Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post w tym temacie. Dziś od 8 do 12 siedziałem z bacikiem na starorzeczu Narwi koło Złotorii. Efekty to 3 ładne płocie i 2 spore krąpie, wszystko na białego. Słońce ładnie świeciło, ale zimny północno-wschodni wiatr skutecznie przeszkadzał w wędkowaniu. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 399
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolor jakiś taki bliżej nieokreślony wiśniowo- brązowy, dość dobrze widoczne w miejscu linii bocznej czarne kropki wzdłuż całego ciała. Ładne to kurcze było, tylko takie "inne".
No nic innego mi na myśl nie przychodzi tylko "złota rybka" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie zrobiłaś fotki tego "cosia" Moze to był minóg?! :wink:

Taaaa :wink::lol:

Kolor jakiś taki bliżej nieokreślony wiśniowo- brązowy, dość dobrze widoczne w miejscu linii bocznej czarne kropki wzdłuż całego ciała. Ładne to kurcze było, tylko takie "inne".
No nic innego mi na myśl nie przychodzi tylko "złota rybka" :wink:

Do "złotej" to jej dużo brakowało :roll:

Tak czy inaczej ja się poddaję :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Prosna od 9:15-11:00, bardzo leniwie, przetestowałem spławik cralusso surf i muszę powiedzieć, że zaiste jest to rewelacja! Złowione - kilka przestrzelonych brań, para uklejek.

To, co szczupaki wyrabiają, to coś wspaniałego, dwa razy nawet wypatrzyłem przy oczeretach po maluchu ~15 cm, dalej od brzegu jakieś 7 metrów z drobnicą zabawiało się starsze rodzeństwo bądź rodzice - dobrze, że nie zabrałem spinningu, bo nie wiem, naprawdę nie wiem, czy bym się powstrzymał. Maj, słodki maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba po pauzować ze spinningiem na moich wodach, nie zależnie od przynęty szczupak bije we wszystko nawet w miejscach gdzie szczupaka nigdy nie było.

masz racje Keri. Dziś jeden wędkarz na czerwonego pistoleta ok 20 cm a na pinke takiego prawie pod wymiar. Ja dzis skromnie 2 kleniki ok 25 cm i lin ok 30 pełen ikry. Ryby wróciły do wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miałem dzisiaj złożyć PIT-a i opłacić OC. W końcu wylądowałem oczywiście nad wodą. Nałóg ze mnie i koniec. Nie darowałem takiej pogodzie i pojechałem na Widawę. Zacząłem od tego miejsca.

151c2d6b708611e8m.jpg

Później zatrzymałem się tu. No nie odejdę jak coś nie puknie.

a50fc21e1e301f1fm.jpg

I puknęło :smile:

5401f4a569f84000m.jpg

Pa,pa.

8534c1f7f5d7319dm.jpg

Jeszcze trochę czasu to sprawdzę nowe miejscówki. Każdego roku tworzą się nowe, a te stare już są niedostępne. I znowu wędeczka drrryga :smile:

2364d8f4b396b37cm.jpg

3b06da26cf94d999m.jpg

f7f78195760ee4afm.jpg

I tej rybce mówię pa.

07458036b15f2da9m.jpg

Czas wracać, jeszcze fotka na zakończenie, hej! :smile:

a4f342f03f3c68c8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj złożyć PIT-a i opłacić OC. W końcu wylądowałem oczywiście nad wodą. Nałóg ze mnie i koniec

jaceen rewelacja, musimy się kiedyś zorganizować na jakimś spotkaniu :wink:

Gratuluję wyprawy, pięknie tam, a ostatnia fota - zabójcza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Forum zmobilizowało mnie, aby z tych wypraw nie wracać tylko z wrażeniami zachowanymi dla siebie. Ja uwielbiam taką formę relacji z wypraw np. jak robi to madi. Do umawialni zaglądam, a że jestem na forum początkujący to czekam na dogodny termin jakiejś wspólnej wyprawy. Chęci są, reszta zależy od terminów i dostępu do łowisk.

A żeby nie było tak miło to parę fotek z drogi nad pewną wodę we wrocku. Na początku żaby, które nie zdążyły uciec przed kołami samochodów. To tylko kilka ujęć z kilku metrów drogi.

1dbe9f9c7a482c65m.jpg

a48c270a4d84bd1cm.jpg

16e67a32118e9626m.jpg

Nie tylko w Wąchocku asfalt zwija się i rozwija wedle potrzeb. U nas np. asfaltem przykrywa się drzewom korzenie.

362443d1a87c1c93m.jpg

:smile: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum zmobilizowało mnie, aby z tych wypraw nie wracać tylko z wrażeniami zachowanymi dla siebie.

i bardzo się z tego wszyscy cieszymy, jak to miło nacieszyć oko :wink:

Ja uwielbiam taką formę relacji z wypraw np. jak robi to madi.

No powiedzmy, w sumie wszystko na szybko, bo ostatnio brak mi czasu :???: A z relacjami dopiero zaczęłam ponieważ wcześniej nie miałam za bardzo czym zdjęć robić :roll: Ale sezonu praktycznie początek, więc się rozkręcam :wink::mrgreen:

Na początku żaby, które nie zdążyły uciec przed kołami samochodów

Znam doskonale widoki tych naleśników, u mnie ich nie brakuje.

Nie tylko w Wąchocku asfalt zwija się i rozwija wedle potrzeb. U nas np. asfaltem przykrywa się drzewom korzenie

Nie fotka bomba, widać szpeców tam macie nie od parady. Z resztą tacy też będą łatać drogi na Euro, szybko i oby jak najtaniej :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłęm dzisiaj na stawach u siebie w Myszkowie. Miałem zanete swojej roboty. Jakie efekty? złapałęm jednego leszczyka 24 cm na białego robaka, drugą wędke miałem zarzuconą na kukurydze i ani pyknięcia. Moja zaęta miała taki składnik jak, 2 garści pozostałej zanęty z trapera uniwersalnej do tego dodałem zmielone płatki kukurydziane o smaku miodu, do tego dorzuciłem troche kakała : ) bułke tarta, i czosnek granulkowany. Co myślicie o tej zanęcie? co byście dodali a co odjeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.