Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak wyglądało moje ulubione jeziorko 1 maja o wschodzie słońca:

1maja_1.jpg

Ten gość do pasa w wodzie na czubku cypla to ja :cool:

A tak z mojego mjejsca wyglądal towarzysz wyprawy kiedy ustrzelił pierwszego:

1maja_2.jpg

Z racji mgly i odległości nie widziałem ani nie słyszałem, że on ma rybę (fotka raczej artystyczna niż dokumentalna miała być :wink: ), zatem dokumentacja pierwszego zębacza sezonu zupełnie przypadkowa :lol: .

Całkowity efekt - ja jeden 47 cm, kolega 3 sztuki 47, 51 i 65 cm.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mi się plany popierdzieliły i nawet nie zacząłem sezonu :evil: .

Niech się wali i pali następny weekend jest tylko i wyłącznie wędkarski :mrgreen: .

Wielkie gratki (i trochę zazdroszczę :oops: ) dla tych co połapali i miło czas spędzili nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony opis mojego otwarcia sezonu szczupakowego. Zaczęliśmy wraz z poznanym na tym forum Patrykiem 1 maja o 6 rano na podszczecińskim jeziorze, łowiliśmy do godz. 14.00. Zlowiłem 5 szczupaczków, w tym trzy niewymiarowe, i dwa w rozmiarach 52 i 55 cm. Cztery ryby wzięły na klasyczne wahadłówki rozmiary 1 i 2, a jeden połakomił się na 10 cm rippera.

40ec1b57b102c292med.jpg

48de620cd44c6a43med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greenlife to chyba murena nie wegorz ;]

Ja wczoraj maly spacerek wzdluz pewnej szczecinskiej rzeczki efekt to 2 szczupaczki ~~35-40 cm 5 okoni i jeden spiety klen pokaznych rozmiarow. Wieszkosc na 5 cm twisterki a jeden szczupaczek na malego kogutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Ja jestem pewien że w Wiśle w Krk pływają rekordy karpia i amura ale są nie do złapania . Gratki dla kolegi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, ale cool mieliscie wyprawe !!!

No naprawdę, mimo, że frekwencja była do D :mrgreen:

...zazdrosc mnie zzera a najbardziej o...kaszane :wink:

Noooo, graty dla pierwszego kucharza Mańka, spisał się na medal :twisted::mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze godne ryby - 2 plotki 27 i 30cm ^^ fotek niestety brak, od wiatru tak przemarzlem, ze nawet komorki nie chcialo sie wciagac...

moze to nie do konca odpowiedni temat, ale zdecydowana wiekszosc tu pasuje - mianowicie, czy u was ryby po tarle ciagnie sie do brzegu niczym glony? przeciez pamietam jeszcze letnie plocie i 30cm sztuki walczyly ostro, fakt ze na light feederze, ale dzisiaj mialem ten sam kij...

2 sprawa, to problem dzisiejszych bran, co prawda byly energiczne, 1 pociagniecie bylo tak mocne, ze przechylilo podporke, ale 90% byly to pojedyncze ataki :o czy u was tez tak jest o tej porze? przyznam, ze dotychczas wedkowalem jedynie podczas wakacji, wiec nie wiem...

i smutny akcent, tylko 2 sztuki przez puste zaciecia - wine ponosza daremne haczyki, ktore byly idealnie proste, czy wy swoje wyginacie? dodam, ze po zmianie haka wyciagalem wszystko, szkoda ze przez 20min :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez tak jest o tej porze?

Ja miałem takie brania jak łowiłem karpie. Bardzo mocne branie ale trwa bardzo krótko, i praktycznie nie da się go zaciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.