyjętych wszystkie w granicach 15 -20 cm. Co mnie cieszy to to że wszystkie to piękne prawdziwe złote karasie, nie jakieś tam "japońce" :lol: Czekam aż zaczną brać troche większe :wink: .Karasie jak narazie lądują w oczku na działce w którym po zimie nie ma ryb ponieważ na jesieni zostały wypuszczone a woda wypompowana. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 4:00 do 12:00 na kanale żerańskim niedaleko ujścia do Zegrza (w Nieporęcie) gruncik i spławik. Wynik to dwa okonki 18 i 19 cm i trzy krąpiki 21, 23, 27 cm.

Ogólnie to jako jeden z nielicznych cokolwiek połowiłem, bo inni tylko stali i patrzyli (i kleli :cool: ).

Gratulacje dla wszystkich co dziś połowili i dla tych co nie połowili, ale przynajmniej byli nad wodą i odpoczeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze popołudnie na Odrze nie przyniosło żadnych efektów w postaci ryb za to obfitowało wieloma "doświadczeniami" z nowym sprzętem i kilkoma stratami jak np rozsypane krętliki w trzcinach, splątana żyłka na odległościówce i ogólne zadowolenie z zaczepów :twisted:

Pogoda rewelacyjna i okoń jest gotowy do tarła albo już zaczyna sex :D Przyłowem był 10 cm samczyk pełen mlecza.

Nie zawiodły tylko jazgarze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.