Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


Lord Konrad I

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś 2 godziny pod mostem Długim w Szczecinie, prawdopodobnie spory sum na kiju na perłowe kopyto. Prawdopodobnie, bo nie zobaczyłem co holuje, hol trwał ze 2 minuty, bo braniu 5 metrów od brzegu odjazd na środek nurtu. Moja wina, wystraszony ze braknie pleciony dokręciłem troche mocniej hamulec, 2 mocne szarpnięcia i wyciągam uciętą plecionke. Obstawiam na suma, bo pleciona była poprzecierana jakieś 15 cm powyżej ucięcia (PP 0.19 mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche pospinningowałem ogolnie to nedza, czyli okolo wymiarowe szczupaczki i drobne okonki... jedyne rybki godne odnotowania to 2 czy 3 okonki ok. 30cm i szczupaczek taki 65cm, ktory sprawial wrazenie o wiele wiekszego, dopoki nie zobaczylem z jaka kupa ziela go ciagne xD... generalnie ryba jeszcze malo aktywna, szczupak raczej siedzi jeszcze w trzcinie i ciezko go wywabic, na otwartej wodzie z trola echo...

44215321d6147495med.jpg

f73bffecf433e065med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi, gratuluje "maluszka" :-) (a swoją drogą, zastanów się proszę czy nie chciałbyś dawać korepetycji, ja piszę się jako pierwszy :-))

Damian21, gdzie Ty łowisz takie ładne garbusy w Jaworznie? chętnie wybiorę się z Tobą.

Ja w weekend na Tresnej tylko same leszczyki w przedziale 35 - 45 cm, sandacz nie pojawił się niestety...

pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj godzinkę przed zmierzchem na predatora 3 na miejscowym stawie i nawet pobicia :( może w weekend będzie lepiej :???: a swoją drogą kolego Damian21, to chyba nie HP i temat do off topów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poranne badanie jak wygląda sprawa na Regalicy: rzeka strasznie wylała, ciężko dotrzeć do jakichkolwiek miejscówek, pod mostem kolejowym w Podjuchach woda zabrała kilka ładnych metrów brzegu. Kiedy przestanie wiać ten cholerny północny wiatr :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbyłem ostatni wypad wakacyjny, celowałem w glinanki. Dzięki szatańskim warunkom, traktuję to wyjście jako swoiste colloquium spinningowe.

12:15-16:50

Cztery brania (może pięć) - cztery ryby:

Szczupak > 34 cm

Szczupak < 28 cm

Okoń < 18

Okoń > 19 (co ciekawe, ikra z niej wykapywała)

Strat żadnych, acz raz uwalniacz poratował.

Ocena:

Stawiam sobie czwórkę.

- Wciąż nie trafiłem wymiarowego szczupaka. :|

pa140150.th.jpg

pa140152.th.jpg

pa140158.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.