Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 3 godziny nad Odrą efekt 1 szczupak 65cm i sum 110 cm na alge 2 fotek nie ma bo nie miałem aparatu oczywiście rybki pływają dalej w rzece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Poniżej jeden z pierwszych tegorocznych amatorów rosówki. Na razie pojedyncze brania, przed zmrokiem

Śliczny :)

Spóźniony w porównaniu do zeszłego roku, ale w sumie tylko o tydzień, więc prawie tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Kolego sinus, gdzie jestes?

Pisze tutaj, gdyz na priva nie jestes skory do odpowiedzi. Czy moglbym poprosic o odpowiedz na moje wiadomosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad na Wiperz zapowiadał się dobrze, ładna pogoda lecz niestety okazało się że rybki nie chcą zabardzo współpracować złowiłem kilka małych płotek, 2 krąpie i jednego leszczyka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej jeden z pierwszych tegorocznych amatorów rosówki. Na razie pojedyncze brania, przed zmrokiem.

zaczyna się :mrgreen:

hexman gratuluję, ja dziś złowiłem trochę płotek, a jedyne leszczowe branie odpłynęło razem z haczykiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony w porównaniu do zeszłego roku, ale w sumie tylko o tydzień, więc prawie tak samo

Nie to samo, bo złowiony na zupełnie innym zbiorniku :!::wink:

A dziś prawie 8 godzin na rybach :mrgreen: Efekty takie sobie :roll: Czuć, że ryby jeszcze słabo żerują. Brania dopiero od 9.30, sporo leszcza ale tylko kilka ryb znośnych.

1ac6755fb0c256b4m.jpg

917bcd4d5980558cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj staw na bonarka Kraków... Nic się nie działo spiningowałem 3 godziny ani nawet brania, za to przetestowałem swoje wszystkie woblery i blaszki :) Troszkę byłem zawiedziony bo nawet okoń nie wziął ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz druga zasiadka karpiowa z rzedu i nie stety jak to sie mowi o kiju do domu,podejrzewam ze to wina opoznionej wiosny,bo innego wytlumaczenia nie znajduje.w zeszlym roku o tej porze byly dobre wyniki,no coz trzeba cierpliwosci.Jeszcze przyjda dobre dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniona relacja no ale brak czasu ( student hehe )

1 maja udało mi się wstać na ryby no ale nie wybrałem sie ze względu na ultra mocny wiatr

3 maja udało mi się wstać na ryby i pojechać, zaowocowało to 4 braniami, wszystko na obrotówki, ryby które łapałem to kleniki ok 30cm. zaciąłem odpowiednio dwa:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7a8be1f8b87de75.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a25a70c38cb3cfd.html

Rzeka kamienna niestety jest bardzo zanieczyszczana:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8045bd8216afeae3.html

Kiedyś zrobię zdjęcie co płynie pewną rzeczką do kamiennej, ścieki z mleczarni a wygląda to jak śluz rybi, który oblepia wszystko włącznie z rybimi skrzelami ;/ a śmierrrrrrdzi błe... ale co ja będę opisywał, fotka i wszystko jasne :( w każdym razie poniżej dopływu owej rzeczki nie doczekanie spotkać jaką kolwiek rybę( na odcinku 2 km) po za wszędobylskimi uklejami :(

Jutro jadę na zawody wędkarskie gruntowe o 5 zbiórka. Odbędą się na zbiorniku Topiołki postaram się trochę ,,szefa'' pobudzić do działania.

No i oczywiście na debiutanckiego farta... ;P

Pozdrawiam i życzę takiejjjjjj ryby KRZYŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lesio i Tomek za to, że jesteście :grin:

Dzisiaj 6 szczupłych w 4 godziny (42-61 cm). Obok nikt nic.

Pozdro dla wszystkich C&R.

Zdradzisz na co poszły szczupłe? :P Ja swojego 1 szczupłego w dalszym ciągu poszukuję wiec wszelkie info ma temat przynęt mile widziane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka z piątku na sobotę w nadzieji na lina,pogoda dość kapryśna raz padał deszcz i wiał silny wiatr by za 30min świecił księżyc.Do rana padły 4 sztuki 32cm,33cm,37cm i 39cm;już niedługo powinny wejść te powyżej 40cm :wink:

23030dd27a7f493dm.jpg

761f510faab106edm.jpg

5ea9f89de17a0d02m.jpg

9ce818c8affc9c85m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze godziny dla mnie to 22 do 1.30 później dopiero gdy zaczyna świtać :wink: Przynętą w tym przypadku były białe,a co do nęcenia to jeśli się chodzi bardzo często na zasiadki to siłą rzeczy się podnęca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zasiadka nocna na leszcza. Miejsce dość głębokie ponad 4m. Przedwczoraj złowiłem tam 5 leszczów ale w dzień. Wczoraj od 20 -24. zero brań. podejrzewam,że to wina księżyca ale do końca nie moge być pewny. Przynęta biały robak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 leszczyki kolo 30cm i krapik ;/ narew jakies 3 km od ujścia do wisły, przynęta kanpka z pinki i kukurydzy, zero przygotowania nad rzekę - tylko że rezerwacji nie zrobilismy na okoniu i miejsc niebyło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.